Jadrníček, s.r.o.


Holešovská 399, Fryšták 763 16

Hlavní činností firmy Jadrníček, s.r.o. je kompletní servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliva.
Poskytujeme uvádění hořáků a kotlů do provozu jejich montáže, servis, měření a regulaci.
Také naší specializací jsou montáže technologií kotelen a souvisejících technologií. Práci provádíme zodpovědně, spolehlivě a kvalitně, v dohodnutém termínu. Věříme, že budete spokojeni.

Naše společnost je certifikována dle ISO 9001

Provádíme komplexní poradenství, optimalizaci a návrhy řešení i projektových, v oboru spalovací techniky i s využitím sluneční energie a jejich kombinací.

Kompletní servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliv:
- pravidelné poskytování servisních a revizních činností hořáků a kotlů
- autorizované měření spalovací techniky za asistence revizního technika
- revize a servis kotlů a horáků všech značek, druhu paliva, nebo stavu zařízení v rámci pozáručního servisu
- vybrané druhy hořáků a kotlů uvedeme do provozu, zajistíme 24hodinový servis.

Mimo kotlů provádíme také servis speciálních technologií jako jsou:
- pece, sušky, dopalovací zařízení, stabilizační hořáky na fluidních kotlích, zapalovací hořáky na roštových kotlích, práškových kotlích
- vulkanizační kotle, nitridační pece, technologie obaloven, pekáren, velkokuchyní.

Dodáváme a opravujeme vyzdívky:
- lehké, těžké a kombinace lehkých a těžkých vyzdívek
- máme vlastní know-how na tyto vyzdívky, které dosahují dlouhodobé životnosti a skvělých užitných vlastností jako je např. uvedení tepelného zařízení do provozu bez obvyklého zdlouhavého vysoušení.

Proveditelné studie, dokumentace, odborné posudky v oblasti tepepné a spalovací techniky.

Revizní zprávy, elektrické plynové tlakové.

Provádíme servis a revizi spalovacích zařízení těchto značek:
- SAACKE, Weishaupt, HT Třebíč, PBS Třebíč, Bentone, Riello, Elco, GB Ganz, Dunphy, Dreizler, Viessman, Buderus, LOOS, Duro Dakovič, IMT, POLYCOMP, SEA CZ, a.s., Strojírny Kolín, ČKD Dukla, Roučka, Brno Slatina, Ratíškovice, BABCOK, Vaillant, Viadrus, Junkers, BAXI, Orosháza, ACV, Protherm, Thermona, MORA, Karma, Destila, Garioni Naval, Immergas, Robur, Wolf, IZOMAT, Aermax, JINOVA, YGNIS, Ferrolli, Ariston, Dakon, De Dietrich, Apparatbau Wiesloh, Ideal Line, GEA LVZ, ICI CALDACIE, Lumex.

IČ: 28507819
DIČ: CZ28507819
Okres: Zlín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivo Jadrníček

Servis  tepelné, spalovací techniky, revize kotlů Zlín, Fryšták

Servis tepelné, spalovací techniky, revize kotlů Zlín, Fryšták

Firma Jadrníček, s.r.o. Fryšták-Dolní Ves poskytuje servis tepelné, spalovací techniky a provádí revize kotlů. Zakázky realizujeme především v regionu okres Zlín a celý Zlínský kraj. Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vás seznámili s nabídkou našich současných služeb. Rozsah nabízených služeb: - provádění kompletního servisu tepelné a spalovací techniky – hořáky, kotle, ostatní - kontroly plynových zařízení (i dle vyhlášky 85/78 Sb.) - revize tlakových nádob a kotlů a elektrických zařízení a hromosvodů - kontrola, revize a oprava uzávěrů plynů BAP - poradenské služby a odborná konzultační činnost - proveditelné studie, projektové dokumentace, odborné posudky. Kompletní dodávky a montáže: - hořáky – pro plynná, kapalná i tuhá paliva - kotle a kotelny – dle Vašich potřeba a požadavků - žáruvzdorné vyzdívky – s mimořádnou životností i kvalitou - svařovací práce metodami el. oblouk, plamen, TIG - realizace systémů měření a regulace - zabezpečovací zařízení pro spalovací techniku – BOSB - rozvody plynu, vody a páry - montáže, servis, detekce výskytu plynu - poradenství ohledně energetických úspor. Tyto zde nabízené služby provádí naši zaměstnanci proškolení u výrobců a přezkoušení u orgánů státního dozoru. Všechny ostatní související činnosti potřebné pro provoz kotelny zajišťujeme u smluvních organizací za Vaše ceny. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím info@jadrnicek.com případně na tel.. 777629696 Ivo Jadrníček Jednatel společnosti


