Restaurace a penzion U zámecké zahrady ARPEL s.r.o.


Bratrská 586, Lipník nad Bečvou 751 31

Penzion.
Restaurace a pizzerie.
Diskotéka Music Bar Factory.
Vodoinstalatérské a topenářské práce, montáž.

IČ: 47974770
DIČ: CZ47974770
Okres: Přerov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Rostislav Pelz

Klimatizovaná školící místnost, bowling, restaurace Přerov

Klimatizovaná školící místnost, bowling, restaurace Přerov

Společnost Arpel s.r.o. nabízí nově klimatizovanou školící místnost. Zdarma Vám zapůjčíme: - flipchart - plátno - projektor - DVD - video - Wi-Fi. Salonek se nachází v prostorách restaurace a penzionu, kde můžete využít ubytování a občerstvení, které Vám rádi zajistíme formou snídaní, obědů a večeří. Samozřejmostí je přichystání coffeebreak (káva, čaj, minerálka, ovoce, sladké pečivo i něco na zub). Po školení se můžete odreagovat bowlingem, který od nás dostanete zcela zdarma. Penzion u zámecké zahrady nabízí celkem 15 pokojů vysoké kvality. Nachází se zde 2 apartmány s kuchyňskou linkou, odpočinkovou místností a vanou, 1 pokoj pro tělesně postižené a 12 dvou a třílůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, televizí a Wi-Fi. Penzion je propojen s restaurací, kde se podávají snídaně, obědy a večeře nebo si můžete dát pochoutku z grilu. V restauraci se nachází k posezení velká zahrádka, která dětem nabízí trampolínu, pískoviště, houpačku, klouzačku a menší prolízací hrádek. K balíčkům či k ubytování dostanete zdarma poukázku na bowling hru. Bowling je umístěn od penzionu cca 100 m. V prostorách penzionu nezapomeňte navštívit kadeřnické a masérské služby, které jsou tu pro Vás.


Listopadový narozeninový program, 5. narozeniny na Fáčku

Listopadový narozeninový program, 5. narozeniny na Fáčku

5. narozeniny na Fáčku - listopadový narozeninový program ! Na listopad pro Vás máme připravený pestrý program. První víkend proběhne tradičně v duchu oldies. Projedeme si všechny hudební pecky, které prošli tanečním partketem za posledních 5 let. Hned další víkend připravujume akci speciálně pro dámy! Akce se vším všudy. Od pánské obsluhy, bůh ví kde bez, až po stryptíz a ... . Víkend kdy Factory oslaví své páté narozeniny a proto: - pátek bude v duchu hip-hopu - v sobotu bude Narozeninová sněhová párty. Poslední víkend v listopadu se bude konat největší soc párty v dějínách Factory! Přijďte s náma slavit i Vy ! !


Toilette party - podzimní taneční akce

Toilette party - podzimní taneční akce

Zveme Vás na podzimní taneční akci v našem Music Bar Factory - Toilette party ! ! Několik kilometrů nehořlavého polyethylenového toaletního papíru, poháněného obřím ventilátorem. Akce se bude konat mimořádně ve středu 26.října (podzimní prázdniny). V akci budou drinky za zvýhodněnou cenu. Za mix pultem bude hrát deejay *F. Podívejte se na fotky akce na http://www.futuresound.cz/toilett.htm Akce je v původním originále od tvůrců! Těšíme se na vaši návštěvu!


Pobytové balíčky, ubytování s polopenzí, letní dovolená Přerov

Pobytové balíčky, ubytování s polopenzí, letní dovolená Přerov

Restaurace a penzion U zámecké zahrady ARPEL nabízí pobytové balíčky pro letní dovolenou, luxusní ubytování s polopenzí a relaxaci. Penzion U zámecké zahrady nabízí celkem 15 pokojů vysoké kvality. Nachází se zde 2 apartmány s kuchyňskou linkou, odpočinkovou místností a vanou. 1 pokoj pro tělesně postižené a 12 dvoulůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, televizí a Wi-Fi. Penzion je propojen s restaurací, kde se podávají snídaně, obědy, večeře, nebo si můžete dát pochoutku z grilu. V restauraci se nachází k posezení velká zahrádka, která dětem nabízí trampolínu, pískoviště, houpačku, klouzačku a menší prolízací hrádek. K balíčkům či k ubytování dostanete zdarma poukázku na bowling hru. Bowling je umístěn od penzionu cca 100 m. V prostorech penzionu nezapomeňte navštívit kadeřnické a masérské služby, které jsou tu pro Vás. Balíčky jsou flexibilní a lze je upravit dle potřeb zákazníka. 1. Pobytový balíček "Přespat" : - 2 dospělí a 1 dítě do 12 let - 2x přenocování pro celou rodinu v zařízeném pokoji - 2x bohatá snídaně - 1x odpolední káva se zákuskem či zmrzlina - 2x večeře v restauraci U zámecké zahrady - 1x pro celou rodinu kadeřnické služby s 20% slevou - 1x pro celou rodinu masérské sužby s 20% slevou - zapůjčení kol pro všechny členy rodiny a tipy na výlety - 1x poukázka na 1hodinu hry bowling. Cena: 2 800 Kč. 2. Pobytový balíček "Návštěva" : - 2 dospělí a 1 dítě do 12 let - 2x přenocování pro celou rodinu v luxusně zařízeném apartmánu - 2x bohatá snídaně - 1x odpolední káva se zákuskem či zmrzlina - 2x večeře v restauraci U zámecké zahrady - 1x pro celou rodinu kadeřnické služby s 20% slevou - 1x pro celou rodinu masérské sužby s 20% slevou - zapůjčení kol pro všechny členy rodiny a tipy na výlety - 1x poukázka na 1hodinu hry bowling. Cena: 3 600 Kč. 3. Pobytový balíček "Návštěva" : - dospělí a 1 dítě do 12-ti let - 3x přenocování pro celou rodinu v luxusně zařízeném apartmánu - 3x bohatá snídaně - 2x odpolední káva se zákuskem či zmrzlina - 3x večeře v Restauraci U zámecké zahrady - 1x pro celou rodinu kadeřnické služby s 20% slevou - 1x pro celou rodinu masérské sužby s 20% slevou - zapůjčení kol pro všechny členy rodiny a tipy na výlety - 2x poukázka na 1hodinu hry bowling. Cena: 4 600 Kč. Pro více nocí nás kontaktujte a vymyslíme balíček přesně podle Vašich představ.


