Zonecomp Bc. Petr Záviška


náměstí T. G. Masaryka č.p. 28, Moravský Krumlov 672 01

Firma Zonecomp poskytuje servis PC a poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnost a malé firmy, které mají softwarové nebo hardwarové problémy s počítači.
Součástí služeb je čištění extrémně znečištěných sestav a pravidelná údržba výpočetní techniky v předem dohodnutém rozsahu a cyklech (měsíc, čtvrtletí, apod.)
Sestavíme PC na míru dle požadavků a kritérií stanovené klientem a poradíme s výběrem vhodného hardwaru, softwaru a periférií.

Servis, opravy, oprava notebooků, počítačový servis, výpočetní techniky, Vedrovice, Miroslav, Ivančice, Pohořelice, Olbramovice, Hrušovany nad Jevišovkou
-odvirování PC, počítače, notebooku
-zálohování dat
-instalace software
-instalace SW
-upgrade
-upgrade hardware
-upgrade HW
-reinstal
-reinstal windows.
Prodej počítačů, PC, notebooků, tiskáren, výpočetní techniky, elektroniky, spotřebního materiálu, bílého zboží, příslušenství k počítačům, notebookům, výpočetní technika, elektronika, televize, pračky, ledničky

-analýza závady ZDARMA
-za servis neplatíte žádnou platbu předem
-rádi Vám poradíme s vhodným upgradem hardwaru a zrychlení PC
-rádi Vám poradíme s koupí nového počítače či notebooku
-neúčtujeme si dopravné
-při nákupu nad 20.000, - Kč bez DPH není účtován ani expediční poplatek
-zboží skladem objednané do 17.00 Vám bude doručeno již druhý den
-rádi Vám poradíme s nákupem.

IČ: 76237893
DIČ: CZ8308024714
Okres: Znojmo
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství

Chystáte se koupit nový notebook či počítač? Nebo vás zlobí ten starý? V každém případě je tu pro vás firma ZONEComp.cz, která zajišťuje prodej počítačů, notebooků i jejich příslušenství, servis PC, čištění počítačů, instalace software a hardware i odborná školení a konzultace. Provádíme komplexní služby v oboru informačních technologií na špičkové úrovni.


ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku

ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku

Už vás nebaví věčné problémy, které se svým starým počítačem máte? Plánujete koupit novější model, ale ve světě IT se nevyznáte? Navštivte firmu ZONECOMP v Moravském Krumlově. Již několik let se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky. Rádi vám tak doporučíme ten nejvhodnější model nového počítače, nebo opravíme ten starý.


ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.

ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.

Asi každý jednou za čas potřebuje služby z oblasti informačních technologií. Koupě počítače či notebooku, instalace software nebo hardware, jejich modernizace a servis, realizace připojení počítače k internetu a mnoho dalšího potká dříve či později každého z nás. Informační technologie zkrátka k dnešnímu životu patří a těžko se bez nich obejdeme.


Prodej, servis a realizace oprav počítačů, notebooků, PC

Prodej, servis a realizace oprav počítačů, notebooků, PC

Prodej, servis a správu počítačů a notebooků, instalaci softwaru a hardwaru, upgrade (modernizace) hardware a software, připojení k internetu od ZONECOMP Moravský Krumlov.


Servis, prodej  počítačů, notebooků, poradenství v oblasti výpočetní techniky Moravský Krumlov

Servis, prodej počítačů, notebooků, poradenství v oblasti výpočetní techniky Moravský Krumlov

Servis počítačů a notebooků, poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnost a malé firmy od firmy Zonecomp Bc. Petr Záviška v oblasti Moravského Krumlova.


Správa a servis počítačů, opravy PC, poradenství, instalace SW, HW, Znojmo

Správa a servis počítačů, opravy PC, poradenství, instalace SW, HW, Znojmo

Opravu, správu a servis počítačů, poradenství, instalace hardwaru HW, softwaru SW, lehčí i složitější opravy PC, provádí specialista v oboru firma Zonecomp ze Znojma.


Servis a oprava počítačů Moravský Krumlov

Servis a oprava počítačů Moravský Krumlov

Servis a oprava počítačů Moravský Krumlov. Provádíme servis počítačů a poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnosti i malé firmy. Mezi naše služby patří nejen servis a oprava počítačů a notebooků, ale i jejich prodej, instalace softwaru a hardwaru, modernizace vybavení, zajištění připojení k internetu, návrh a realizace počítačových sítí a mnoho dalšího. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny podstatné informaci.


Servis a oprava počítačů Znojmo

Servis a oprava počítačů Znojmo

Servis a oprava počítačů Znojmo. V roce 2008 jsme začali poskytovat servis PC a poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnost a malé firmy. Při vzniklém problému nabízíme komplexní řešení, výjezd a expresní servis, za zákazníkem vyjíždíme 7 dní v týdnu, o víkendech i ve svátky.Provádíme čištění extrémně znečištěných sestav, pravidelnou údržbu výpočetní techniky v předem dohodnutém rozsahu a cyklech (měsíc, čtvrtletí, apod.) Služby: -prodej a servis počítačů a notebooků -správa a servis PC -instalace software a hardware -modernizace vybavení -realizace připojení k internetu -návrh a realizace počítačových sítí -školení -konzultace.


