Alena Urbánková JUDr. Advokátní kancelář


Losertova 623/10, Lipník nad Bečvou 751 31

Advokátní kancelář.

Služby, poradenství: - právní

Od roku 1994 naše kancelář poskytuje klientům komplexní služby s celým právním servisem v rozsahu právního řádu České republiky. Poradenství zahrnuje všechny oblasti práva, přípravu, sepis smluv a podání. Zabýváme se také zastupováním před soudy, příp. orgány státní správy.
Dlouholeté zkušenosti máme s obhajobou v trestních věcech.

Naše kancelář poskytuje svým klientům přijatelné ceny, za které nabízíme osobní přístup s individuálním řešením konkrétního případu.

IČ: 66218985
DIČ: CZ6461010622
Okres: Přerov
Právní forma: svobodné povolání
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: JUDr. Alena Urbánková

Další produkty a služby
  • právní poradenství, česká advokátní komora, zpracování právních rozborů, sepisování listin, obhajoba v trestních věcech


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.