VÁHALA a spol.sr.o.


náměstí Míru 97, Hustopeče nad Bečvou 753 66

Výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků :
- masné speciality
- formované šunky
- pečené výrobky
- aspikové výrobky
- saláty a pomazánky

IČ: 13643819
DIČ: CZ13643819
Okres: Přerov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Robert Váhala

Poctivé masné, uzenářské výrobky s vysokým podílem masa z Moravy

Poctivé masné, uzenářské výrobky s vysokým podílem masa z Moravy

Firma Váhala a spol. s r. o. se může pyšnit rodinnou tradicí poctivého řemesla. Vyrábí masné a uzenářské výrobky s vysokým podílem masa, speciální masné produkty a šunky bez přidaných separátů, sóji, mouky či jiných náhražek. Originalita, poctivá výroba a tradice – to je Váhala a spol. s r. o.. Produkty od Váhaly znají nejen zákazníci na českém trhu, ale také v zahraničí. Chcete nakupovat čerstvé, poctivé a kvalitní uzeniny? Nakupujte masné a uzenářské výrobky od Váhaly! Výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků : - masné speciality - tradiční výrobky - salámy - Gothajský salám, Radegast, lázeňský, Valašský speciál, … - šunky - Bambini šunka, dušená šunka, myslivecká, Sissi, šunka mandolína, … - vařené výrobky – Hustopečská játrovka, tlačenka, Zlatá paštika - masné výrobky vysoký obsah masa - párky, klobásy, špekáčky - uzená masa - Váhalova slanina - tradiční výrobky - bůček, klobása, pečeně, plecko od Váhalů - pečené výrobky - aspikové výrobky - saláty a pomazánky - bezlepkové produkty – produkty bez lepku vhodné pro celiaky. Ochutnejte to nejlepší - Originál Váhalova šunka s tenkým tukovým krytím či Váhalova slanina s velkým podílem masa. Vychutnejte si z pestré nabídky Váhalových produktů a masných výrobků. Uvidíte, že nebudete litovat.Další produkty a služby
  • masné a zvěřinové výrobky, uzenářská výroba, řeznictví a uzenářství, vepřové škvařené sádlo


Související články
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality
Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.


Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích
Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.