Veterinární poradna Praha
MVDr. Vasyl Leskiv


Seifertova 571/5, Praha 3 - Žižkov 130 00

Veterinární poradna Praha a veterinární lékař.
Přírodní lékárna a léčitel pro psy a zvířata.
Alternativní přírodní léčitelství pro psy a kočky.
Holistické krmivo pro psy a kočky.
Alternativní holistická medicína.
Holistický lékař Noli nocere pro zvířata.
Prodej, maloobchod:
- za studena lisované granule a přírodní krmiva pro psy a kočky
- holistické krmivo pro psy a kočky
- homeopatika pro psy a kočky.

IČ: 28960025
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Přírodní lékarna pro zvířata Praha

Přírodní lékarna pro zvířata Praha

Představujeme Vám naší přírodní lékárnu a prodej potřeb pro zvířata v Praze. Nabízíme přírodní léky, doplňky pro: - pro kočky,psy - pro koně, ryby, ptáky - pro plazy, hlodavce a další. Cílem naší práce je pomoci lidem při rozhodování, jak zdravotní potíže řešit. Příjemný pobyt v přírodní lékárně pro psy, kočky a koně Vám přeje Baronteam.Další produkty a služby
  • krmivo pro zvířata, hračky pro psy, psí boudy, vodítka pro psy, obojky pro kočky, akvarijní potřeby, potřeby pro teraristiku, klece pro hlodavce, akvária pro ryby, ptačí klece, ptačí zob


Související články
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.