Ambulance estetické medicíny FyzioSport
Facelifting - lifting obličeje

Ambulance estetické medicíny s provozovnou Kroměříž nabízí kosmetická ošetření a omlazující procedúry, mezi které patří neinvazivní bezbolestná liposukce, lifting obličeje (facelifting), trvalá epilace, dermolissage, mezoterapie, zmírnění pigmentace, hyperpigmentace, akné, odstranění jizev, strií, celulitidy a další.

Máme čtyři provozovny v regionu Zlínský kraj - Kroměříž, Zlín, Valašském Meziřící a Bystřice pod Hostýnem.

Nabízené omlazující procedúry a kosmetická ošetření.

Lifting obličeje - neinvazivní metoda, kdy dochází k okamžitému zpevnění a omlazení pokožky vypnutím pokožky v obličeji a tím odstranění vrásek - vhodné pro ošetřování vrásek v okolí očí, horního rtu, čela a rukou, vypnutí pokožky krku i odstranění dvojité brady.
Přístrojem TriPollar Apollo provádíme modelaci obličeje, a zpevnění pokožky.
Přístrojem IPL Eurofeedback ANTHELIA fotorejuvenací aktivujeme obnovu kolagenových vláken, díky tomu se pleť okamžitě zregeneruje a kůže se vypne.

Neinvazivní bezbolestná liposukce přístrojem Tripollar Apollo - při ošetření se odbourává podkožní tuk vlivem zvýšení teploty tukových buněk, výsledek je znatelný již po prvním ošetření, obvod se sníží o 1-2, 5cm.

Metoda SilkPeel Dermolissage se využívá pro komplexní ošetření a hloubkové čištění pleti, po němž Vaše pokožka bude hedvábně hladká, pleť se zjemní a oživí a odstraní se poškozené a odumřelé buňky.

Trvalá epilace přístrojem ANTHÉLIE pro odstranění chloupků - hluboko pod kůží kořínek chloupku teplem zničíme.

Neinvazivní mezoterapie pomáhá klientům s horší hybností a bolestmi kloubů i sportovcům k obnovení chrupavky a zesílení šlach - zdravé klouby.
Velmi účinné ošetření pomocí neinvazivní mezoterapie je i proti pigmentacím.

Zmírnění hyperpigmentace, odstranění pigmentových barevných skvrn na pokožce a pleti obličeje - termoselektivní ošetření proti pigmentaci je přístrojem IPL Eurofeedback ANTHELIA.

Další služby:
- ošetřujeme a odstraňujeme jizvy, strie i žilky přístrojem se světelným pulzem IPL Eurofeedback ANTHELIA, přístrojem TriPollar Apollo v oblasti břicha, pomocí neinvazivní mezoterapie nebo Omnilux lampy vhodnéna jizvy po nádorovém onemocnění kůže
- redukce a eliminace celulitidy pomocí metody radiofrekvenčního zdravotnického zařízení přístrojem Pollogen Apollo, využitím neinvazivní mezoterapie.
- léčba akné použitím světelných pulzů IPL Eurofeedback ANTHELIA s okamžitým účinkem, nebo použitím Omnilux lampy i neinvazivní mezoterapií.

Další provozovny:
Ambulance estetické medicíny
Bartošova ulice 4393
76001 Zlín
info@amem.cz
informace a objednávky Po-Pá 8.30-17hod
tel.: 603174717.

Sanox (budova se záchranou službou)
6. Května 591
76861 Bystřice pod Hostýnem
email: info@amem
informace a objednávky Po-Pá 8.30-17hod
tel: 733237777.

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.
U Nemocnice 980
75742 Valašské Meziříčí
info@amem.cz
informace a objednávky Po-Pá 8.30-17hod
tel.: 733237777.


Katalog firem:    Kosmetika,  
Štítky: omlazující procedúry, lifting obličeje, dermolissage, neinvazivní liposukce Kroměříž, Zlínský kraj