AbendBand


Medkova 1313, Hradec Králové 500 02

Jsme tady právě pro Vás. Dvojice mladých muzikantů s bohatým repertoárem ve třech světových jazycích (angličtina, němčina, italština) - samozřejmě zpíváme i česky - Vám nabízí své služby.. Snažíme se obsáhnout všechny základní hudební žánry: populární sféru, jazzové standardy i hudbu lidovou. Naši produkci vždy přizpůsobíme konkrétní akci. Na rautech bývá zvykem hrát jazz/muzikál, na tanečních zábavách "všehochuť" (od polky, tanga po "Kabáty":). Pokud bude ale Vaším přáním např. uspořádat ples ve stylu 30.let nebo raut, kde bude znít pouze lidová/dechová hudba - nevidíme v tom problém. Zrovna tak někdo z Vás možná zbožňuje Elvise Presleyho, Brendu Lee nebo třeba Lenku Filipovou - na Vaší hudební akci tedy mohou zaznít převážně skladby od konkrétních Vámi oblíbených interpretů. Pokud během našeho vystoupení zatoužíte ostatním ukázat, že ve Vás dřímá hudební talent, nic Vám nebrání využít náš mikrofon a zazpívat si - nemusíte se strachovat, že si přesně nepamatujete text - máme objemnou databázi. Hrajeme rádi a tudíž levně: 800, - Kč / hodinu. Za cestu po východních Čechách a do Prahy si nic neúčtujeme, do ostatních krajů Čech rádi zajedeme s mírným příplatkem. Ozvučíme vlastní aparaturou menší sál nebo restauraci.

IČ: 48647489
DIČ:
Okres: Hradec Králové
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Bc. Oldřich Košťál

Živá hudba na svatbu, oslavu, ples

Živá hudba na svatbu, oslavu, ples

Živá hudba na svatbu, oslavu, firemní večírek a raut nebo ples - nabízíme široký žánrový rozsah od swingu, muzikálu, populární sféru až po klasiku k tanci či lidovky - spokojenost obecenstva je náš cíl.Další produkty a služby
  • zábavní akce pro děti, zábavní akce pro dospělé, zábavní akce pro firmy, kulturní akce pro školy kulturní vystoupení


Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.