AUTOGARD spol. s r.o.


Na Strži 1702/65, Praha 140 00

Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.
Výroba, velkoobchod, prodej, servis, oprava,
pozáruční servis, projekce, montáž, poradenství, dodávky na klíč:
-vstupní a vjezdové systémy
-docházkové systémy
-automatické závory, turnikety, parkovací systémy, stojany,
vydavače parkovacích lístků,
bezobslužné parkoviště, automatické pokladny
na mince a bankovky, bankovní karty a kreditní karty
-pohony elektromechanické pro vjezdové brány
-dálkové ovládání, vysílačky, fotočlánky, fotolišty,
optické a tlakové bezpečnostní lišty, semafory, tlačítka,
klíčové spínače, bezkontaktní a bezpečnostní klávesnice,
čipy, čárové kódy, bezkontaktní karty, mincovní
automaty, indukční detektory vozidel
-ozubené hřebeny, parkovací zábrany a sloupky,
nosná a pojezdová kolečka, panty, vodící kladky, nosné
vozíky, C profily a jiné komponenty pro vjezdové brány
-kolejnicové a samonosné brány
-otočné brány (křídlové)
-zádržný systém, technický prostředek, botička.
Služby:
-zásilková veřejnými dopravci
-na dobírku.

IČ: 49446053
DIČ: CZ49446053
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč

Systémy pro automatický výběr parkovného Praha, parkovací technologie

Systémy pro automatický výběr parkovného Praha, parkovací technologie

Vlastníte parkovací plochu a řešíte otázku automatického výběru parkovného? Potom jsme ta pravá firma pro Vás! Naše společnost AUTOGARD spol. s r.o. nabízí služby v oblasti výroby, montáže, prodeje a pronájmu turniketů, závor a systémů pro automatický výběr parkovného, parkovacích systémy a technologií. Nabízíme také možnost pronájmu těchto technologií a to s možností následného odkoupení po ukončení doby nájmu. Kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Praze na ulici Na Strži. Kompletní nabídku služeb a parkovacích technologií a systémů nabízených naší společností naleznete na webových stránkách.


Parkovací zábrana, silniční bariéry, zábrany Praha

Parkovací zábrana, silniční bariéry, zábrany Praha

Silniční bariéry, silniční zábrany. Jihomoravská společnost AUTOGARD spol. s r.o., sídlící v Brně a pobočkou v Praze je výrobce a prodejce silničních bariér a zábrany. Vyrábíme: - silniční Bariéra ARB300 - elektromechanická bariéra určena na místa vyžadující vysoký stupeň zabezpečení, fyzicky brání vjezdu neoprávněných vozidel, součástí je semafor pro obousměrný provoz - silniční Bariéra RKB350 - elektrohydraulická bariéra určena pro objekty vyžadující vysoký stupeň zabezpečení, součástí skříně je semafor červená/zelená pro jednosměrný provoz - parkovací zábrana PERSONAL - automatická sklopná zábrana na dálkové ovládání pro vymezení parkovacího místa, Více informací a kompletní nabídku výrobků naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Automatické závory, turnikety, vstupní a vjezdové systémy Praha

Automatické závory, turnikety, vstupní a vjezdové systémy Praha

Prodáváme, opravujeme, projektujeme a montujeme vstupní, vjezdové a docházkové systémy. Nabízíme velkoobchodní prodej a servis automatických závor, vstupních a vjezdových systémů. Dále prodáváme a pronajímáme docházkové systémy, automatické závory, turnikety, parkovací systémy, stojany, vydavače parkovacích lístků, bezobslužné parkoviště, automatické pokladny na mince a bankovky, bankovní karty a kreditní karty a mnoho dalšího. Více informací a kompletní nabídku vjezdových a vstupních systémů naleznete na webových stránkách. Navštívit můžete také některou z našich provozoven, ať už v Brně nebo Praze.


Parkovací technologie, pronájem parkovacích systémů, opravy Praha

Parkovací technologie, pronájem parkovacích systémů, opravy Praha

Pronájem parkovací technologie. Naše společnost AUTOGARD spol. s r.o. sídlící v Brně nově nabízí všem provozovatelům parkovišť pronájem parkovací technologie a systémů. Pronájem parkovacích systémů za výhodných cenových podmínek - nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem parkovacích systémů, technologie pro automatický výběr parkovného. Pronajmout lze systémy obsahující závory, vjezdové a výjezdové terminály, automatické i manuální pokladny. Parkovací technologii Vám sestavíme na míru dle vašich požadavků a místních podmínek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši pobočku v Praze Na Strži 1702/65.


Vstupní systémy, turnikety, oprava turniketů Praha

Vstupní systémy, turnikety, oprava turniketů Praha

Jihomoravská společnost AUTOGARD spol. s r.o. sídlící v Brně je velkoobchodní prodejce a opravce vstupních systémů a turniketů. Turniket ATR800 - obousměrný turniket, ke kontrole průchodu osob do objektů. Turniket ATR900 - obousměrný turniket s prodlouženými bočními kryty pro zabudování čtecích zařízení. Turniket ATB 600, ATF 600 - plnorozměrové mřížové turnikety pro obousměrný pohyb osob u objektů s vysokým zabezpečením. Turniket ATLX - rotační turniket pro kontrolu přístupu, výška 1, 4 m, motorový pohon. Určen do interiérů. Samozřejmostí je také provádění oprav, záručního i pozáručního servisu turniketů a vstupních systémů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte některou z našich provozoven, ať už v Praze nebo Brně. Kompletní nabídku zboží naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • kovová vrata, kovové ploty, kovové plotovky, kovové plotové sloupky, kovové plotové dílce, povrchová úprava kovových plotů
  • poplašné systémy, požární alarmy, servis elektronických poplašných systémů, detektory pohybu, bezdrátové alarmy
  • požárně bezpečnostní zařízení, zabezpečení domů, zabezpečení objektů, zabezpečení automobilů, přístupové systémy, kamerové systémy, bezpečnostní zámky


Související články
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč
Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.