Ing. Arch. Miroslav Novotný


Havlíčkova 1323/6, České Budějovice 370 01

Pracuji až na výjimky s kůží, kterou zpracovávám vlastním jedinečným postupem. Vznikají tak obrazy, reliéfy, volné plastiky i artefakty s užitnou hodnotou. Velká část tvorby vzniká na objednávku do soukromých i veřejných prostorů
Realizace: např. interiérová plastika pro Výzkumné centrum v Dubnu u Moskvy (1985), pro akciovou společnost ScoS v Č. Budějovicích (1994), interiérové reliéfy a plastiky v reprezentačních prostorách Moravských chemických závodů v Praze (1995), vstupní partie Státního oblastního archivu Třeboň v Č. Budějovicích (1996), reprezentační prostory a vstupní hala Jihočeské plynárenské a.s. v Č. Budějovicích (1998), interiér restaurace Gloria v Kongresovém centru v Praze (spolu s Vlastimilem Teskou, 1999), keramický reliéf ve vstupní hale Krajského úřadu v Č. Budějovicích (spolu s Tomášem Prollem, 2000), vstupní hala a reprezentační prostory ISŠ cestovního ruchu v Č. Budějovicích (2001 – 2002), reliéf „Medaile“ pro víceúčelovou halu v Horní Stropnici (2003).
Od roku 1982 představuji svou tvorbu na mnoha autorských i skupinových výstavách u nás i v zahraničí.
Vice informací je na www.atelnovotny.net
Jsem členem Asociace jihočeských výtvarníků.

IČ: 62501216
DIČ:
Okres: České Budějovice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Další produkty a služby
  • tepání a cizelování, plastické obrazy, ztvárnění dekorací, výroba plastického písma, zlacení plátkovým zlatem


Související články
Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.
Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Z tohoto materiálu se dají vyrobit různé předměty, ať už okrasného charakteru nebo například také praktického. Můžete sdesignovat venkovní prostředí. Na zakázku nebo podle přání zákazníka se dají vyrobit okrasné židle, doplňky, kryty.


Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže
Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Je pro vás kov studený a netvárný materiál? Tak to ještě neznáte společnost Roman Mička Opava. My totiž umíme s kovem zázraky a nabízíme vám umělecké řemeslné zpracování kovů (nerez, hliník, bronz, mosaz), pasířství, restaurování, zámečnictví, kovářství. Umíme tak vytvořit jedinečné designové doplňky do bytu, dobové předměty, brány, zábradlí i další vybavení interiéru a exteriéru přesně dle vašich požadavků.


Pasířství Jaroš – výrobky na míru od začátku až do konce
Pasířství Jaroš – výrobky na míru od začátku až do konce

Pasířství je starodávné řemeslo, které má své kořeny až ve 13 století. My ve společnosti Pasířství Jaroš sice nepamatujeme rytířské turnaje, pasířství se ale také snažíme dělat poctivě a na základě tradičních postupů. Na zakázku vyrábíme svítidla a nejrůznější interiérové doplňky z mosazi, a to od původního návrhu přes výrobu a montáž až po čištění a renovace.


Výroba nerezových skluzavek a tobogánů
Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Občas byste se chtěli vrátit do dětských let? Možná se vám příjemné prožitky z dětství hned vybaví, když se řekne skluzavka a tobogán. A právě nerezové skluzavky a tobogány vyrábí firma ALFEKO s.r.o., která se zaměřuje také na výrobu lehkých kovových konstrukcí, ale zpracovávají i velice náročné a odvážné projekty.