Studio Motýlek, s.r.o.


Třinecká 650, Praha 18 - Letňany 199 00

Kurzy plavání ve vlastním bazéně pro kojence, batolata a předškoláky.

Kurzy plavání pro větší děti ve velkých bazénech v Praze.

Cvičení, zájmové a umělecké kroužky pro děti a cvičení pro dospělé, cvičení a plavání pro těhotné a seniory, předporodní kurzy a laktační poradenství.

IČ: 27114767
DIČ: CZ27114767
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Bc. Michaela Pathyová

Plavání, cvičení a další aktivity pro děti v Praze

Plavání, cvičení a další aktivity pro děti v Praze

Nabízíme kurzy plavání dětí (plavání kojenců, batolat i starších dětí) ve vlastním neveřejném bazéně v Praze. Se staršími dětmi plaveme ve velkém bazéně v Praze 9. Vedeme kurzy cvičení, výtvarky, vaření a hudebky, dále také plavání a cvičení pro těhotné a seniory. Nabízíme cvičení Pilates a rehabilitační cvičení SM Systém. Provozujeme laktační poradnu, vyučujeme masáže dětí a kojenců. Organizujeme tábory, víkendové akce a narozeninové oslavy, pořádáme semináře a rekvalifikační kurzy. Proč si vybrat nás? - svou práci máme rádi, baví nás a umíme ji - máme vlastní neveřejný bazén pro plavání dětí a pro naše klienty - plaveme zdravě - naši vodu pravidelně kontroluje SZÚ - máme individuální zájem o každé dítě - během aktivit nabízíme hlídání dětí - využíváme online systém omluv a náhrad - naši instruktoři, učitelé a trenéři se celoživotně vzdělávají - spolupracujeme s FTVS UK, katedrou plavání a fyzioterapie - spolupracujeme s ABC první pomoci s.r.o, která se zabývá vzděláváním a doškolováním laické veřejnosti, lékařů a nelékařských profesí - spolupracujeme s RL CORPUS s.r.o, terapeutické a školící centrum Vojtovy metody ?Od září 2002 jsme aktivními členy Aliance dětského plavání.Další produkty a služby
  • kroužky podle oborů, různé činnosti zájmů, využití volného času


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku
Kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku

Pokud máte pocit, že se vy i vaše děti nudíte, tak to můžete napravit velice snadnou formou, a sice plaváním. A vůbec nemusíte čekat, až vaše děti vyrostou do určitého věku. Můžete s nimi plavat už ve věku kojeneckém. Užijete si zábavu společně, naučíte malých plavat a podpoříte zdraví vašich dětí. A to vše formou originálních plaveckých kurzů, které pořádá Plavecký klub Chobotnička s.r.o.


Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu
Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu

Moderní metoda otevřených kurzů, školení a seminářů pořádaných společností Gradua-CEGOS, s.r.o. se sídlem v Praze je postavena na cenové dostupnosti, široké nabídce témat, návaznosti jednotlivých kurzů a díky možnosti objednání prostřednictvím e-shopu i snadné přístupnosti všem zájemcům.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.