Vít Chovanec Autoškola Chovanec


Turkmenská 645, Vsetín 755 01

Autoškola:

Provozovna : Ohrada OK SKLÁŘ - naproti Hypernovy

- úřední hod. :
Pondělí 14, 00-16, 00
Čtvrtek 14, 00-16, 00

a vždy po telefonické domluvě /603445608 /

- výuka a výcvik skupin : B, B+E, C, C+E
- kondiční jízdy
- školení řidičů
- profesní průkazy - školení

Pozor : sk. AM, A1, A2, A POZASTAVENY do odvolání !!!

Sídlo firmy:
Lidická 1959, Vsetín

IČ: 13632451
DIČ:
Okres: Vsetín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vít Chovanec

Autoškola, školení řídičů, řidičské průkazy, motoškola Vsetín

Autoškola, školení řídičů, řidičské průkazy, motoškola Vsetín

Autoškola Chovanec s.r.o ve Vsetíně Vám již od roku 1990 nabízí profesionální výuku a výcvik na řidičské průkazy, kondiční jízdy i školení řidičů na profesní průkazy. Akreditované školící středisko provádí výuku na řidičská oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B, C a C+E s jízdami v těchto vozidlech 1. Motocykly - Jawa 125 chopper - Yamaha 125 YBR - Kawasaki ER 5 - Suzuki 750 GSX 2. Auta - Škoda Fabia 1,9 Tdi kombi 2x - Iveco Eurocargo ML 130 + vlek Svěřte své řidičské schopnosti do rukou Autoškoly Chovanec s dlouholetými zkušenostmi a naučte se řídit jako profesionál!Další produkty a služby
  • výuka řízení vozidel, řidičské oprávnění, řidičský průkaz, kondiční jízdy, školení řidičů


Související články
Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola
Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.


Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel
Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Mít v dnešní době řidičský průkaz je téměř nezbytné a otázku, která autoškola v našem okolí je ta pravá, si klade celá řada nejen čerstvě osmnáctiletých. Ať už potřebujete dobře řídit kvůli dojíždění do práce či školy, kvůli služebním cestám nebo výletům, v bohatě vybavené Autoškole Pollak Havířov najdete kvalitní výuku, osobní přístup zkušených instruktorů i trenažér.


Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup
Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

První zkušenosti s řízením motorového vozidla jsou velmi důležité. Autoškola není jen prostředek pro získání řidičského průkazu, musí dotyčnou osobu opravdu něco naučit, předat cenné rady a připravit na řidičskou praxi. Při výběru autoškoly se zaměřte na to, aby byla profesionální, spolehlivá, měla dobré jméno a především aby byla oblíbená pro vstřícnost i lidský a rodinný přístup. Jaká autoškola v Praze 9 tyto požadavky splňuje?


Autoškola – pouze komerční záležitost?
Autoškola – pouze komerční záležitost?

Vzhledem k současné situaci v silničním provozu bych dovolil připomenout jednu ze základních povinnosti všech účastníků provozu na pozemních komunikacích ze zák. č. 361/2000 Sb. § 4 a: „Každý je povinen chovat se ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrožoval život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, aby nepoškozoval životní prostředí . . . . . .“ Kdyby všichni řidiči dbali tohoto zásadního ustanovení, tak dopravních nehod bude minimum, dopravní policie bude bez práce a řízení vozidla se stane radostnou pohodovou činností. Bohužel toho lze jen stěží dosáhnout současným nastavením výcviku v autoškolách.