HEBR-obchod-služby, s. r. o.


Míru 14, Třinec 739 61

Prodej:
- barvy
- omítky
- akrylátové fasádní nátěry
- interiérové nátěry
- veškeré natěračské příslušenství
- nátěrové hmoty na fasády, interiéry, dřevo i kov různých kvalit
- zateplovací nátěry a stěrky

Služby:
- tónování barev

Půjčovna:
- nářadí
- lešení

IČ: 25853252
DIČ: CZ25853252
Okres: Frýdek-Místek
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Barvy, laky|Třinec, prodej a míchání barev

Barvy, laky|Třinec, prodej a míchání barev

Barvy a laky v Třinci nakoupíte u firmy HEBR-obchod-služby, s.r.o. Náš příjemný odborný personál s bohatou praxí Vás rád seznámí s různými možnostmi jak vykouzlit krásné a funkční prostředí vašeho interiéru či nové fasády. Na počkání namícháme jakékoliv množství z výběru mnoha tisíc odstínů. V naší specializované prodejně můžete zakoupit vápnem na bílení počínaje (které umíme i tónovat) přes klihové, dispersní, akrylátové, vinylové, silikátové, zateplovací a další interiérové nátěrové hmoty. Pro likvidaci plísní v bytě či na fasádě nabízíme širokou škálu chemických, chlórových i bezchlórových přípravků. Bio Repel je biologický zdravotně nezávadný přípravek, který umí spolehlivě zlikvidovat plísně v domácnosti. Fasády můžete našimi materiály natřít, omítnout, zateplit i sanovat. Zateplovaní systémy výrobců HET a lUB mají certifikáty odpovídající evropským normám. Pro povrchovou úpravu soklů máme širokou nabídku mozaikových omítek. Velkým problémem mnoha rodinných domů je vzlínající vlhkost skrz porušenou vodorovnou izolaci. Přípravky v našem sortimentu dokáží zastavit vzlínání. Případně dokážeme mokré zdivo sanovat. Sanační omítka dokáže zdivo vysušit aniž by byla poškozena povrchová úprava. Umíme ochránit i dřevěné konstrukce, obklady či podlahy, také korkové jak v interiéru tak i v exteriéru velmi kvalitními materiály za příznivou cenu. Také u nás naleznete nátěry na železné, pozinkované, hliníkové, nerezové, měděné, keramické, plastové ajiné podklady. Pro tyto účely tónujeme dvousložkové, polyuretanové, samozákladové, syntetické i vodou ředitelné emaily. Vybrat si můžete ze široké škály výrobců a kvality. Prodávané značky Het, Jub, Remmers, Dulux, Xyladecor, Eternal, Colorlak, Barvy a laky Hostivař, Maxitherm, TK Therm, Colortap, Izolux, Lučební závody Kolín, Spokar, Vala, Štorch, Kubala, Stříkací technika Graco, Wagner, Flex, Sebald, HG čistící prostředky.Další produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • práškové nátěrové hmoty, barvy na dřevo, barvy na kov, univerzální ředidla, míchání fasádních barev
  • fasádní lešení, pojízdné lešení, modulové lešení, schodišťové věže, pracovní montážní plošiny
  • dodávky nátěrových hmot, průmyslové antikorozní nátěrové hmoty, široký sortiment malířských potřeb


Související články
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.


Pronájem lešení, montáž a demontáž v Praze
Pronájem lešení, montáž a demontáž v Praze

Potřebujete zajistit lešení pro několikapatrový bytový dům nebo pro obyčejný rodinný domeček? Pro rozsáhlou halu nebo pro malou dílnu? Zajistíme pronájem lešení za nejlepší cenu a přímo vám na míru. Nejvýhodnější a nejrychlejší pronájem lešení v Praze zajistíme právě my! Jsme společnost, která se nazývá - Fasádní lešení Praha.