EXE TECHNOLOGY s.r.o.


nám. 14. října 5, Praha 5 - Smíchov 150 00

Odkup zadlužených společností, krizové řešení firem, poradenství:
- poradenství v oblasti krizového řízení firem
- odkup firem, prodej firem, výkup firem
- revitalizace firem
- likvidace firem
- konzultace a poradenství v této oblasti
- odborný dohled nad vedením firmy.

IČ: 42767288
DIČ: CZ42767288
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Lukáš Kubín

Nabídka betonářské a jiné oceli

Nabídka betonářské a jiné oceli

Dobrý den, dovolujeme si Vám nabídnout betonářskou ocel jakost Bst 500S (B500B) DIN488-86 v délkách 12m o průměrech 10, 12, 14, 16, 20, 25mm a plechy měkké i tvrdé ceny na vyžádání dle poptávky jedinou jistotou jsou nejnižší ceny na moravě. S pozdravem Lukáš Kubín


Odkup a výkup zadlužených firem, krizové řízení

Odkup a výkup zadlužených firem, krizové řízení

Naše společnost má několikaletou zkušenost v oblasti obchodování se zadluženými společnostmi. Zabýváme se komplexním řešením jakéhokoliv problému ve Vaší firmě. Úzce spolupracujeme jak po stránce obchodní tak po stránce odborné jen s profesionály ve svém oboru, kterými jsou: •advokáti •daňoví a finanční poradci •notáři •účetní Díky tomu Vám zajistíme maximální spokojenost!


Odkup a výkup zadlužených společností

Odkup a výkup zadlužených společností

Naše společnost má několikaletou zkušenost v oblasti obchodování se zadluženými společnostmi. Zabýváme se komplexním řešením jakéhokoliv problému ve Vaší firmě. Úzce spolupracujeme jak po stránce obchodní tak po stránce odborné jen s profesionály ve svém oboru, kterými jsou: •advokáti •daňoví a finanční poradci •notáři •účetní Díky tomu Vám zajistíme maximální spokojenost!Další produkty a služby
  • realizace elektronických dražeb, pomoc s exekucí, finanční konzultace, seznamy firem v konkurzu


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Prodej ziskových firem a společností
Prodej ziskových firem a společností

Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku nemohou pokračovat, nebo jsou zde ti, kteří prodávají firmu, protože chtějí začít znovu anebo jednoduše jenom chtějí firmu zpeněžit. Proto se naše firma specializuje na tuto problematiku a prodeji firem věnuje vše.