Allstar Trading s.r.o.


Krmelínská 934/4, Ostrava - Hrabová 720 00

Allstar Trading s.r.o.
Expresní zásilková služba autodílů:
- náhradní díly do 24 hodin
- sobotní prodej
- internetový obchod.

AUTOELEKTRIKA:
- alternátory, startéry, dynama, DC motory, autoklimatizace, dieselové systémy, diagnostika
- rotory, statory, regulátory, diodové můstky, diody, uhlíky, držáky uhlíků, sběrné kroužky, řemenice, ventilátory, víka zadní i přední, ložiska, lůžka ložisek, vakuové pumpy, gufera, simeringy, O kroužky, svorkovnice, tridiody
- statorová vinutí, volnoběžky, spínací cívky, víčka cívek, kontakty pevné i pohyblivé, kolektory, břemenová víka, mezistěny, převodovky, planety, satelity, pouzdra, ložiska jehlová, kuličková, válečková, spojky, vidličky, odpory.

Elektroinstalační materiál, konektory, vazací a izolační pásky, autopojistky, testery, kleště, bateriové svorky, letovací cíny, izolační laky, hadicové spony, smršťovací bužírky.

Zapalovací kabely, moduly, cívky, impulzátory, snímače otáček klikové hřídele, víčka a palce rozdělovačů, lambda sondy, MAP senzory, spínače, snímače, čidla.

Relé žhavící, spínací, přepínací, relé benzínové pumpy, přerušovače blinkrů, motorky stěračů, ostřikovačů a ventilátorů topení, žárovky halogenové, sufitové, celoskleněné, světla, svítilny, stěrače, žhavící a zapalovací svíčky, trysky, klínové řemeny, brzdové destičky a kotouče, palivové filtry, stop cívky, spínací skříňky, přepínače světel.

Do kompresorů klimatizací veškeré náhradní díly i celé agregáty:
- elektromagnetické spojky, řemenice, ucpávky, ložiska, opravárenské sady.

Dodávky ND výrobců evropské, americké, japonské i české produkce:
- BOSCH, CAV, DELCO, DUCELLIER, ELMOT, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, LUCAS, MAGNETON, MAGNETI MARELLI, MANDO MELROE, MITSUBA, MOTOROLA, NIPPONDENSO, PARIS RHONE, ROMANIAN CARGO, EPS, FACET, PFI, SKF, KBC, FAG, NTN, NSK, TUNGSRAM, NARVA, TATRA, LIAZ, AVIA, ŠKODA, KAROSA, ZETOR.

Autodiagnostika, plničky klimatizací, testery na alternátory a startéry.

IČ: 26822121
DIČ: CZ26822121
Okres: Ostrava-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Miroslav Zajíc

Vysokootáčkové ložiska, alternátory, startéry Ostrava

Vysokootáčkové ložiska, alternátory, startéry Ostrava

Hledáte v Ostravě dodavatele náhradních dílů na autoelektriku? Allstar Trading s.r.o. se sídlem v Ostravě na Krmelínské ulici nabízí prodej náhradních dílů na autoelektriku: - vysokootáčkové japonské ložiska KOYO - alternátory - startéry - kompresory ke klimatizaci - dieselová vstřikovací čerpadla - náhradní díly zapalování - diagnostika - testery - denní světla, žárovky, xenonové výbojky - relé automatického rozsvěcování světel - parkovací piloty - nářadí - konektory - pojistky - náhrady pouzder - lambda sondy.


Výprodej univerzální lambda sondy Ostrava

Výprodej univerzální lambda sondy Ostrava

Potřebujete do svého staršího automobilu lambda sondu? Ve firmě Allstar Trading s.r.o. Ostrava-Hrabová mají výprodej na univerzální lambda sondy vhodné pro všechny typy starších vozidel, kde jsou 1 nebo 3 vývodové sondy. U 1 vývodové je cena 350,- Kč a u 3 vývodové 475,- Kč (ceny bez DPH). Montuje se na rychlospojky. K čemu slouží lambda sonda? Sníží emise u Vašeho vozidla, řídí směs paliva a vzduchu, zvyšuje výkon motoru, ušetří Vám výměnu poškozeného katalyzátoru.


Plničky klimatizací Ostrava

Plničky klimatizací Ostrava

Nabízíme prodej plničky klimatizací: - A/C 930 plnička klimatizace pro výměnu oleje, klimatizačního okruhu, naplnění chladiva, kontrola úniku v okruhu klimatizace - automatická stanice - 2 elektronické stupnice (pro olej, chladivo) - automatický chladič s čidlem vody - jednoduché nastavení stroje - výsledek testu vytisknout pomoci USB portu - test úniku - doba, kdy se má test provádět.


Alternátor, startér, regulátor, volnoběžka, uhlíky

Alternátor, startér, regulátor, volnoběžka, uhlíky

Firma Allstar Trading s.r.o. nabízí distribuci a zásilkový prodej autoelektro dílů a náhradních dílů autoelektriky: - ALTERNÁTOR: - regulátor, diodový můstek, uhlíky, ložiska, stator, rotor, víko, řemenice - STARTÉR: - spínací cívka, volnoběžka, pouzdro, uhlíky, rotor startéru, držák uhlíků - kompresory autoklimatizací, přítlačný talíř, - dieselová vstřikovací čerpadla a náhradní díly k čerpadlům - náhradní díly na zapalování - relé - testery - regulátoru, lambda sondy, pro elektronické testování zapalovacích modulů, zapalovacích cívek, impulsátorů - testovací stolice na alternátory a startéry - žárovky, světla, osvětlení: - světla pro denní svícení, žárovky - halogenové, Bosch, Tungsram, xenonové výbojky Osram - příslušenství a doplňky autoelektro: - pojistky, zásuvky, konektory, kabely, stěrače, relé pro denní rozsvěcování, denní světla, parkovací piloty Bosch nebo Valeo - asistenční elektronické systémy pro parkování, elektrické motorky - pojistky: - skleněné, japonské, tavné, mega pojistky, autopojistky - konektory - izolované, neizolované, kabelové oko lisovací nebo letovací, lisovací kabelové koncovky. - mechanické díly - karosářské díly


Autodíly, brzdy, výfuky, karosářské díly, autochemie, Ostrava

Autodíly, brzdy, výfuky, karosářské díly, autochemie, Ostrava

Nabízíme prodej autodílů a náhradních dílů pro automobily: - brzdy, ruční brzdy, brzdové desky, brzdové bubny, brzdové čelisti, brzdové kotouče, brzdová hydraulika, lanka - brzdová, plynová, spojková - karosářské díly, stěrače, výfuky, silentbloky výfuku, spony - homokinetické klouby, poloosy, manžety - filtry - kabinové, olejové, vzduchové, palivové - silentbloky podvozku a motoru, díly řízení, volanty, tlumiče, díly zavěšení kol motorových vozidel - ložiska kol - autochemie, autokosmetika, motorové oleje, provozní kapaliny, autobaterie - sady těsnění, těsnění - výfuku, sání, hlavy - řemeny - klínové, rozvodové, drážkové - kladky - vodící, napínací - kabely zapalovací, svíčky - zapalovací, žhavící - termostaty do auta, vodní pumpy - tlumiče pérování, pružiny, horní uložení tlumičů, ochranné sady tlumičů, proti prachu - spojky, ložiska spojky, spojkové lamely, přítlačné talíře spojky. Patříme mezi profesionály a rádi Vám poradíme při výběru požadovaného autodílu!Další produkty a služby
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.


Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK
Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.