Cestovní agentura VALO Zdeněk Valoušek


Kostelní 17, Nový Jičín 741 01

Zajistíme Vám prodej pobytových i poznávacích zájezdů nejen do zahraničí, ale také v České republice. Dále se zaměřujeme na detektivní a realitní služby.

Cestovní agentura:
- autorizovaný prodejce CK FISCHER, CK EXIM TOURS a cca 170 cestovních kanceláří
- pobytové zájezdy
- poznávací zájezdy
- last Moment
- first minute
- last minute (letecky, autobusem, vlastní doprava)
- letenky (on-line rezervace)
- bohatý výběr destinací (Španělsko, Řecko, Tunisko, Kanárské ostrovy, Bulharsko a další)
- garance nejnižší ceny
- cestovní pojištění.

Realitní služby:
- nabídka realitních služeb
- reality
- vše co se týká převodu nemovitostí
- bytové prostory, domy
- nebytové prostory
- koupě, prodej, ocenění realit.

Detektivní služby - agentura PIKARD:
- kompletní detektivní služby
- kontroly dočasně neschopného zaměstnance
- kontrola dodržování nemocenské kázně
- profesionální přístup
- kontroly provádějí zkušení a školení kontroloři
- kontroly i o víkendu či ve svátcích
- expresní kontroly.

IČ: 18979912
DIČ: CZ530825120
Okres: Nový Jičín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zdeněk Valoušek

Cestovní kancelář, agentura, zahraniční zájezdy Nový Jičín

Cestovní kancelář, agentura, zahraniční zájezdy Nový Jičín

Pokud jste z okolí Nového Jičína a přemýšlíte v jaké cestovní kanceláři či agentuře si zakoupit zahraniční zájezd tak přijďte navštívit naší cestovní agenturu VALOTRAVEL kde vám rádi pomůžeme s výběrem dovolené podle vašich představ. Poskytneme vám tyto zájezdy: - pobytové - poznávací - zahraniční - letecké - first minute, last minute - výběr z destinací s odletem z Ostravy. Garantujeme nejnižší ceny a kompletní servis od rezervace až po platbu.


Letní, zahraniční, tuzemská dovolená, last minute Nový Jičín

Letní, zahraniční, tuzemská dovolená, last minute Nový Jičín

Pokud plánujete letní dovolenou do zahraničí, tak se neváhejte obrátit na cestovní agenturu VALOTRAVEL. Zajistíme Vám prodej zahraniční či tuzemské dovolené formou last minute. Vyberete si z bohatého výběru destinací jako je například Itálie, Řecko, Španělsko, Bulharsko, Tunisko a další zajímavé destinace. Poskytneme vám: - last minute - first minute - last Moment - letenky - cestovní pojištění - nejnižší cenu. I našim přáním je Vaše spokojenost na dovolené.


Náš basketbal team hledá sponzory na obnovení prvoligového basketbalu v Novém Jičíně

Náš basketbal team hledá sponzory na obnovení prvoligového basketbalu v Novém Jičíně

Basketbal v Novém Jičíně opět mezi elitou - Náš basketbal team hledá sponzory na obnovení prvoligového basketbalu v Novém Jičíně. Dovolujeme si Vás oslovit s žádostí o pomoc při návratu novojičínského basketbalu do nejvyšších pater basketbalového dění v České republice. Basketbalový klub Nový Jičín vstoupil do povědomí veřejnosti v roce 1990, je mistrem České republiky v sezóně 1998/99 a pětinásobným vítězem Českého poháru. Krom toho vyhrál Superligu a stal se také vítězem Středoevropské ligy. Základní nabídka reklamních produktů: - propagace na hrací ploše, na reklamních panelech u hrací plochy - reklama v zázemí haly - reklama na dresech a sportovních oděvech hráčů - V.I.P. karty, permanentky na utkání, programy utkání - reklama na internetových stránkách klubu - další možnosti- individuální řešení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Prodej dovolené first minute léto 2014, nejvýhodnější ceny dovolené, lyžařské zájezdy, last minut Nový Jičín

Prodej dovolené first minute léto 2014, nejvýhodnější ceny dovolené, lyžařské zájezdy, last minut Nový Jičín

Blíží se nejvyšší čas na výběr dovolené a proto zahajujeme prodej dovolené na léto 2014. Naše cestovní agentura Valo se zaměřuje na prodej pobytových i poznávacích zájezdů a nyní si u nás vyberete z těch nejvýhodnějších cen ať už si chcete užít sluníčka či lyžování a zimních radovánek. Garantujeme nejnižší ceny a kompletní servis od rezervace až po platbu. - last minute - letecky, autobusem, vlastní dopravou - first minute - letenky - on-line rezervace letenek - pobyty v České republice - lyžařské zájezdy - zájezdy k moři - poznávací, pobytové zájedy a další.


