Khmer SPA Sonyta Vykydalova


Náměstí Míru 63, Zlín 760 01

Lázně, masáže:
-masáže provádí rodilé kambodžanky
-khmerská masáž - suchá masáž zaměřena na tlakové body
-tradiční masáž celého těla
-masáž hlavy a šíje
-masáž nohou, hlavy, šíje a zad
-masáž 4-hand celého těla
-aroma masáže
-herbal masáže.

Zimní akce:
- čokoládová masáž nyní 900kč
- masáž hýždí a nohou 5x hod. 2999kč.

IČ: 01519638
DIČ:
Okres: Zlín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: p. Vacl

Khmerská masáž, tradiční masáž nohou, hlavy, šíje, zad Zlín

Khmerská masáž, tradiční masáž nohou, hlavy, šíje, zad Zlín

Khmer SPA Vás zve na másáž. Dopřejte si to nejlepší z masáží ve Zlíně. Naší speciální nabídkou je Khmerská masáž rodilými kambodžankami: -suchá masáž zaměřena na tlakové body -zvyšuje krevní oběh -narozdíl od klasické Thajské masáže je velmi relaxační a uvolňující Dále nabízíme klasické masáže: -celého těla -nohou, hlavy, šíje a zad -4-hand celého těla -másáže herbal a aroma masáže. Pryč se špatnou energií. U nás se zregenerujete a osvěšíme mysl.Další produkty a služby
  • masáž a relaxace, emulze a oleje, péče o tělo, druhy masáží, masérské služby


Související články
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam
Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.