Miroslavské Knínice
Miroslavské Knínice 671 72
tel.: +420 515 334 611
email: office@irel.eu

KONTAKT
VíCE >

Ostropestřec mariánský, potravinové doplňky, veterinární kosmetika, detoxikace, dětská kosmetika

CAMILLCA pro děti, IREL, spol. s r.o. +
DALŠÍ
FOTKY
Očista, detoxikace organismu, jater, těla, krmné doplňky, výroba, prodej, potravinových doplňků, humánní kosmetika
olej z ostropestřce mariánského.

Naše společnost byla založená v r. 1994 jako ryze česká, soukromá společnost. Od svého založení je společnost IREL® významným výrobním partnerem mezinárodních farmaceutických společností. Výroba je primárně zaměřena na předextrační úpravu léčivých drog, zejména ostropestřce mariánského a námele. Vysoce kvalitní předextrační úprava těchto rostlin umožňuje mnohem efektivnější finální extrakci léčivých substancí, což je spojeno i s jejich vyšší kvalitou.
Většina předextračních technologií a postupů již byla zaregistrována a společnost IREL, spol. s r.o. vlastní jejich patenty, udělené na základě mezinárodního práva patentové ochrany.

Využili jsme farmaceutického zaměření svého hlavního výrobního partnera a započali s výrobou „farmakosmetiky“ (cosmeceuticals). V roce 2000 jsme odkoupili kompletní technologii kosmetické výroby a farmakosmetiky. V roce 2003 jsme odkoupili veškeré receptury, výrobní postupy a ochranné známky „Camillca“, „Capillan“ a „DIA emulze“.

Vedle této již tradiční farmakosmetiky, společnost IREL, spol. s r.o. vyvinula a zavedla do výroby řadu vlastních kosmetických přípravků. Mezi nejznámější patří jemná kosmetika Mariol, obohacená o výtažky z ostropestřce mariánského. Další kosmetickou řadou je např. Irelona, která je určená pro každodenní péči o pokožku a nově také řada Irel určená pro hygienu, regeneraci a revitalizaci citlivé pokožky. V neposlední řadě se také jedná o kosmetickou řadu Irsha, která je určená ženám.

V roce 2008 začala společnost IREL, spol. s r.o. vyrábět, vedle humánní kosmetiky, i kosmetiku veterinární zaměřenou na péči o zvířecí srst a pokožku. Vedle toho byla také započata výroba krmných doplňků na bázi zpracovaného plodu ostropestřce mariánského.

V roce 2008 byla rovněž zahájena výroba extraktů a tinktur léčivých substancí, kdy tato výroba byla schválena Státním Úřadem pro Kontrolu Léčiv (SÚKL). Vedle extraktů z kategorie aktivních farmaceutických substancí (API), společnost vyrábí rovněž extrakty a tinktury pro použití v kosmetickém průmyslu. Řadu našich vlastních kosmetických extraktů proto můžete nalézt v našich kosmetických přípravcích.
V roce 2012 započala ve společnosti výroby přírodních doplňků stravy a funkčních potravin na bázi ostropestřce mariánského a amarantu.
Veškeré výrobní zařízení, organizace výroby, výrobní operace a postupy, kontrolní a kontraktační závazky společnosti IREL, spol. s r.o. jsou v plném souladu se zásadami Správné Výrobní Praxe (SVP) a Správné Zemědělské Praxe (SZP).
Hlavním posláním společnosti IREL, spol. s r.o. je být nápomocen svým obchodním partnerům a zákazníkům při uskutečňování jejich rostlino-farmaceutických projektů, poskytovat nejvyšší kvalitu svých služeb a dodávat své výrobky v nejvyšší kvalitě.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

Dietní, diabetické potraviny a potravinové doplňky
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Drogerie a kosmetika
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Krmiva
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
WEBOVÁ STRÁNKA IREL, spol. s r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA IREL, spol. s r.o.

http://www.irel.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY

Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kůže je velice náchylná k nepříznivým vnějším vlivům. Proto bychom neměli její ochranu podceňovat a hlavně ji maximalizovat. Toho můžeme docílit používáním kvalitních produktů, které kůži vašich ratolestí ošetří. Kosmetika pro děti Camillca má na českém trhu dlouholetou tradici. Přípravky nabízené společností Irel vycházejí z kvalitního základu a historické tradice této značky, ovšem za užití současných moderních přístupů a ověřených surovin. Dětská kosmetika pro děti Camillca díky tomu může dělat nadále radost nejen vašim dětem.

