Advokátní kancelář Luštík & Luštíková


třída Karla IV. 634/25, Hradec Králové 500 02

Advokátní kancelář a kancelář insolvenčního správce Právníci naší advokátní kanceláře Vám poskytnou komplexní právní služby. V naší advokátní kanceláři najdete právníky, advokáty, insolvenční správce, ale také finanční a účetní specialisty. Proto jsou naše služby komplexní a vždy šité na míru Vašim potřebám. Zabýváme se obhajobou v trestním řízení, přestupky, zastupováním v civilním řízení, při rozvodu a v dalších řízeních. Potřebujete-li sepsat či zrevidovat smlouvy na nemovitosti, pomůžeme Vám. Čelíte exekuci? Obraťte na nás, náš insolvenční správce analyzuje Vaši situaci a připraví Vám návrh na oddlužení - tzv. osobní bankrot. Firmám a společnostem poskytujeme komplexní poradenské služby, týkající se zejména zápisů do obchodního rejstříku, organizace valné hromady, změny v osobách vykonávajících funkce ve společnostech, a dále služby správy a vymáhání pohledávek.

IČ: 72566787
DIČ: CZ8162123057
Okres: Hradec Králové
Právní forma: svobodné povolání
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Luštíková

Další produkty a služby
  • právní služby, občanské právo, obchodní právo, právo finančních služeb, trestní právo, správní právo, rodinné právo, ústavní právo


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.