DYTRON s.r.o.


Slovanská 928/8, Nový Jičín 741 01

Firma DYTRON s.r.o. je dodavatel 3D a PLM řešení v různých průmyslových odvětvích. Provádíme školení CAD, CAM a PLM systémů. Také se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky.

Implementace CAD/CAM/PLM systémů:
- poradenství v oblasti průmyslových řešení
- zkušenosti a reference PLM
- prodej CAD/CAM/PLM systémů
- prodej CATIA
- ERP PLM integrace
- analýza stávajících podnikových procesů
- vývoj aplikací v oblastech CAD/CAM/PLM
- multi CAD
- 3DS řešení
- procedura APQP
- řízení projektů ve výrobě
- změnové řízení ve výrobě
- řízení životního cyklu
- řízení výrobních procesů a kvality.
- projektové řízení v automobilovém průmyslu.

Servis a prodej výpočetní techniky:
- výpočetní technika a příslušenství
- počítače, notebooky
- tiskárny HP
- tablety, Ipady
- spotřební materiály (tonery, inkousky do tiskáren, kancelářské papíry)
- konstrukční software
- softwarové vybavení počítačů
- software ENOVIA, CATIA, EXALEAD, DELMIA, APQP
- antiviry
- programy pro grafiky
- realizaci síťových řešení
- správy sítě
- zálohování dat
- servis zavirovaného počítače
- opravy počítačové techniky.

Školení PLM/CAD produktů:
- školení PLM, CATIA, ENOVIA, 3DVIA, DELMIA
- certifikovaný vzdělávací Partner Dassault Systemes
- školení systémů CATIA V5, CATIA V6, ENOVIA V6, 3DVIA a DELMIA
- vzdělávací kurzy
- kurzy pro automobilový průmysl
- kurzy pro letecký průmysl.

Prodejna výpočetní techniky Dytron s.r.o.:
Na Valech 411/1
Nový Jičín
tel.: 737200501

IČ: 46578455
DIČ: CZ46578455
Okres: Nový Jičín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Josef Svoboda

Životní cyklus výrobku a optimalizace nákladů

Životní cyklus výrobku a optimalizace nákladů

DYTRON je ryze čeká společnost specializující se na dodávky 3D a PLM (Product Lifecycle Management) řešení. Je vyhledávaným partnerem pro dodavatele jak z oblasti automobilového a leteckého průmyslu, tak pro společnosti pohybující se v oblasti HighTech i energetiky. Nabízí jim mimo jiné softwarová řešení k zabezpečení vývojových a konstrukčních prací.


Implementace PLM systémů, software Enovia, řízení projektů ve výrobě, Nový Jičín

Implementace PLM systémů, software Enovia, řízení projektů ve výrobě, Nový Jičín

Hledáte při svém podnikání způsob jak ušetřit za náklady, ale přesto být efektivní? Obraťte se na firmu DYTRON, specialistu v oblasti 3D a PLM řešení. Naši odborníci navrhnou řešení a nástroje, díky kterým zefektivníte výrobní proces a ještě ušetříte peníze. Našim zákazníkům nabízíme softwarové nástroje pro zabezpečení vývojových a konstrukčních prací. Jsme autorizovaná prodejna CAD, CAM a PLM systémů a specialisté v oblasti průmyslových řešení. Naším cílem je být spolehlivým technologickým partnerem pro dodavatele automobilového průmyslu, ale i pro další společnosti z oblasti energetiky a HighTech technologií. Systém PLM se snažíme u všech našich zákazníku využívat co nejefektivněji. Díky tomu jsme schopni redukovat náklady firem a lépe využít stávající zdroje. Každá implementace PLM systému probíhá ve třech fázích, během kterých jsme vám k dispozici k pravidelným konzultacím: - Fáze I: Analýza a návrh řešení - Fáze II: Implementace pilotního projektu - Fáze III: Implementace a ostrý provoz PLM systému Používáme pouze ty nejkvalitnější PLM systémy jako je například oblíbený systém ENOVIA V6. Můžeme vám tak poskytnou ty nejkvalitnější služby jak v oblasti analýzy, tak v samotném řízení projektů ve výrobě. Pro váš větší komfort jsme kromě mateřské firmy v Novém Jičíně zřídili také pobočky v Praze a Ústí nad Labem.


