AB Autosklo Praha 10 Bohdalec


Nad Vršovskou Horou 4/88, Praha 10 101 00

Nechte si vyměnit sklo Vašeho vozu u nás!
Výměnu autoskla si můžete domluvit ještě dnes!

Naše společnost se specializuje na výměny autoskel téměř na všechny typy vozů včetně montáže a jejich prodeje.
Výměna autoskel Praha 4
Zdarma vyčištění interiéru
Mezi naše služby patří:
- výměny čelních skel osobních automobilů
- výměny bočních a zadních skel
- výměny čelních skel nákladních automobilů
- lepení zrcátek
- přelepení dálniční známky.

Měníme a opravujeme autoskla u všechny typů automobilů:
- osobní, sportovní, užitkové automobily
- dodávky a kamióny
- Suv & Pickupy

Poskytujeme kompletní řešení pojistných událostí s Vaší pojišťovnou, bez Vaší finanční účasti dle Vašich smluvních podmínek.
Vše potřebné tedy vyřídíme za Vás!

Námi používané značky autoskel:
- PILKINGTON, AGC
- SPLINTEX, SEKURIT
- PPG, GUARDIAN a další kvalitní autoskla dodávaná z prvovýroby, všechny skla jsou homologovaná.

Naší přednostní jsou krátké dodací lhůty autoskel a díky tomu jsme schopni vyměnit autosklo během téhož dne.

Nabízíme Vám rychlou a profesionální výměnu autoskel.
Naší vizitkou je spoustu spokojených zákazníků.Nechte si vyměnit sklo Vašeho vozu u nás!
Výměnu autoskla si můžete domluvit ještě dnes!

IČ: 14957841
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Autosklo Bohdalec Praha - výměna autoskla i oprava autoskla bez zbytečného čekání

Autosklo Bohdalec Praha - výměna autoskla i oprava autoskla bez zbytečného čekání

Kamínek, větev, dopravní nehoda, ale i nenechaví zloději mohou mít na svědomí poškození vašeho autoskla. Bez správného a bezpečného autoskla ale nemůžete v autě nadále jezdit. Co tedy dělat v případě, že je vaše autosklo rozbité? Navštivte společnost Autosklo Bohdalec ve městě Praha. Autoskla nejrůznějších typů opravujeme a vyměňujeme již od roku 1992, rádi tak pomůžeme i vám.


Výměna čelního skla Praha – opravy oken u osobních automobilů

Výměna čelního skla Praha – opravy oken u osobních automobilů

Čelní sklo u osobních vozů vyměníme v našem servisu na Praze 10. Abychom byli schopní sehnat Vám ideální čelní sklo, potřebujeme od Vás znát značku a model vozu, typ karoserie, typ užitého autoskla a jméno a typ pojištění. Sklo do rámu lepíme na pevno, nebo ho umístíme na místo pomocí těsnící gumy. Vybrat si můžete i různé zabarvení skla, jako je zelený nádech, čirý, modrý či bronzový. Nainstalujeme senzory k automatickému spouštění stěračů, klimatizaci, odstranění vnitřní vlhkosti a podobné vychytávky. Také můžeme na sklo přidat vyhřívání, které je umě skryté pod černým pruhem podél spodního okraje čelního okna. Při výměně skla odstraníme všechny okolní prvky a poškozené okno vyndáme. Mechanicky odstraníme staré nepotřebné lepidlo a karoserii v okolí skla ošetříme aktivátorem. Poté na ní naneseme novou kvalitní vrstvu lepidla. Do takto připraveného lůžka vsadíme nové nepoškozené sklo a necháme zaschnout dvě hodiny. Všechna naše autoskla mají příslušné kvalitativní certifikáty. Dodáváme sklo pouze od renomovaných výrobců Saint-Gobain, Splintex, Pilkington, PPG a Sekurit.