Odborný servis hořáků a kotlů, spalovací technika Zlínský kraj

Odborný servis hořáků a kotlů, spalovací technika Zlínský kraj

Odborný servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliva poskytuje v regionu Zlínský kraj firma Jadrníček, s.r.o. . Při jakémkoliv problému s kotlem nebo hořákem u kotle nás kontaktujte na tel.:777629696. Zajistíme pravidelné revize, opravy, záruční i pozáruční servis, uvedení do provozu, kompletní montáže, měření a regulace pro hořáky a kotle všech značek. Spalovací technika je naším oborem. Nabízíme autorizované měření spalovací techniky za asistence revizního technika. Poskytujeme 24-hodinový servis na základě smlouvy. Spalovací technika, se kterou máme zkušenosti: SAACKE, Weishaupt, HT Třebíč, PBS Třebíč, Bentone, Riello, Elco, GB Ganz, Dunphy, Dreizler, Viessman, Buderus, LOOS, Duro Dakovič, IMT, POLYCOMP, SEA CZ, a.s., Strojírny Kolín, ČKD Dukla, Roučka, Brno Slatina, Ratíškovice, BABCOK,Vaillant, Viadrus, Junkers, BAXI, Orosháza, ACV, Protherm, Thermona, MORA, Karma, Destila, Garioni Naval, Immergas, Robur, Wolf, IZOMAT, Aermax, JINOVA, YGNIS, Ferrolli, Ariston, Dakon, De Dietrich, Apparatbau Wiesloh, Ideal Line, GEA LVZ, ICI CALDACIE, Lumex. Naše práce je vždy odvedena spolehlivě a kvalitně v dohodnutém termínu. Firemní provozovna je na adrese: Fryšták-Dolní Ves, Stolařská 40.


Služby společnosti JADRNÍČEK spol. s r. o.

Služby společnosti JADRNÍČEK spol. s r. o.

Vážení obchodní partneři, Dovolujeme si Vás seznámit s nabídkou našich současných služeb. Rozsah nabízených služeb: • Provádění kompletního servisu tepelné a spalovací techniky – hořáky, kotle, ostatní • Kontroly plynových zařízení (i dle vyhlášky 85/78 Sb.) • Kontroly a revize tlakových nádob a kotlů • Kontroly a revize elektrických zařízení a hromosvodů • Kontroly, revize a opravy uzávěrů plynů BAP • Poradenské služby a odbornou konzultační činnost • Proveditelné studie, projektové dokumentace, odborné posudky Kompletní dodávky a montáže: • Hořáky – pro plynná, kapalná i tuhá paliva • Kotle a kotelny – dle Vašich potřeba a požadavků • Žáruvzdorné vyzdívky – s mimořádnou životností i kvalitou • Svařovací práce metodami el. oblouk, plamen, TIG • Realizace systémů měření a regulace • Zabezpečovací zařízení pro spalovací techniku – BOSB • Rozvody plynu, vody a páry • Montáž, servis, detekce výskytu plynu • Poradenství ohledně energetických úspor Tyto zde nabízené služby provádí naši zaměstnanci proškolení u výrobců a přezkoušení u orgánů státního dozoru. Všechny ostatní související činnosti potřebné pro provoz kotelny zajišťujeme u smluvních organizací za Vaše ceny. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím info@jadrnicek.com Ivo Jadrníček Jednatel společnostiDalší produkty a služby
  • zásobníky teplé vody, instalace solárních systémů, regulace kotlů, distribuce radiátorů pro vytápění
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • sklářské tavicí pece, pece pro výpal porcelánu, pece pro povrchové úpravy, metalurgické pece
  • expanzní nádoby topenářské, vodárenské expanzní nádoby, držáky tlakových nádob, konzola pro expanzní nádoby


Související články
Pohotovost, údržba plynu i plynových přípojek Quantum
Pohotovost, údržba plynu i plynových přípojek Quantum

Občas se naskytnou situace, u kterých hned nevíme, jak si máme poradit. Tyto situace nastávají spíše zřídka a v běžném životě se s nimi dennodenně nesetkáme, ale právě v mimořádném případě může nastat situace, kdy se něco pokazí nebo rozbije, zkrátka vznikne havárie. Pokud se to týká oblasti vody, topení nebo plynu, pak využijte pohotovostní službu, která vám okamžitě pomůže.


Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů
Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.


Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.
Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.