MP Sweet, s.r.o.


Panská 394, Hodonice 671 25

Dovoz cukrovinky, maloobchod, velkoobchod cukrovinek Moravský Krumlov, jižní Morava, Třebíč, Vysočina, Jihlava, Hradec Králové, Chrudim, Pardubice, Poděbrady, Nymburk, Mladá Boleslav, Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Most, Ústí nad Labem, Liberec, České Budějovice, Slovensko
- prodej lízátek
- želé
- žvýkačky
- pražená kukuřice
- ovocné spreje
- cukrovinky, cukrovinka
- sladkosti
- pendreky
- lízátka
- spreje
- gely.

Pohybujeme se na českém trhu od roku 2003 nejdříve jako firma Petr Dvořák, od roku 2012 jako firma MP Sweet, s.r.o.
- v současnosti máme po celé ČR asi 50 velkoobchodů, které od nás pravidelně odebírají
- prioritou naší firmy je spokojený zákazník, dbáme na kvalitu výrobků, které dovážíme a poskytujeme našim odběratelům kvalitní servis (osobní jednání s odběrateli, okamžité řešení jakýchkoliv problémů týkajících se výrobků, pravidelný týdenní závoz, vstřícné jednání)
- jsme výhradním dovozcem výrobků firmy X-TREME, firmy BULGARI a firmy ZANUY
- dále dovážíme výrobky firem ALDOR, FINI, TROLLI, CANDY SPAIN, KING REGAL, JAKE, VIDAL

- od roku 2013 jsme začali vyvážet námi dovezené výrobky i na Slovensko.

Výhodou spolupráce s naší firmou je:
- dovoz kvalitních výrobků
- pravidelný týdenní závoz,
- stabilní skladové zásoby
- individuální přístup
- výrazně nižší ceny u jednotlivých výrobků oproti konkurenčním firmám, které nabízí podobné nebo stejné výrobky ( o 15-20%)
- pokud se odběrateli některý výrobek neprodává, může jej vrátit nebo vyměnit za jiný
- odběratelé mají možnost odebírat jakékoliv množství zboží - zboží nemusí odebírat po celých kartonech, ale po jednotlivých krabičkách, zboží připravíme dle přání zákazníka
- při větších odběrech jednoho druhu výrobku mají odběratelé možnost slevy.

IČ: 29371350
DIČ: CZ29371350
Okres: Znojmo
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Dvořák

Originální cukrovinky všech chutí, tvarů a barev

Originální cukrovinky všech chutí, tvarů a barev

Ať už sháníte originální cukrovinky pro prodejnu, cukrárnu či jako dárek pro děti a hravé dospělé, vsaďte na produkty od společnosti MP Sweet, ze kterých si vybere každý. V sortimentu najdete jak klasická lízátka, pendreky, žvýkačky nebo želé, tak i atraktivní originální sladkosti, vše v prvotřídní kvalitě.


E-shop s kvalitními sladkostmi nejen pro vaše děti za bezkonkurenčně nejnižší ceny

E-shop s kvalitními sladkostmi nejen pro vaše děti za bezkonkurenčně nejnižší ceny

Společnost MP Sweet se zabývá prodejem, distribucí, velkoobchodem i maloobchodem cukrovinek. Z pestrého sortimentu sladkostí všech velikostí, tvarů, příchutí a barev si vybere opravdu každý, ať už jste majitelem cukrárny nebo prostě jen milujete kvalitní sladkosti.


Pendreky, želé, dovoz cukrovinek

Pendreky, želé, dovoz cukrovinek

Sháníte velkoobchodního prodejce s cukrovinkami, který bude zároveň i spolehlivý distributor a doveze zboží až k Vám? Nabízíme velkoobchodní prodej a dovoz pendreků, želé, žvýkaček, lízátek a mnoho dalšího. Pendreky a želé nabízíme s různými ovocnými příchutěmi, balené jednotlivě nebo v maxi balení (pendreky 60ks, želé 66 ks v balení). V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás! Od roku 2013 dovážíme cukrovinky i na Slovensko. Kompletní nabídku cukrovinek naleznete na webových stránkách.


Prodej a dovoz žvýkaček pro děti, velkoobchod cukrovinek

Prodej a dovoz žvýkaček pro děti, velkoobchod cukrovinek

Hledáte spolehlivého prodejce a dovozce žvýkaček pro děti? Pak jsme tu právě pro Vás! Jsme velkoobchodní prodejce, dovozce a distributor cukrovinek a žvýkaček. Nabízíme široký sortiment žvýkaček pro děti s náplní i bez, s náplní, která barví, s různými ovocnými příchutěmi, s práškem nebo tetováním, balené jednotlivě i nebalené. Od roku 2013 dovážíme i na Slovensko. Navštivte naše webové stránky a přesvědčte se sami, jak velkou nabídku cukrovinek náš velkoobchod nabízí, věříme, že si vyberete!


Velkoobchodní prodej a distribuce cukrovinek

Velkoobchodní prodej a distribuce cukrovinek

Hledáte velkoobchodního prodejce a distributora cukrovinek? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Na českém trhu se naše společnost MP Sweet, s.r.o. pohybuje již od roku 2003. V současné době máme cca 50 velkoobchodů, které od nás pravidelně odebírají cukrovinky, lízátka, pendreky, žvýkačky a další sladké pochoutky. Naší prioritou je spokojený zákazník, dbáme na kvalitu výrobků i kvalitní servis. Od roku 2013 jsme začali distribuovat námi dovezené výrobky i na Slovensko. Kompletní nabídku cukrovinek k prodeji naleznete na webových stránkách. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás!


