RYHOS s.r.o.


Nový Rychnov 272, Nový Rychnov 394 04

Naše společnost vznikla roku 2004, navázali jsme na činnost společnosti ZEPOL osiva s.r.o. Roku 2008 jsme rozšířili naše služby o maloobchod se zahrádkářskými a chovatelskými potřebami, dekorativní výrobu pro zahrady, výstavbu zahradních jezírek a prodej ekologických pelet a briket.
Dekorace a zahradní krby
Dodávka a montáž designových zahradních krbů přímo u klienta.
Nové designové krby v rustikálním i moderním stylu.
Montáž krbu provádíme i v zahraničí zejména v Rakousku
Služby:
-prodej zahradních doplňků
-prodej zahradní architektury
-betonové doplňky pro zahrady, parky
-prodej a montáž zahradních krbů
-prodej designových zahradních krbů
-prodej rustikálních originálních krbů
-zakládání zahradních jezírek
-prodej doplňků, chemie a vybavení pro zahradní jezírka

Naše hlavní činnost je posklizňová úprava osiva a merkantilů, smluvní množení certifikovaného osiva trav, technických plodin aj.
Zabýváme se ale i obchodem se zemědělskými produkty-mák, hořčice, kmín, proso aj.
Převážná část naší produkce je určena zahraniční klientele.

Služby:
-dosoušení aktivním vzduchem na roštech
-bezplatné skladování suchého zboží před čištěním
-předčištění, čištění, finální dočištění na pneumatickém stole
-rozbory čistoty, vlhkosti aj.
-plnění do pytlů nebo velkoobjemových vaků ad.

IČ: 26935759
DIČ: CZ26935759
Okres: Pelhřimov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Rod

Moderní zahradní krby včetně montáže

Moderní zahradní krby včetně montáže

Toužíte po moderním zahradním krbu a rádi by jste sehnali někoho, kdo zajistí krb přesně podle Vašich představ a to i včetně montáže? Pak se obraťte na naši firmu. Naši provozovnu máme v Novém Rychnově a můžete si tam přijít prohlédnout veškerý náš sortiment vč. moderních zahradních krbů, které odebíráme od společnosti Andromenda. Krby disponují dlouhou životností, moderním vzhledem a velice snadnou montáží. Vybrat si můžete také kaskádové fontány, doplňky japonských zahrad, sloupy, sochy ad. Více informací najdete na webových stránkách.


Zahradní krby Praha

Zahradní krby Praha

Chtěli by jste si pořídit zahradní krb? Zvažujete, které společnosti svůj projekt svěřit, aby dopadl co nejlépe? Pak vše svěřte do naší péče. Na trhu působíme již od roku 2004 a zabýváme se prodejem dekorativní předměty z umělého kamene. V sortimentu můžete nalézt zahradní krby, kaskádové fontány, doplňky japonských zahrad, fontány, sezení, reliéfy, městský mobiliář, nášlapné kameny a mnoho dalšího. Výrobky se vyznačují převážně precizním zpracováním a dlouhou životností a odolností. Sortiment a bližší informace najdete na naši stránkách.


Designové zahradní krby včetně instalace

Designové zahradní krby včetně instalace

Sháníte firmu která Vám zajistí designové zahradní krby a to i včetně instalace? Pak je tu naše společnost přesně pro Vás! Nabízíme zahradní krby jejichž výrobcem a dodavatelem je společnost Andromeda. Mají moderní vzhled, disponují dlouhou životností a montáž je snadná. U krbu, který si u nás vyberete dovoz i montáž. V naší kamenné prodejně si krby můžete kdykoliv prohlédnout. V našem sortimentu najdete také dekorativní předměty z umělého kamene, doplňky japonských zahrad, kaskádové fontány, studny, sloupy, sochy a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Množení osiv pro agroprůmysl - Jihlava

Množení osiv pro agroprůmysl - Jihlava

V každém z nás dřímá zahrádkář. Musíme mu jen dát prostor, aby vyspěl do dokonalosti. Také jsme začínali jako malí zahrádkáři, ale díky neustálému postupu se teď věnujeme vyšší zahrádkářské – množení osiv. Zajišťujeme ho zejména pro zahraniční odběratele. Nejsme bozi, ale s přírodou to umíme. Stačí, když nám donesete výchozí osivo, které chcete mnohonásobně rozšířit a my to zařídíme. Výchozí osivo navíc dostatečně a kompletně vyčistíme za pomoci vlastní čistící stanice osiv. Zabýváme se množením zejména těchto plodin: - Trávy na semeno – jílek (jednoletý, mnohokvětý, vytrvalý, hybridní), mezirodové hybridy, kostřava luční, bojínek luční, atd. - Jeteloviny – jetel luční, nachový a vojtěška - Olejniny – hořčice, řepka, ředkev olejná - Ostatní plodiny – svazenka vratičolistá Disponujete přebytečnými plodinami, jako jsou mák, hořčice, kmín, len, proso, atd.? Doneste je k nám a my ho vykoupíme! Tato nabídka platí celoročně. Společnost RYHOS vykupuje také použitelné odpady a nestandardní kvality z upravovaných komodit. Množením osiv se zabývá naše sesterská společnost POROS už téměř 20 let. Mimo jiné se společnost RYHOS zabývá kompletní posklizňovou úpravou osiv a merkantilů. Naši činnost jsme rozšířili o poněkud netradiční službu – realizaci zahradních jezírek. Navštivte naše webové stránky a vybírejte z bohaté nabídky našeho sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné čerpadla, geotextilie, UV zářiče, kompresory a mnoho dalších výrobků.