Hrad Helfštýn, lanový park,ubytování,restaurace Lipník nad Bečvou

Hrad Helfštýn, lanový park,ubytování,restaurace Lipník nad Bečvou

Hrad Helfštýn: - hrad Helfštýn se nachází cca 5 km od Lipníka nad Bečvou, který se týčí nad údolím Moravské brány - v současnosti jsou na hradě zpřístupněna čtyři nádvoří - hrad má pětici bran, množství bašt, věží a rozsáhlý systém vnitřního a vnějšího opevnění - díky své rozloze patří k nejrozsáhlejším komplexům v Evropě. Lanový park: - pod hradem se nachází lanový park, kde jsou umístěné překážky mezi stromy vysoko nad zemí - na trase najdete 11 překážek a závěrečný sestupový žebřík - déka trasy je okolo 120 m. V teplých měsících Vás na hrad může vyvézt autovláček, který startuje z místního náměstí. Dostavit se můžete taktéž vlastní dopravou nebo autobusovou linkou. Hrad můžete navštívit za účelem běžné prohlídky nebo se zúčastnit nejrůznějších akcí, které zaujmou jak děti tak i dospělé. Na uvedeném odkazu najdete seznam akcí pro rok 2011 http://www.helfstyn.cz/program/vycet-akci-roku-2011. Zúčastněte se Author Šela Marathon 6.5.-7.5.2011: -12.ročník největšího marathonu horských kol na Moravě - trojice tras v terénu Moravské brány - cíl závodu na II. nádrvoří hradu Helfštýn - můžete se těšit i na celodenní program pro celou rodinu - podrobné informace na www.selasport.cz. V penzionu U zámecké zahrady Vám nabízíme ubytování, posezení v příjemné restauraci a další tipy na relaxaci a zábavu. Ubytování: - bezbariérové přízemí - dvanáct 2-3 lůžkových pokojů, 2 apartmány - každý pokoj má vlastní sociální zařízení, minibar, telefon, TV a připojení k internetu - apartmány mají navíc kuchyňku a odpočinkovou místnost. Restaurace: - restaurace je součástí penzionu - podávají se zde snídaně, obědy a večeře - nabízíme alko i nealko nápoje - specializujeme se nejen na českou kuchyni, ale také na mexická a itálská jídla především pizzu, dále saláty a steaky - ve všední dny nabízíme polední menu - v létě otevřena zahrádka s dětským koutem. Relaxace a zábava: - bowling - půjčovna kol - masáže a čínská medicína - motokáry - lanový park - music bar Factory. Více informací naleznete na stránkách: www.edb.cz/penzionuzameckezahrady


Diskotéka, bowling, bar, pizza Lipník nad Bečvou, Hranice

Diskotéka, bowling, bar, pizza Lipník nad Bečvou, Hranice

Přijďte se pobavit s přáteli, zatančit si na diskotéku nebo si zahrát bowling na čtyřech profesionálních drahách! Poskytujeme občerstvení na třech barech. Nabízíme široký sortiment alko a nealko nápojů, vín, točeného piva a pizzy. U nás prožijete zábavné večery, diskotéky, různá vystoupení či soutěže a příjemné akce na občerstvení. Po celé večery můžete vidět a slyšet: DJ Martty, DJ Paolo, DJ Mishack, DJ Flash, DJ Prcek, DJ Iljino, DJ Víťa Gája, DJ Bennet, DJ Petr Kopčil. Na našem webu najdete přehled programů a nejbližší akce na každý měsíc.Další produkty a služby
  • ubytovací zařízení, plné vybavení pokojů, samostatné sociální zařízení, možnost rezervace, restaurační zařízení
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně


Související články
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.