STAVBAŘ - výrobní družstvo


Školní ulice 562, Šenov u Nového Jičína 742 42

Firma výrobní družstvo STAVBAŘ vám zajistí vše od stavby na klíč, rekonstrukce střech či elektroinstalace. Také se zaměřujeme na zemní práce, pro které využíváme svou vlastní dopravu jako jsou například nákladní auta, bagry nebo nakladače. Mezi naše další činnosti patří i služby autoservisu. Naši kvalifikovaní zaměstnanci mají bohaté zkušenosti v oboru, a proto vám vždy poskytneme kvalitní služby v Novém jičíně a přilehlém okolí.

Kvalitní stavební práce
- zabýváme se komplexní dodávkou nejen průmyslových, ale také bytových staveb včetně rodinných domů - stavby na klíč
- stavba pozemních sítí
- výkopové práce a montáž pro kanalizace
- přípravné a výkopové práce pro montáže a dodávky vodovodních a plynových řádů
- úpravy odstavných a skladových ploch včetně chodníků a přístupových cest
- rekonstrukce a opravy střech, střešních krytin
- montáž střešních konstrukcí
- pokrývačské práce
- rekonstrukce chodníků
- opravy fasád
- vypracování cenových kalkulací a rozpočtů, stavebně technického posouzení staveb
- odhady stavebních objektů a nemovitostí soudním znalcem
- výrobu a dopravu betonové směsi
- prodej stavebních materiálů.

Výkopové zemní práce provádíme těmito stavebními stroji:
- DH 112 kolové rýpadlo
- HON kolový nakladač
- TEREX kolový traktorbagr.

Disponujeme vlastním autoparkem, který využíváme nejen pro zemní a stavební práce, ale také pro zakázkovou vnitrostátní přepravu zboží a materiálů:
- vozy značek Tatra, Liaz, Avia, Praga, Multicar
- nákladní auta a vozy
- sklápěče
- kryté i nekryté valníky
- valník s mechanickou rukou
- autodomíchávač.

Využít můžete také náš autoservis, kde se vám postaráme o váš vůz.

Naši zaměstnanci jsou osvědčeni pro tyto obory:
- zedník, obkladač, dlaždič, kameník
- tesař, klempíř, pokrývač
- dělník, železář, strojník
- elektroinstalace.

IČ: 13642855
DIČ: CZ13642855
Okres: Nový Jičín
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Veverka

Pokrývačské práce Nový Jičín – rekonstrukce, oprava střech, střešních konstrukcí

Pokrývačské práce Nový Jičín – rekonstrukce, oprava střech, střešních konstrukcí

Pokud máte starou a poškozenou střechu a zvažujete její opravu či rekonstrukci, tak vám s tímto jistě pomůže výrobní družstvo STAVBAŘ, které se na tuto činost specializuje. Klempíři a pokrývači z firmy STAVBAŘ vám zajistí kompletní pokrývačské práce od rekonstrukce a opravy vaší střechy včetně montáže střešních konstrukcí pro: - rodinné domy - byty - panelové domy - historické budovy - kostely, muzea, zámky - průmyslové budovy - bytové jednotky. Vždy klademe důraz na kvalitu a správné provedení pokrývačských prací z hlediska na funkčnost vaší střechy.


Komplexní stavební a výkopové práce včetně pozemních sítí Nový Jičín

Komplexní stavební a výkopové práce včetně pozemních sítí Nový Jičín

Pokud hledáte zkušenou a spolehlivou firmu, která vám zajistí komplexní stavební práce včetně pozemních sítí a výkopových prací, tak neváhejte kontaktovat výrobní družstvo STAVBAŘ z Nového Jičína, která je akreditována v seznamu odborných dodavatelů pro Zelenou úsporám. Naše firma zaměstnává kvalifikované pracovníky vyučené ve stavebních oborech, kteří mají osvědčení pro práce s novými materiály a technologickými postupy. Zaměřujeme se na: - komplexní stavební práce - dodávka průmyslových a bytových staveb - stavby rodinných domů na klíč - stavba pozemních sítí - výkopové zemní práce - úpravy odstavných a skladových ploch - rekonstrukce střech - opravy fasád a další. Samozřejmostí je pro nás vypracování cenových kalkulací a rozpočtů včetně stavebně technického posouzení staveb.


Stavby průmyslové, bytové, na klíč, rekonstrukce domů Nový Jičín

Stavby průmyslové, bytové, na klíč, rekonstrukce domů Nový Jičín

Zvažujete-li stavbu nebo rekonstrukci bytu, domu či haly, tak se obraťte na výrobní družstvo STAVBAŘ, které vám poskytne kompletní stavební práce. Zameřujeme se na průmyslové a bytové stavby na klíč včetně rekonstrukce rodinných domů. Stavební práce provádíme ve velmi vysoké kvalitě včetně vypracování cenové kalkulace a rozpočtu: - dodávky bytových a průmyslových staveb - stavba a rekonstrukce rodinných domů - stavby na klíč - výkopové a zemní práce - úpravy odstavných a skladových ploch - opravy fasád - rekonstrukce střech a střešních krytin. Pro stavební práce využíváme svého vlastního autoparku, který disponuje nákladními automobily různých značek a tonáží.


