Dřevěná značka ZEW | Dřevěné brýle


Hládkov 701/4, Praha 6 169 00

Výroba dřevěných brýlí na zakázku nebo personifikace stávajících modelů ZEW pro marketingové a jiné účely. Od designu až po krabičku, vše s dokonalou precizností a přihlížení k životnímu prostředí. Gravírování, velkoobchod dřevěnými brýlemi, 2D a 3D obrábění dřeva a doživotní servis. Více o našich brýlích na http://ZEW.cz Vytvořili jsme ZEW s ideou, že přinášíme něco nového, jedinečného a zároveň v harmonii s přírodou. Sluneční brýle jsou tradičně vyráběny z plastů a kovů, pomocí neekologických výrobních procesů, které zbytečně zatěžují životní prostředí. Naše brýle jsou vyráběny z udržitelného přírodního materiálu - dřeva a každý kus je originál, buďte také jedineční se ZEW. Myšlenka představit světu vlastní značku dřevěných brýlí se zrodila v roce 2012 a od začátku jsem pro ZEW upřímně zapálení a nadšení nám vydrželo až dodnes, z každého prodaného kusu máme radost. ZEW.cz jsme spustili v lednu 2013. Naše mise ZEW má jasné cíle. Chceme poskytovat nejlepší a originální péči o každého zákazníka, vybudovat značku přátelskou k přírodě a vždy dělat něco nového, chytřejšího. Team ZEW Já jsem Jonáš, ty jsi Tonda. A nebo, já jsem Tonda a ty jsi Jonáš. Společně jsme česká značka ZEW! Všechno co děláme, děláme pro vás. Jonáš, ČZU, obor Sustainable Use of Natural Resources: humanitárně a přírodovědně založený člověk s pozitivním přístupem k životu, s nekonečnou zásobou nápadů. Antonín, Prague College, obor International Management: komunikativní a společenský, odhodlaný a nápaditý smrtelník, který měl vždy ambice ve světě obchodu. Jsme jednoduše řečeno hromada skvělých nápadů v kombinaci s mládím, odhodláním a velkým množství lidí v našem okolí, které baví co dělají a dělají to dobře.

IČ: 76616037
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Antonín Smělý

Další produkty a služby
  • dioptrické brýle, kontaktní čočky, profesionální měření zraku, brýlové obruby, péče o zrak


Související články
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.


Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží
Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas
Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas

Kdyby se vás někdo zeptal, jaký z 5 smyslů je pro vás ten nejdůležitější, který byste vybrali? Většina z nás by odpověděla zrak. Ne vždy se ale k našemu nejdůležitějšímu smyslu chováme tak, jak by zasluhoval. Nestačí jen zařadit do svého jídelníčku mrkev, důležité jsou také pravidelné návštěvy očního lékaře.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.