Oprava a servis počítačů, notebooků Znojmo, Moravský Krumlov

Oprava a servis počítačů, notebooků Znojmo, Moravský Krumlov

Oprava a servis počítačů, notebooků Znojmo, Moravský Krumlov. Naše společnost začátkem roku 2008 začala poskytovat servis a poradenství v oblasti výpočetní techniky. V polovině roku 2012 jsme firmu rozšířili o náš e-shop. Čistíme extrémně znečištěné sestavy, provádíme pravidelnou údržbu výpočetní techniky. Sestavujeme PC na míru dle požadavků. Poskytuje komplexní služby v oboru informačních technologií pro domácnosti, fyzické osoby ale i malé a střední firmy. Služby: -upgrade (modernizace) hardware a software -realizace připojení k internetu -návrh a realizace sítí -konzultace, školení a instalace v oblasti hardware a software -prodej a servis počítačů a notebooků.


Servis, oprava pc, počítače, počítačů, notebooku Znojmo

Servis, oprava pc, počítače, počítačů, notebooku Znojmo

Servis, oprava pc, počítače, počítačů, notebooku Znojmo. Začátkem roku 2008 jsme začali poskytovat servis PC a poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnost a malé firmy. V polovině roku 2012 jsme firmu rozšířili o náš e-shop. Provádíme čištění extrémně znečištěných sestav, pravidelná údržba výpočetní techniky.Nabízíme sestavení PC na míru dle požadavků. Poskytuje komplexní služby v oboru informačních technologií (prodej, servis PC a poradenství) a to zejména pro domácnosti a fyzické osoby, ale i pro malé a střední firmy, které mají jakékoliv softwarové nebo hardwarové problémy s jejich počítači. Služby: -prodej a servis počítačů a notebooků -instalace software a hardware -upgrade (modernizace) hardware a software -realizace připojení k internetu -návrh a realizace sítí -konzultace a školení v oblasti hardware a software.


Prodej počítaču, notebooků Znojmo, Moravský Krumlov

Prodej počítaču, notebooků Znojmo, Moravský Krumlov

Prodej počítačů a notebooků Znojmo, Moravský Krumlov. Od roku 2012 jsme rozšířili náš sortiment o prodej počítačů, výpočetní techniky, příslušenství k nim a další elektroniky. Zajistíme i opravy a servis počítačů a notebooků a zajistíme i kompletní služby od dodávky nového počítače přes správu až po likvidaci počítače nefunkčního. Sestavíme i PC přímo na míru, dle požadavků a kritérií stanovené zákazníkem a poradíme i s výběrem vhodného hardwaru, softwaru a periférií. V našem sortimentu naleznete monitory, pevné disky, čtečky paměťových karet, myši, sluchátka, tablety, bluetooth zařízení, flash disky, herní ovladače, internet moduly, klávesnice, kopírky, mikrofony a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Servis a oprava počítačů Znojmo, Moravský Krumlov

Servis a oprava počítačů Znojmo, Moravský Krumlov

Servis a oprava počítačů Znojmo, Moravský Krumlov. Začátkem roku 2008 jsme začali poskytovat servis PC a poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnost a malé firmy. Při vzniklém problému nabízíme komplexní řešení, výjezd a expresní servis Za zákazníkem vyjíždíme 7 dní v týdnu, o víkendech a ve svátcích.Provádíme nejen čištění extrémně znečištěných sestav, ale také pravidelnou údržbu výpočetní techniky v předem dohodnutém rozsahu a cyklech (měsíc, čtvrtletí, apod.) Služby: -prodej a servis počítačů a notebooků -správa a servis PC -instalace software a hardware -modernizace vybavení -realizace připojení k internetu -návrh a realizace počítačových sítí -školení -konzultace.Další produkty a služby
  • bílá technika, espressa a kávovary, boilery a ohřívače vody, sporáky a digestoře, vysavače a čističe
  • pc sestavy, hry a konzole, notebooky a tablety, čtečky paměťových karet, flash disky, klávesnice a myši
  • pc komponenty, kopírky a tiskárny, počítače a skenery, počítačový software, telekomunikační zařízení, kalkulačky a databanky


Související články
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Kvalitní varné desky, kuchyňské spotřebiče i další elektro za výhodné ceny
Kvalitní varné desky, kuchyňské spotřebiče i další elektro za výhodné ceny

Zařizujete byt a potřebujete kuchyňské spotřebiče nebo jiné elektro? Nemůžete si dovolit zcela nové či zbytečně předražené spotřebiče a sháníte proto výhodnější, ale přitom neméně kvalitní alternativu? Pak přijďte k nám! DUO SERVIS ELEKTRO vám nabízí nejen zcela nové produkty, ale i varné desky, myčky, mikrovlnky, pračky a další elektro II. jakosti. Kromě toho vám poskytneme i servis elektra či náhradní díly do vašich spotřebičů.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.