Výkopové, výškové práce Nový Jičín

Výkopové, výškové práce Nový Jičín

Potřebujete natáhnout inženýrské sítě ke svému rodinnému domu nebo vykopat jeho základy? STAVBAŘ - výrobní družstvo provádí výkopové zemní práce pro dodávku plynových a vodovodních řádů stavebními stroji DH 112 kolové rýpadlo, HON kolový nakládač a TEREX kolovým traktorbagrem. Stavební materiál přepravíme nákladními vozidly z vlastního autoparku - LIAZ valník s mechanickou rukou, sklápěč a autodomíchávač TATRA, AVIA, MULTICAR, PRAGA dle smluvních cen. Neváhejte a kontaktujte naši stavební firmu ze Šenova u Nového Jičína, která provádí kompletní stavební práce, včetně výškových a my Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku!


Průmyslové, občanské stavby na klíč, rekonstrukce domů Nový Jičín

Průmyslové, občanské stavby na klíč, rekonstrukce domů Nový Jičín

Nabízíme kompletní stavební práce: - realizace staveb na klíč - výstavba, rekonstrukce průmyslových a občanských staveb, bytových a rodinných domů - kanalizace, inženýrské sítě, čističky odpadních vod, vodojemy - opravy fasád, střech, střešních konstrukcí, přístupových cest, chodníků - výkopové a zemní práce - sádrokartonářské práce - tepelně izolační práce - pokrývačské a klempířské práce - tesařské práce - dlaždičské práce - obkladačské práce - zednické práce. Jsme akreditováni v programu Zelená úsporám!


Nákladní autodoprava, autoservis nákladní auta Nový Jičín

Nákladní autodoprava, autoservis nákladní auta Nový Jičín

Nabízíme nákladní autodopravu, přepravu materiálu, zboží: - LIAZ 110 SHR 3001 - valník s mechanickou rukou, nosnost 8 t - TATRA 815 S3 - sklápěč, nostnost 12 t - TATRA 815 - autodomíchávač, nosnost - objem 4,5m3 - AVIA A 30 - valník, ložná plocha 5,2 m2, nosnost 3 t - PRAGA PV3S AD 80 - autojeřáb, nosnost bez výložníku 8 t, nosnost s výložníkem do 2 t


Stavby na klíč, rekonstrukce, zemní práce, elektroinstalace Nový Jičín

Stavby na klíč, rekonstrukce, zemní práce, elektroinstalace Nový Jičín

STAVBAŘ - výrobní družstvo nabízí stavby na klíč, rekonstrukce bytů, domů, revitalizaci panelových domů, průmyslové stavby: - obkládačské, dlaždičské práce - kamenické práce - zednické práce - zemní práce - elektrikářské práce - pokrývačské, klempířské práce - zámečnické práce. Opravy chladičů u osobních, užitkových i nákladních vozů. Prodej stavebního materiálu. Autodoprava nákladní: - značky Liaz, Tatra, Praga, Avia, Multicar.


Zemní, výkopové práce, přeprava sypkých materiálů Nový Jičín

Zemní, výkopové práce, přeprava sypkých materiálů Nový Jičín

Provádíme zemní, výkopové práce: - zemní stavební stroje DH 112, HON - montáž inženýrských sítí - chodníky, přístupové cesty - přeprava sypkých materiálů, autodoprava: - valník s mechanickou rukou - sklápěče - autodomíchávače - autojeřáb.Další produkty a služby
  • pokládka obkladů a dlažeb, velkoformátové obklady, obložení kuchyňské linky, položení mozaiky a obrazců
  • kladení střešních krytin, opravy střech, obkrývání střešních oken, montáž okapů a okapnic, oplechování komínů
  • výroba střešních krovů, opravy střešních krovů, výroba altánů, výroba pergol, výroba přístřešků, výroba dřevěných chat, výroba roubenek, výroba dřevěných rodinných domů
  • jednoduché zednické práce, betonování, zdění zdiva, montáž prefabrikátů, povrchové úpravy zdiva
  • výkop zeminy, úpravy terénů, výkopy pro inženýrské sítě, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch
  • dešťová a splašková kanalizace, vodovodní řady, plynovodní přípojky, veřejné osvětlení, elektrické rozvody, vybudování infrastruktury
  • projekty rodinných domů, vypracování studie stavby, návrhy interiérů, zpracování projektové dokumentace
  • čistírny zaolejovaných odpadních vod, biologické čistírny stojatých vod, retenční plastové nádrže
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken


Související články
Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR
Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR

Tesařství Břetislav Kocián je firma, která se stala mistrem ve svém oboru. Provádí opravy a rekonstrukce historických krovů, zejména u věží, kostelů a zámků, ale i opravy a rekonstrukce roubenek a to po celé České republice. Zajistí profesionální přístup a mají bohaté zkušenosti.


Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů
Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy
Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy

Chcete bydlet ve vlastním domově, ale nemůžete si dovolit milionové hypotéky? Nechcete se zadlužit hypotékou na třicet let? V tom případě máme pro vás řešení. Modulové, mobilní či přenosné rodinné domy, které staví naše firma PKD, s.r.o., mohou být vybudovány jako mobilní, tedy je můžete později nechat převést, ale mohou být také nepřenosné, smontované na místě za velmi nízkou cenu!