Detektivní služby, kontrola nemocných, pracovní neschopnosti, neschopenky, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Detektivní služby, kontrola nemocných, pracovní neschopnosti, neschopenky, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Agentura PIKARD Vám zajistí kopletní detektivní služby. Soustředíme se na kontrolu zaměstnanců v pracovní neschopnosti. - pravidelná kontrola nemocných - kontrola vycházek, neschopenky - kontrola dodržování nemocenské kázně - kontorly i o víkendu či ve svátcích - expresní kontroly. Kontroly provádějí naši zkušení a školení kontroloři, kteří Vám zaručí profesionální přístup. Objednávku či protokol o kontrole naleznete na našem webu.


Nabídka realitních služeb, koupě,  prodej realit, ocenění, převod nemovitosti Nový Jičín

Nabídka realitních služeb, koupě, prodej realit, ocenění, převod nemovitosti Nový Jičín

Poskytneme komplexní služby v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí včetně poradenství: - nabídka realitních služeb - koupě, prodej realit - návrh, uzavření a sepsání kupní smlouvy - cenově výhodné - nezávislé ocenění nemovitosti - znalecké posudky - vyhledání nemovitosti - posouzení nemovitosti - prodej nemovitosti - jednání s katastrem nemovitostí - zajištění převodu nemovitosti


Zahraniční zájezdy, last minute, nejnižší ceny zahraničních zájezdů Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Zahraniční zájezdy, last minute, nejnižší ceny zahraničních zájezdů Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Cestovní agentura Valo - VALOTRAVEL. Právě je nejvyšší čas na výběr dovolené a proto nabízíme širokou škálu zájezdů typu last minute dle Vaše přání. Naše cestovní agentura Valo se zaměřuje na prodej pobytových i poznávacích zájezdů nejen do zahraničí, ale také si vyberete z mnoha pobytů v České republice. Mezi oblíbené letošní destinace patří - Last minute - letecky: - Řecko (Kréta, Kos, Zakynthos) - Španělsko (Mallorca, de la Luz) - Egypt (Hurghada) - Tunisko (Djerba) - Černá hora - Bulharsko - Portugalsko - Albánie - Turecká riviera a další destinace. Garantujeme nejnižší ceny a kompletní servis od rezervace až po platbu.


Cestovní agentura, poznávací, pobytové zájezdy, last minute, on-line letenky Nový Jičín

Cestovní agentura, poznávací, pobytové zájezdy, last minute, on-line letenky Nový Jičín

Cestovní agentura Valo zajišťuje široký výběr poznávacích i pobytových zájezdů dle Vašeho přání. Nabízíme: - last minute - letecky, autobusem, vlastní dopravou - letenky - on-line rezervace letenek. Vybírat můžete z těchto destinací: - Bulharsko - Egypt - Chorvatsko - Madeira - Malta - Tunisko - Turecko - Řecko - Španělsko - Kanárské ostrovy - pobyty v České republice a další. Naši prodejnu naleznete na adrese: Dobrovského 1 Nový Jičín Tel.:556703705; 774705152 Těšíme se na Vaši návštěvu.Další produkty a služby
  • zahraniční pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tuzemské pobyty, last minute, prodej letenek, průvodcovské služby
  • prodej realit, pronájem realit, zprostředkování právní podpory, tvorba nájemních smluv, tvorba prodejních smluv, zajištění financování nákupu nemovitosti
  • fyzická ostraha, ochrana osob a majetku, ostraha objektů a majetku, detektivní činnost, přeprava finančních hotovostí


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic
Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.


Bezpečnostní agentura Brno
Bezpečnostní agentura Brno

Zajištění bezpečnosti na různých akcích, kulturních událostech, politických nebo i formou hlídání a střežení majetku a budov, to vše je bohužel v dnešním světě zapotřebí. Proto jsou zde naše komplexní služby, které mohou pomoci každému.