Autoskloservis Praha 10

Autoskloservis Praha 10

Rozbité čelní sklo auta je nejen nebezpečné, ale často také proti předpisům a je potřeba vyhledat autoskloservis. Pokud i vaše sklo zdobí nevzhledný pavouk nebo stále se zvětšující prasklina, na nic nečekejte a obraťte se na autoskloservis AB Autosklo Bohdalec. Vyměňujeme skla u všech druhů vozidel, a to během jediného dne. Autsokloservis AB Autosklo Bohdalec Praha 10 nabízí kompletní servis všem řidičům. Mezi naše služby patří například: - výměny čelních skel osobních automobilů - výměny bočních a zadních skel - výměny čelních skel nákladních automobilů - lepení zrcátek - přelepení dálniční známky Je tak jedno, jestli řídíte sporťák, rodinné auto nebo užitkový vůz, náš autoskloservis si poradí s každým typem skla. V naší společnosti chceme, aby výměna autoskla dopadla přesně dle vašich představ. Náš autosklosrevis tak používá pouze kvalitní skla osvědčených značek, jako jsou PILKINGTON, AGC, SPLINTEX, SEKURIT, PPG nebo GUARDIAN. Důraz klademe také na všechny detaily. Pozornost věnujeme zbarvení autoskla, senzorům i vyhřívání autoskla. Ať už tak chcete zachovat vlastnosti předešlého autoskla, nebo si chcete pořídit autosklo lepší, my se vám plně přizpůsobíme. Výměna autoskla ale není to jediné, co vám v autoskloservisu AB Autosklo Bohdalec nabízíme. Zajistíme za vás také řešení pojistných událostí. Jednání s pojišťovnou vyřídíme za vás a vy se nemusíte o nic starat. Výměna autoskla přesně dle vašich požadavků i další služby? To nabízí autoskloservis AB Autosklo Bohdalec. Navštivte nás i vy. Autoskloservis AB Autosklo Bohdalec najdete v městské části Praha 10.


Renovace světlometů z polykarbonátu Praha

Renovace světlometů z polykarbonátu Praha

I ty nejkvalitnější světlomety mohou časem zežloutnout anebo se nějakým způsobem poškrábat. Jak se s tímto poškozením vypořádat? Významná společnost AB Autosklo Bohdalec se zaměřuje na renovace světlometů z polykarbonátu, a to bez použití chemických přípravků. Odstranění je plně mechanické. Zoxidovaná vrstva se eliminuje použitím profesionální sady CAREX, následným vyleštěním a závěrečným zakonzervováním. Proč renovace světlometů právě u nás? - Ceny již od 550 Kč za pár (cena se odvíjí podle charakteristiky světlometů – podle členitosti a velikosti) - Renovace trvá pouhé dvě až tři hodiny - Demontáž světlometů není potřebná, renovace je prováděna přímo na vozidle Renovace světlometů využijete především tehdy, pokud chcete zlepšit celkový vzhled vozidla. Dále se jedná o možnost, jak vyřešit nízkou, anebo výrazně sníženou prostupnost světla.


Opravy automobilů – výměna autoskel Praha

Opravy automobilů – výměna autoskel Praha

Stala se vám nehoda a čelní sklo vašeho vozu je poškozené? V takovém případě byste neměli na nic čekat a jet do servisu, neboť jezdit s poškozením čelním sklem je dokonce trestné. Využijte služby od společnosti AB Autosklo Bohdalec a nechejte si pomoci. Čelní skla vyměníme, a to přesnou kopií skla, které na voze bylo umístěné před opravou. Je ale důležité předem znát veškeré vlastnosti vašeho osobního vozu. Samotná výměna netrvá dlouho. Po tom, co k nám přijedete, a vyřídí se počáteční záležitosti, ihned začneme s výměnou. Ta spočívá v rychlém vyjmutí stávajícího skla a umístění nového, a to buď vlepením, anebo upevněním do těsnící gumy. Celý postup není delší jak jedno odpoledne. Pokud máte zájem o výměnu čelního skla u vašeho vozu, na nic nečekejte a přijeďte do našeho servisu na adrese Nad Vršovskou horou 4/88, Praha 10, 140 00.Další produkty a služby
  • přední sklo auta, zadní autosklo, boční autosklo, opravy automobilových skel, montáž skla, zacelování prasklin skel


Související články
Výměna autoskla
Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.


Tónování autoskel – Petr Gregor
Tónování autoskel – Petr Gregor

Naši provozovnu naleznete na Palackého 248, Pardubice. Nacházíme se naproti hypermarketu Albert. Vyměňujeme autoskla na automobilech a zdarma je to v případě pojistné události. Specializujeme se také na instalování ochranných fólií. Fólie zaručí zredukování slunečního záření a tím větší pohodlí při řízení a cestování. Navíc chrání potahy a odolává vůči nárazům a oděrům, zabraňují UV záření.


Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov
Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

Komplexní služby pro váš vůz, jako je výměna autoskel, půjčovna, ruční mytí, autoservis a pneuservis, ale také dovoz vozů a příslušenství z USA. To vše nabízí společnost MS steel Havířov. Obraťte se na nás, o vše kolem vašeho vozu se postaráme!


Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!
Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne prvotřídní služby.