Mgr. MARIO KOTORA - advokát


Malická 11, Plzeň 1 301 00

Poskytujeme právní služby v oblasti:
- občanského práva (zejména rozvody manželství a vypořádání společného jmění manželů, úprava výchovy a výživy nezletilých dětí, závazky, odpovědnost za škodu),
- obchodního práva včetně zakládání, zastupování i likvidace společností,
- trestního práva, zastupování v řízení o přestupcích, zastupování v řízení před soudy a jinými orgány.
Dále poskytujeme pomoc při vymáhání pohledávek, sepisování smluv kupních, o převodu nemovitostí, darovacích, nájemních a dalších, prohlášení o pravosti podpisu i autorizované konverze dokumentů, poskytování advokátních úschov. Rychlé online právní poradenství bez nutnosti osobní návštěvy po celé ČR.

IČ: 69265551
DIČ:
Okres: Plzeň-město
Právní forma: svobodné povolání
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Mario Kotora

Další produkty a služby
  • právní poradenství, česká advokátní komora, zpracování právních rozborů, sepisování listin, obhajoba v trestních věcech


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.