FeelWell Proteinová dieta


Horní 55A/1642, Ostrava - Hrabůvka 700 30

Studio Lada v Ostravě Vám kromě komplexních služeb v péči o tělo nabízí odborné centrum zabývající se redukcí hmotnosti pomocí bílkovinné diety. V rámci e-shopu www.feel-well.cz můžete zakoupit řadu proteinových dietních potravin v nejvyšší možné kvalitě. Tato zdravá jídla určená ke snížení váhy

- obsahují vysoké množství bílkovin a nízkou kalorickou hodnotu
- splňují nejpřísnější normy v EU a Kanadě
- jsou vhodná k bezpečné "samoléčbě" nadváhy ve 3 jednoduchých fázích

Připravena je pro Vás tato zdravá strava na hubnutí

- slaná jídla - např. sójové kuličky s příchutí barbecue, boloňské těstoviny, kari polévka, krém s kuřecí příchutí, omeleta s hříbky
- sladká jídla - např. ovesná kaše s jablky a příchutí skořice, kávový dezert, palačinka s citrónovou příchutí
- tyčinky - např. čokodouble tyčinka, arašídová tyčinka s karamelem, tyčinka s kokosovou příchutí

IČ: 66923930
DIČ:
Okres: Ostrava-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Eshop - potraviny na hubnutí, bílkovinná dieta, snížení váhy

Eshop - potraviny na hubnutí, bílkovinná dieta, snížení váhy

Díky eshopu FeelWell můžete nyní zakoupit potraviny na hubnutí, které využijete při bílkovinné dietě a podpoříte tak snížení váhy i zdravý životní styl. Dopřejte svému tělu stravu, díky které se budete cítit opravdu skvěle! Naše potraviny pocházející z Francie a Kanady zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu. Obsahují vysoké množství bílkovin, přičemž zaujmou svou nízkou kalorickou hodnotou. Vybrat si můžete z širokého sortimentu jídel: - sladká, - slaná, - tyčinky. Využijte této možnosti a objednejte si i Vy kvalitní potraviny, jejichž proteinová hodnota odpovídá nejvyšším kanadským normám. Můžete nás také přímo kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně potravin i samotné proteinové diety. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky!


Dietní strava, tyčinky, kaše, polévky, dezerty e-shop Ostrava

Dietní strava, tyčinky, kaše, polévky, dezerty e-shop Ostrava

Internetový e-shop FeelWell z Ostravy nabízí dietní stravu, která se stane základem Vašeho úspěšného hubnutí - tyčinky, kaše, polévky či dezerty v té nejvyšší možné kvalitě, s vysokým obsahem bílkovin a nízkou kalorickou hodnotou. Máte za sebou neúspěšně pokusy zhubnout a už nevěříte, že se Vám to někdy podaří? S námi to dokážete! FeelWell je řada proteinových jídel, která je ideální pro bezpečné řešení nadváhy. Konzumací přípravků bohatých na bílkoviny a nízkou kalorickou hodnotu v těle nastává tzv. ketóza, kdy dochází k úbytku tukové tkáně za současné ochrany svalové hmoty. Zeleninové polévky, ovesné kaše, čokoládové dezerty či kokosové tyčinky, to je jen malá ukázka chutných dietních potravin z e-shopu www.feel-well.cz, které Vám pomohou při Vaší cestě za vysněnou postavou.Další produkty a služby
  • bylinné sirupy a likéry, prodej diapotravin, sportovní a doplňková výživa, doplňky stravy, iontové nápoje


Související články
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky
Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.


Studio zdraví a psychické pohody Vás zve k pozitivní změně životního stylu
Studio zdraví a psychické pohody Vás zve k pozitivní změně životního stylu

Současná doba je velmi náročná na psychiku, která jde ruku v ruce s tělesným zdravím. Není tedy divu, že se stále častěji a intenzivněji vyskytují nejrůznější neduhy mající původ v hektickém životním stylu. Alternativní způsob řešení i klasické terapeutické postupy pomohou v mnoha oblastech života a dají nový impuls k pozitivní změně.


Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny
Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?