Pertica CR, s.r.o.


Boženy Němcové 2, České Budějovice 370 11

Společnost Pertica CR, s.r.o. se zabývá činností v oblasti zeměměřičských prací. Působí na území Jihočeského kraje.

Naše služby:
- geometrické plány
- poradenství v KN
- vytyčování vlastnických hranic
- zaměřování staveb.

IČ: 25197142
DIČ: CZ25197142
Okres: České Budějovice
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Marie Marčanová

Geodézie - zaměřování staveb i vytyčování pozemků | České Budějovice

Geodézie - zaměřování staveb i vytyčování pozemků | České Budějovice

Hledáte kvalitního odborníka v oblasti geodézie? Obraťte se na společnost Pertica CR a objednejte si u nich geodetické práce, se kterými budete rozhodně spokojeni. Ať už potřebujete zhotovit geometrické plány, vytyčit vlastní hranice pozemku nebo zaměřit stavbu v katastru nemovitostí, jsme vám ve všech směrech plně k dispozici. Jste v oblasti geodézie nováčkem a vlastně nevíte, k čemu všechny nabízené služby slouží? Vězte, že je jistě budete jednou potřebovat. Ať už budete dělit pozemek nebo stavět dům, který bude třeba zapsat do katastru nemovitostí, k tomu slouží geodetické práce. Chcete předejít nepříjemným tahanicím se sousedy? Objednejte si u Pertica CR vytyčování vlastních hranic pozemku. Geodézie je záležitost, ve které je dobré mít vždy jasno. Jaké služby vám naše společnost nabízí? - geometrické plány - vytyčování vlastních hranic - zaměřování staveb - poradenství v katastru nemovitostí Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti se všemi těmito oblastmi. Vyznat se v katastru nemovitostí není vždy jednoduché, vzhledem k tomu, že je v dnešní době veden několika různými způsoby. I proto je třeba se v některých případech obrátit na odborníky, kteří mají v oblasti geodézie praxi. Pokud potřebujete pomoci i vy, neváhejte naši společnost Pertica CR kontaktovat.


Vytyčování pozemků a zaměřování staveb - České Budějovice

Vytyčování pozemků a zaměřování staveb - České Budějovice

Společnost Pertica CR působí v Českých Budějovicích a zajišťuje geodetické práce. Zabýváme se zaměřováním staveb a pomůžeme vám i s vytyčením vlastních hranic. V katastru nemovitostí se evidují následující vodní díla a stavby: - budovy s pevnou konstrukcí (mají stěny a střešní konstrukci) - jezy, odkalovací nádrže, ochranné hráze a vodní elektrárny - rybníky a přehrady Všechna tato vodní díla i stavby je nutné do katastru nemovitostí zapsat. Od toho jsou tu naše geodetické práce. Naši pracovníci jsou odborníci na zaměřování a vytyčování staveb, a tak si můžete být jistí stoprocentním výsledkem bez pochybení. Zajišťujeme i vytyčení vlastních hranic. Co to přesně je? Je to zeměměřická práce, při které se vyznačují hranice stavby v terénu předem daným způsobem. Takové měření je velmi přesné. Hodnota správnosti kolísá od 0,39 do 2,96 metrů podle stáří mapových podkladů. V rámci vytyčení hranic vyhotovujeme po domluvě i geometrický plán, který je součástí „Souhlasného prohlášení“ všech vlastníků sousedních nemovitostí. Ať už potřebujete provést jakékoli geodetické práce, spoléhejte na odborníky. Obraťte se na společnost Pertica CR s dlouholetou tradicí v oboru. Zajistíme veškeré práce z oblasti zeměměření. Máte problémy s vaší stavbou nebo tápete v jejím zapsání do katastru nemovitostí? Rádi vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.


Geodetické práce a geometrické plány České Budějovice

Geodetické práce a geometrické plány České Budějovice

Plánujete stavbu domu nebo třeba velkého obchodního centra? Tak jako tak musíte mít v pořádku všechny plány a zaměření pozemku. A o to se postaráme ve firmě PETRICA CR. V Českých Budějovicích ale i celých Jižních Čechách totiž zajišťujeme geodetické práce a geometrické plány. Zaměřování staveb nebo vytyčování vlastnických hranic je pro nás ve firmě PETRICA CR denním chlebem. Při práci se neomezujeme pouze na stavební pozemky, ale zaměřování provádíme také u vodních staveb, jako jsou přehrady, ochranné hráze či rybníky. Pracujeme rychle a přesně, veškeré geodetické práce proto provedeme v dohodnutém termínu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru přesně víme, co je k zápisu pozemku do katastru nemovitostí potřeba. Vypracujeme vám proto podrobný geometrický plán, který bude obsahovat všechny potřebné informace. Našich služeb můžete využít, například když potřebujete geometrický plán pro: - Dělení pozemku - Zřízení věcného břemene k části pozemku - Zápis stavy do katastru nemovitostí - Doplnění parcely od katastru nemovitostí - Obnovu přídělu Nenechávejte nic náhodě a v otázce měření pozemku se obraťte na firmu PETRICA CR. Jedině tak si můžete být jistí, že máte všechny potřebné dokumenty v pořádku a vyhnete se nepříjemnostem s úřady.Další produkty a služby
  • ochrana podzemních vod, inženýrská geologie, sanace horninového prostředí, likvidace ekologických zátěží, geodetické práce


Související články
Geodetické práce Dvůr Králové
Geodetické práce Dvůr Králové

V jaké oblasti můžete potřebovat geodetické práce? Mezi nejčastější služby patří beze sporu vyhotovování geometrických plánů. Mezi další se řadí geodetické práce v investiční výstavbě nebo zhotovování mapových podkladů.


Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava
Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat také o zvláštní posudky a mnoho dalšího, a právě tyto služby vám odborně a spolehlivě provede firma SURGEO, s.r.o.


Geodetické práce Hradec Králové
Geodetické práce Hradec Králové

Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.


Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů
Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Ptáte se, kde všude potřebujete služby zkušeného geodeta? Především při vytýčení hranic pozemku určeného třeba na stavbu, pro vytvoření geometrického plánu, pro zápis nemovitosti do katastru nemovitostí a mnoho dalšího. Pokud právě podobné záležitosti řešíte, tak se rovnou obraťte na zkušenou geodetickou kancelář Ing. Ladislav Polan.