Prodej, dovoz výrobků X-TREME

Prodej, dovoz výrobků X-TREME

Naše společnost MP Sweet, s.r.o. nabízí prodej a dovoz výrobků značky X-TREME. Nabízíme širokou škálu kvalitních výrobků americké značky X-TREME. V prodeji: -ovocné gely -ovocné prášky -ovocné spreje -ovocná lízátka -vše v originálním balení. Více informací a kompletní nabídku sortimentu značky X - TREME naleznete na našich webových stránkách nebo v našem e-shopu.


Velkoobchod , dovoz cukrovinek, cukrovinky

Velkoobchod , dovoz cukrovinek, cukrovinky

Společnost MP Sweet, s.r.o., patří mezi známé firmy v dovážení a distribuci cukrovinek v České republice. Velkoobchod, dovoz cukrovinek - lízátka, žvýkačky, pendreky, želé a hračky s cukrovinkou. Jsme výhradním dovozcem výrobků X-TREME, BULGARI a ZANUY, dovoz výrobků firem FINI, KING REGAL, VIDAL, TROLLI, CANDY SPAIN, ALDOR a jiných. U nás je na prvním místě vždy spokojený zákazník, kvalita výrobků a spolehlivost. Více informací najdete na webových stránkách společnosti.


Prodej, distribuce cukrovinek, cukrovinky

Prodej, distribuce cukrovinek, cukrovinky

Společnost MP Sweet, s.r.o., patří mezi firmy, které se zabývají dovozem a distribucí cukrovinek v České republice. Distribuce, prodej cukrovinek - lízátka, žvýkačky, pendreky, želé a hračky s cukrovinkou. Výhradní dovozce, distributor výrobků X-TREME, BULGARI a ZANUY, dovoz výrobků firem FINI, KING REGAL, VIDAL, TROLLI, CANDY SPAIN, ALDOR a jiných. Na prvním místě naší společnosti je spokojený zákazník, kvalitní výrobky a spolehlivost. Více informací najdete na webových stránkách společnosti.


Prodej, dovoz žvýkaček Jihomoravský kraj

Prodej, dovoz žvýkaček Jihomoravský kraj

Společnost MP Sweet, s.r.o. se sídlem v Hodonicích, okr. Znojmo, se mimo jiné zabývá dovozem a prodejem žvýkaček. Žvýkačky značky FINI: –španělská výroba -různé druhy, velikosti ( od 5g do 20g) -kyselé,sladké, s práškem, s tetovačkou, jednotlivě balené, nebalené. Více informací a kompletní nabídku sortimentu společnosti naleznete na našich webových stránkách. Dovoz nejen Jihomoravský kraj, ale i celá ČR.


Prodej, dovoz lízátek Jihomoravský kraj, celá ČR

Prodej, dovoz lízátek Jihomoravský kraj, celá ČR

Společnost MP Sweet, s.r.o. se sídlem v Hodonicích, okr. Znojmo, se mimo jiné zabývá dovozem lízátek. Nejprodávanější jsou lízátka ALDOR PIN POP 18g vyráběná v v Kolumbii. Obsahují třtinový cukr, mají ovocnou chuť, v nabídce 5 druhů těchto lízátek: -ovocný mix -kyselý mix se žvýkačkou -párty – uvnitř s šumivým práškem -višeň se žvýkačkou -lízátko s příchutí čokolády. Dovoz po celé ČR. Kompletní nabídku sortimentu naleznete na webových stránkách společnosti.


Cukrovinky,prodej, dovoz cukrovinek jihomoravský kraj, znojmo

Cukrovinky,prodej, dovoz cukrovinek jihomoravský kraj, znojmo

Společnost MP Sweet, s.r.o. se sídlem v Hodonicích u Znojma se zabývá prodejem, dovozem a distribucí cukrovinek. Dovážíme kvalitní cukrovinky z celého světa: -lízátka firmy ALDOR z Kolumbie -žvýkačky firem VIDAL a FINI ze Španělska -pendreky firem FINI, CANDY SPAIN a JAKE ze Španělska -želé firmy TROLLI z Německa -gely, ovocné prášky a spreje značky X-TREME z USA -marshmallow italské firmy BULGARI -praženou kukuřici španělské firmy ZANUY. Více informací a kompletní nabídku cukrovinek naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • výroba nepečeného cukroví, výroba cukrářských výrobků, objednávky vánočního cukroví, výroba trvanlivých cukrovinek, výroba dortů na objednávku


Související články
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc nabízí rozvoz potravin až k vám domů či do kanceláře. Vaše oblíbené potraviny tak můžete mít v Praze a okolí do 24 hodin od objednání!


Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service
Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?


Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá především profesionální kávovar, dobrá kávová zrna nestačí. Záleží vždy na tom, jaký přístroj k přípravě kávy použijete. Luxusní kávu ocení každý zákazník.


Internetový prodej potravin a dalšího zboží
Internetový prodej potravin a dalšího zboží

Nákup potravin a dalšího zboží patří ke každodenním činnostem, na které není vždy čas či nálada. Co byste však řekli na možnost nákupu a dovozu přímo k vám přes internet? Zmíněná možnost již není pouhým přáním, ale skutečností, o kterou se postará firma Z-Market; Food Delivery Service, Praha.