PLM systém ENOVIA, podpora změnového řízení Nový Jičín, Ostrava

PLM systém ENOVIA, podpora změnového řízení Nový Jičín, Ostrava

Firma DYTRON s.r.o. se zaměřuje na moderní PLM systém ENOVIA V6. Toto systémové řešení umožňuje efektivně řídit životní cyklus výrobku. Systém ENOVIA se zaměřuje na: - změnová řízení - sledování projektu v čase, rozpočtu a kvalitě - vývoj a konstrukce výrobku je prováděna v standardních CAD nástrojích - umožňuje plnou kontrolu a správu CAD dat a jejich verzování - správa kusovníkových struktur výrobku - uživatelé přistupují a pracují v systému prostřednictvím web prohlížeče. Výhody systému ENOVIA: - nejmodernější architektura systému - podpora změnového řízení - integrace do ERP systémů - zpráva CAD dat - intuitivní webové prostředí.


Řízení projektů ve výrobě, životního cyklu, PLM systém Brno, Zlín

Řízení projektů ve výrobě, životního cyklu, PLM systém Brno, Zlín

Firma DYTRON s.r.o. se zaměřuje na řízení projektů ve výrobě - toto systémové řešení umožňuje řídit životní cyklus výrobku. Mnozí z nás jej známe pod zkratkou PLM systém. Čím se zabýváme: - řízení projektů ve výrobě - změnové řízení ve výrobě - řízení životního cyklu - řízení výrobních procesů a kvality - projektové řízení v automobilovém průmyslu - moderní PLM systém ENOVIA V6 - integrovaný PLM systém - poradenství v oblasti průmyslových řešení - vývoj aplikací v oblastech CAD/CAM/PLM. Vždy probíhají pravidelné schůzky projektového týmu, aby byla zaručena informovanost o aktuálním stavu projektu a případných požadavcích klienta.


Školení a kurzy pro systémy Catia, Enovia, Delmia Praha, Nový Jičín

Školení a kurzy pro systémy Catia, Enovia, Delmia Praha, Nový Jičín

Společnost DYTRON s.r.o. je certifikovaným vzdělávacím Partnerem Dassault Systemes a provádí školení systémů z oblasti sociálních, konstrukčních a simulačních aplikací. Školení a vzdělávací kurzy: - pro systémy CATIA V5, CATIA V6, ENOVIA V6, 3DVIA a DELMIA - kurzy převážně pro automobilový a letecký průmysl - CAD, CAM a PLM systémy. Naše školící střediska jsou v Novém Jičíně a v Praze. Aktuální nabídku kurzů a školení naleznete na našich webových stránkách.


Implementace, prodej PLM ,  optimalizace řízení výroby Ostrava, Olomouc

Implementace, prodej PLM , optimalizace řízení výroby Ostrava, Olomouc

Společnost DYTRON s.r.o. byla založena roku 1992, od této doby zpracovává projektové řízení implementačních projektů a optimalizace řízení výroby. Čím se zabýváme: - implementace PLM - prodej PLM - školení PLM produktů - optimalizace řízení výroby - 3DS řešní - servis a prodej výpočetní techniky. Implementaci projektů zpracováváme podle mezinárodní projektové metodiky PRINCE2. Dodržujeme tyto základní charakteristiky: - definované a měřitelné produkty - postupy k vytvoření produktů - rozsah zdrojů (čas, finance) - vyhonocení úspěšnosti projektů a další. Co je PLM řešení: - redukuje náklady - lépe využívá stávající zdroje - pomáhá firmám v době hospodářského útlumu. Pokud se chcete dozvědět více informací o PLM řešení či optimalizace řízení výroby, tak nás neváhejte kontaktovat. Jsme českou a dlouhodbě ekonomicky stabilní firmou.Další produkty a služby
  • prodej výpočetní techniky, prodej grafických karet, prodej reproduktorů, PC sety, počítačové klávesnice, počítačové myši
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky
  • certifikace projektového řízení, školení projektových manažerů, kurzy PRINCE2, kurzy PMI
  • jazykové kurzy pro firmy, speciální kurzy pro firmy, večerní kurzy pro firmy, přednášky pro zaměstnance, vzdělávání dospělých


Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha
Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.