Účetnictví Daniela s.r.o.


Kamýcká 934/81, Praha 6 - Suchdol 165 00

Společnost Účetnictví Daniela s.r.o. poskytuje svým klientům profesionální účetní služby. Provádíme účetní poradenství, vedení účetnictví, zpracování ročních výkazů, vedení daňové evidence či správu datových schránek. Své služby momentálně poskytujeme pouze neplátcům DPH, nemajícím skladové hospodářství a zaměstnance na hlavní pracovní poměr (HPP) či na dohodu o pracovní činnosti (DPČ). Sídlo naší kanceláře naleznete na adrese Kamýcká 934/81, Praha.

Účetní kancelář, Služby:
- vedení, zpracování účetnictví
- daňová evidence
- jednoduché účetnictví (pro spolky)
- podvojné účetnictví
- účetní poradenství
- zpracování ročních výkazů pro finanční úřady, pražské či okresní správy sociálního zabezpečení a pro zdravotní pojišťovny
- účetní poradenství
- možnost správy datových schránek
- zastupování při kontrolách a jednáních na úřadech
- rekonstrukce daňové evidence, účetnictví (nadstandardní služba).

Vstřícný a zodpovědný přístup, praxi v oboru více jak deset let, soustavné vzdělávání se. To vše Vám může nabídnout účetní kancelář Účetnictví Daniela s.r.o. V případě, že Vás naše služby zaujaly, neváhejte nás oslovit.

IČ: 03762271
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: DiS. Daniela Frková

Další produkty a služby
  • podvojné účetnictví, účetní doklady, daňová evidence, daně a výkazy, výpočet mzdy, realizace auditů


Související články
Komplexní ekonomické a účetní služby
Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno
Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou
Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.