VÍCE
Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Pokožka je pro náš organismus velice důležitá, skrze ni může tělo dýchat, ale také odplavovat škodlivé látky. Především u dětí, jejichž kůže je hodně citlivá, bychom měli ošetřující produkty vybírat ještě s větší obezřetností. Mezi základní kritéria by měly patřit schopnosti pokožku regenerovat, chránit a ošetřovat. Dětská kosmetika Mariol od společnosti Irel v sobě nese všechny tyto důležité vlastnosti. Je vhodná také pro děti trpící alergiemi, atopickým ekzémem či nežádoucími kožními projevy.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Dětská kosmetika, koupel s přírodními extrakty léčivých rostlin a olejem z Ostropestřce mariánského, prodej

Dětská kosmetika, koupel s přírodními extrakty léčivých rostlin a ...

Dětská kosmetika, koupele s přírodními přírodními extrakty léčivých rostlin a olejem z Ostropestřce mariánského, jedině od firmy IREL, spol. s r.o.

Krmné doplňky IREL s Ostropestřcem mariánským na podporu trávení, Ostropestřcový olej

Krmné doplňky IREL s Ostropestřcem mariánským na podporu trávení, ...

Myslete na zdraví svého čtyřnohého miláčka a dopřejte mu krmné doplňky IREL s Ostropestřcem mariánským! Ostropestřcový 100 % panenský olej z plodu ostropestřce mariánského lisovaného za studena používající se jako zchutňující doplňková ...

Potravinové doplňky z Ostropestřce mariánského, očista organizmu, posílení funkce jater a trávení

Potravinové doplňky z Ostropestřce mariánského, očista organizmu, ...

Posilněte funkci jater a očistěte svůj organizmus potravinovými doplňky z Ostropestřce mariánského! IREL, spol. s r.o. vyrábí a distribuuje mimo jiné také doplňky stravy z Ostropestřce mariánského pro normální trávení, očistu organizmu ...

Masážní gel s kostivalem a kaštanem-síla přírody-uvolňující účinky přírodních silic.

Masážní gel s kostivalem a kaštanem-síla přírody-uvolňující účinky ...

Máte problémy s klouby? Chcete přírodní přípravek s rostlinnými extrakty působící příznivě zejména na regeneraci kloubů v zánětlivém nebo ponámahovém stavu? Pak je Masážní gel s kostivalem a kaštanem pro Vás ten pravý! Tento masážní ...

Dětská kosmetika pro denní ošetření dětské pleti-CAMILLCA-Ostropestřec Mariánský

Dětská kosmetika pro denní ošetření dětské pleti-CAMILLCA-Ostropestřec ...

Dopřejte svým dětem účinnou, uživatelsky příjemnou a k jejich organizmu šetrnou kosmetiku ke každodennímu ošetření pleti. Dětská kosmetika CAMILLCA obsahuje přípravky vhodné ke každodennímu ošetření dětské pleti a obsahují ty ...

Veterinární kosmetika pro domácí mazlíčky-šampon pro psy

Veterinární kosmetika pro domácí mazlíčky-šampon pro psy

Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi šampon, který jemně myje pokožku a srst, nedráždí a nealergizuje! Z veterinární kosmetiky naše společnost IREL, spol. s r.o. nabízí šampony pro psy - šampon pro jemnou srst, šampon pro psy proti ...

Přírodní potravinové doplňky pro posílení organismu-Ostropestřec Mariánský

Přírodní potravinové doplňky pro posílení organismu-Ostropestřec ...

Neváhejte a objednejte si potravinové doplňky s Ostropestřcem Mariánským a posilněte svou imunitu! Vyvinuli jsme čistě přírodní potravinové doplňky pro posílení organismu a očistu jater a žlučníku. Nabízíme nejen Panenský olej z ...

VÍCE MICROSITE


IREL, spol. s r.o.
Miroslavské Knínice
Miroslavské Knínice
671 72

Telefon:
+420 515 334 611
Email:
email
Web:
Fax:
+420 515 334 611
IČ: 49974874
DIČ: CZ49974874
Okres: Znojmo
Právní forma společnost s r. o.
Kontaktní osoba: Hana Volfíková
Obrat: neudáno
Počet zaměstnanců: neudáno
VÍCE

OBRÁZKY

left right

CAMILLCA pro děti, IREL, spol. s r.o.


CAMILLCA pro děti, IREL, spol. s r.o.

PROSPEKTY

Přírodní kosmetika, IREL, spol. s r.o.

Prospekt č. 1

Přírodní kosmetika, IREL, spol. s r.o.

zobrazit