Příslušenství pro zahradní jezírka

Příslušenství pro zahradní jezírka

Naše společnost RYHOS s.r.o., mimo jiné nabízí také zahradní jezírka a jejich příslušenství. Naši provozovnu najdete ve městě Nový Rychnov. V naší nabídce najdete filtrace pro zahradní jezírka – tlakové filtrace, průtočné filtrace, kladnes medium. Prodáváme čerpadla Hailea, Velda, vzduchovací kompresory Hailea, Evolution Aqua a příslušenství. Dále pak UV zářiče – Velda, Tropical Marine Centre. Skimmery, světla a osvětlení, bakteriální přípravky, různá příslušenství potřebná na stavby jezírek. Folie, geotextilie, plastová jezírka a další. U nás si také můžete zapůjčit zahradní techniku. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Zahradní jezírka zakázková výroba

Zahradní jezírka zakázková výroba

Zahradní jezírka zakázková výroba. Naše společnost byla založena roku 2004. Zabýváme se kompletním posklizňováním a úpravou merkantilů a smluvním množením certifikovaného osiva trav, technických plodin, ale také obchodováním se zemědělskými komoditami jako je mák, kmín, hořčice, len, proso aj. Převážná část naší produkce je určena pro zahraniční klientelu a to nejen v Evropě. Roku 2008 byla zahájena doplňková činnost a to maloobchodní prodej se zahrádkářskými a chovatelskými potřebami, dekorativní a užitkové výrobky pro zahradu, ekologické pelety a brikety a technologie pro výstavbu zahradních jezírek, která jsou v dnešní době již neoddělitelnou součástí moderní zahrady. Zahradní jezírka velice dobře dokážou esteticky zhodnotit každou zahradu a vytvoří přírodní biotop. Vodní rostliny a organismy obstarají jak funkci estetickou tak i regenerační, kdy udržují biologickou rovnováhu vody. funkci vodního jezírka, ale i neustálou regeneraci vody a udržování dokonalé biologické rovnováhy.


Moderní doplňky zahrad - zahradní krby

Moderní doplňky zahrad - zahradní krby

Neváhejte navštívit naši společnost RYHOS s.r.o., která má provozovnu ve městě Nový Rychnov. Nabízíme nyní i moderní zahradní krby. Můžeme Vám na provozovně ukázat krby, které jsou dodávány firmou Andromeda. Tyto krby dlouho vydrží, mají opravdu moderní podobu a lehce se montují. Dle přání klienta krb i namontujeme, nainstalujeme a můžeme zajistit odvoz. Zastavte se u nás na prodejně a krby si prohlédněte. V našem sortimentu jsou dekorace Andromeda z umělého kamene a zahradní krby, různé fontány, doplňky jako jsou studny a fontány, sochy, sloupy a další. Výrobky jsou kvalitní a vysoce odolné povětrnostním vlivům. Moderní doplňky zahrad - zahradní krby. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • stavba krbů na klíč, zahradní krby, krbové vložky, biokrby a grily, litinová krbová kamna, komínové systémy
  • zahradní nářadí, okrasné kamenino, dřevostavby a nábytek, plastová jezírka, výživa rostlin, dekorativní prvky
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory
  • spalování biomasy, hnědé ekologické uhlí, dřevěné peletky, rašelinové brikety, eko paliva, bioetanol a bionafta
  • genetická diverzita rostlin, šlechtění rostlin, rostlinné semenářství, získávání osiva, zpracování osiva
  • úpravy zemědělské půdy, rostlinná výroba, štěpkování dřevní hmoty, šrotování obilovin, výroba osiv, setí plodin, rytí půdy, kypření půdy


Související články
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.
Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.

Nejvíce je využíván jako trvanlivý, estetický a praktický kompostér. Jeho používání je naprosto jednoduché a umožňuje založit a zpracovávat kompost tradičním způsobem. Životnost kontejneru je přibližně 20 let a my na tento výrobek poskytujeme záruku 7 let. Ale ani po 20 letech není potřeba kompostér vyhodit. Stačí ho nechat otryskat, pak znovu pozinkovat a bude sloužit dalších 20 let. A pokud skutečně doslouží, je recyklace ekologickým řešením. Jeho složení nebo rozložení zabere dvěma lidem max. 30 minut a potřebujete k tomu jen pracovní rukavice.


Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)
Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.


Nejenom na elektrocentrály je expert UNICON OSTRAVA
Nejenom na elektrocentrály je expert UNICON OSTRAVA

Společnost UNICON OSTRAVA vám už více než 20 let usnadňuje práci na stavbě, ale i v jiných oblastech manuální práce. Jsme autorizovaným prodejcem mnoha předních značek stavební mechanizace, jako jsou například bourací kladiva, elektrocentrály, čerpadla, řezačky spár a celá řada dalších. Disponujeme vlastním servisem a zákazníci můžou využívat také služeb naší půjčovny stavební mechanizace.