MRŇOUSEK Havířov s.r.o. Jesle Havířov


Na Fojtství 1336/10, Havířov - město 736 01

Jesle Mrňousek v Havířově celodenní hlídání velmi malých děti ve věku od 1 roku do 3 let věku. Hlavním úkolem jesliček je ulehčit zaměstnaným rodičům péči o dítě a zároveň se podílet na jeho všestranném rozvoji.

Během pobytu v mateřské školce dbáme na to, aby si dítě osvojilo nové dovednosti v souladu s vývojovou fází, ve které se nachází, kdy se zaměřujeme na tzv. zkušenostní trénink a učení nápodobou. Abychom děti nezahlcovali velkým množstvím podnětů, zaměřujeme se každý měsíc na vybranou tématiku, které přizpůsobujeme denní režim hlídání dětí.

Leden - Zima je tu
Únor - Já a moje rodina
Březen - Jaro na zahradě
Duben - Moje tělo
Květen - Ovoce a zelenina je výborná laskomina
Červen - Lidské smysly - co vidím, slyším, cítím …
Červenec - Léto na zahradě i u vody
Srpen - Mrňousek doma i ve světě
Září - Oblékáme se
Říjen - Podzim, padá listí, všude je plno barev
Listopad - Zvířátka a jejich řeč
Prosinec - Mikuláš ztratil plášť ... Vánoce.

Váš mrňousek v jeslích či mateřské školce v Havířově najde domácí prostředí plné hraček, kreativní tým kvalifikovaných tet a učitelek vybavený zdravotnickým i pedagogickým vzděláním, zájmové kroužky (hravá angličtina, flétnička, vaření, hopsalínek) a spoustu nových kamarádů.

Pro rodiče zajišťujeme svoz dětí do jesliček i školky a zpět domů, zajištění náhradního hlídání chůvami v případě nemoci, poradenský servis a samozřejmě pravidelné reference o tom, jak se jejich dítěti daří.

Fungujeme celoročně, bez prerušení v době prázdnin. Po dohodě zajistíme hlídání i o víkendu a večer.

IČ: 61934721
DIČ: CZ7556255201
Okres: Karviná
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Jesle a mateřská školka Havířov, hlídání dětí

Jesle a mateřská školka Havířov, hlídání dětí

Jesle Mrňousek a Mrňouskova mateřská školka v Havířově těm nejmenším poskytuje pevné a rodinné prostředí, které přineslo spokojenost již více než 250 dětem i jejich rodičům. Hledáte jesličky či mateřskou školku, kde se o hlídání Vašich dětí spolehlivě postará kvalifikovaný personál, pro něž je rozvoj Vašich dětí životní styl? Pak jste na správném místě! Jesle Mrňousek a Mrňouskova mateřská školka Vám a Vašim dětem nabízí - rodinné a útulné prostředí - osobní přístup - malé skupinky - kroužky pro děti - kreativní dílny, flétnička, hravá angličtina, taneční kroužek - zahrada, zookoutek Neváhejte a svěřte své děti těm nejlepším! Těšíme se na Vás na adrese Na Fojství 1336/10 v Havířově.Další produkty a služby
  • předškolní vzdělávání, děti předškolního věku, denní hlídání dětí, zájmové činnosti


Související články
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.


Školka, která vaše děti naučí něco navíc
Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.


Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu
Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.


Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.