Projekční ateliér Ing. Tomáš Kostohryz


Rubešova 566/23, Plzeň - Východní Předměstí 326 00

Projekční kancelář Ing. Tomáš Kostohryz se specializuje na projektování rekonstrukcí a sanací historických budov. Provedeme dokumentaci a průzkum stávající stavby, zhotovíme projekt, včetně návrhu atypických prvků, historických interiérů či terénních úprav. Najdete nás v Plzni, ulice Rubešova.

Služby našeho ateliéru:
- projekce rekonstrukcí historických budov, zámků, kostelů, hradů
- dokumentace historických památek
- stavebně-historický průzkum
- stavebně-technický průzkum
- návrhy atypických klempířských prvků
- odvodnění, odvzdušnění objektů
- návrhy historických interiérů včetně mobiliáře
- návrhy oken, dveří, vrat
- historická zahradní architektura, terénní úpravy
- výrobní výkresy speciálních profesí
- inženýrská činnost
- konzultace.

Činnosti se věnujeme již od roku 1999 za tuto dobu se naše firma stala spolehlivým partnerem pro investory i realizační firmy. Ukázky námi realizovaných zakázek si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

IČ: 62669192
DIČ: CZ6607280977
Okres: Plzeň-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Kostohryz

Další produkty a služby
  • projekt rodinných domů, projektová dokumentace, digitalizace technické dokumentace, projekce a stavební dozor, projekty bytových domů, developerská činnost


Související články
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Projektování a inženýring
Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.


Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.