Art Beton s.r.o.


Životice u Nového Jičína čp.108, Mořkov 742 72

Art Beton s.r.o. je česká firma specializující se na zahradní výrobky z betonu a umělého kamene, které lze využít nejen do zahrad, ale také pro silniční a pozemní stavitelství nebo pro vybavení obcí a měst. Na přání zákazníka také vyrobíme pingpongové stoly a další atypické betonové výrobky na zakázku. Ke všem výrobkům poskytneme odbornou konzultaci včetně technické dokumentace.

Při výrobě dodržujeme předepsané technologické postupy a také pravidelně provádíme zkoušky dle technologických předpisů a norem.

Atypická, zakázková výroba a prodej:
- zahradní výrobky z betonu nebo umělého kamene
- květináče (kostka, šestihran, osmihran)
- velké květináče - kvádr
- vázy
- zahradní krby
- odpadkové koše
- lavičky a lavice (parkové, dvojlavičky, s opěradlem)
- zahradní posezení
- zahradní obrubníky
- stojany na kola
- palisády
- plotové tvárnice
- kruhové nášlapy a výseče
- oblázkové, pískovcové obklady
- oblázkové dlažby
- kanálové a odvodňovací žlaby
- pingpongové stoly (stoly na stolní tenis)
- schodiště a samonosné schody
- plotové stříšky
- svahovky
- atypické lemy bazénů a ohnišť
- atypické betonové výrobky na zakázku.

Většina výrobků je certifikována dle zákona č. 22/1997 o technických požadavcích na výrobky.

Mimo výroby cementového zboží a umělého kamene se také zaměřujeme na prodej stavebniny a stavebních materiálů:
- lepidla, tmely, těsnící pásky
- výrobky pro sanaci a ochranu betonu
- omítky, zateplení, profily
- obklady, dlažby
- suché směsi a podlahové srovnávací hmoty.

IČ: 25857002
DIČ: CZ25857002
Okres: Nový Jičín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Stanislav Doubravský

Betonové výrobky dodají zahradě šmrnc a eleganci

Betonové výrobky dodají zahradě šmrnc a eleganci

Přemýšlíte, jak atraktivně, pěkně a funkčně vyřešit okolí svého domu? Váš problém mohou vyřešit výrobky z betonu. Zdá se vám beton jako nevhodný materiál pro okrasu? Omyl! Správně zvolené a zpracované betonové výrobky do zahrady přinesou nejen moderní prvek, ale představují také vysoce praktické, funkční, kvalitní a trvalé řešení dlažby, zařizovacích předmětů i doplňků vaší zahrady. Například plastové květináče, stoly i lavice podléhají rychle vnějším vlivům, nevypadají pěkně a už dávno jim odzvonilo. Zkuste něco jiného. Vsaďte na výrobky z betonu a vaše zahrada prokoukne.


Zahradní výrobky z betonu, umělého kamene - krby, lavičky, ploty

Zahradní výrobky z betonu, umělého kamene - krby, lavičky, ploty

Chcete si na svou zahradu pořídit krb, lavičku nebo plot z betonu či umělého kamene? V tom případě je pro vás firma Art Beton s.r.o. tou správnou volbou. Na zakázku vám vyrobí zahradní výrobky z betonu i umělého kamene, které zaručeně vydrží! Díky dlouholetým zkušenostem a působením na trhu více jak 15 let jsme schopni vyrobit vše od stavebnictví a zahradní architektury přes vybavení obcí a měst až po atypické výrobky. Předností je především kvalita a nízká cena našich výrobků. Jaké zahradní výrobky z betonu nebo umělého kamene vám vyrobíme: - krby (v různých velikostech, barvách i povrchových úprav) - lavičky a zahradní posezení - ploty, palisády - dlažby - pinpongové stoly - bazénové lemy a další. Také vám zajistíme dodání zahradních výrobků až k vám domů.


Betonové výrobky na zahradu i do parků - květináče, obrubníky

Betonové výrobky na zahradu i do parků - květináče, obrubníky

Betonové výrobky se hodí na zahradu, ale také do parků. Jsou odolné, jen tak se nerozbijí a vypadají skvěle. Firma Art Beton nedaleko Nového Jičína vám vyrobí květináče i obrubníky dle vaší potřeby.


Betonové pingpongové stoly na zakázku - venkovní stolní tenis pro celou rodinu

Betonové pingpongové stoly na zakázku - venkovní stolní tenis pro celou rodinu

Pingpong nebo-li stolní tenis se stává velice oblíbeným a vyhledávaným sportem. Pokud si chcete nechat vyrobit betonový (venkovní) pingpongový stůl na zakázku, pak je zde pro vás firma Art Beton.


Zakázková, atypická výroba betonových výrobků, laviček, květináčů, košů

Zakázková, atypická výroba betonových výrobků, laviček, květináčů, košů

Firma Art Beton s.r.o. se specializuje na zakázkovou a atypickou výrobu betonových výrobků po celé Moravě. Betonové výrobky můžete využít například pro zahradní architekturu nebo pro vybavení obcí a měst: - betonové lavičky - odpadkové koše - květináče do zahrady - betonové schody - zahradní posezení - stojany na kola - oblázkové dlažby - obklady - zahradní krby - stoly na stolní tenis a mnoho dalšího. Veškeré naše výrobky splňují požadavky na bezpečnost, odolnost a ochranu zdraví. Ukázky našich produktů si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • kuchyňské obklady, koupelnové obklady, keramické obklady, obklady do exteriéru, venkovní dlažba
  • produkty pro lepení, speciální čisticí prostředky, sanační materiály, ošetření povrchu, kontaktní zateplovací systémy, stavební hmoty a omítkoviny
  • prodej krbových vložek, čističe krbů, podpalovače krbů, krbové rošty, krbové nářadí, prodej vysavačů popela
  • zakrývací textilie, obruby záhonů, rákosové zástěny, rychlospojky na hadice, postřikovače, dekorační kameny
  • minerální vlna, sendvičové panely s polyuretanem, tepelné a akustické izolace, hydroizolační a bazénová fólie
  • betonové dílce, betonové tvárnice, betonové dlažby, betonové skruže, betonové sloupy, betonové nádrže, betonové silniční prvky


Související články
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.
Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.

Nejvíce je využíván jako trvanlivý, estetický a praktický kompostér. Jeho používání je naprosto jednoduché a umožňuje založit a zpracovávat kompost tradičním způsobem. Životnost kontejneru je přibližně 20 let a my na tento výrobek poskytujeme záruku 7 let. Ale ani po 20 letech není potřeba kompostér vyhodit. Stačí ho nechat otryskat, pak znovu pozinkovat a bude sloužit dalších 20 let. A pokud skutečně doslouží, je recyklace ekologickým řešením. Jeho složení nebo rozložení zabere dvěma lidem max. 30 minut a potřebujete k tomu jen pracovní rukavice.


Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.


Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.