Českolipská 47
Dubá 472 01
tel.: +420 603 822 777
email: richard.r@centrum.cz

KONTAKT
VíCE >

természetes gumi, természetes latex

Centrotrade Deutschland GmbH Přírodní kaučuk a latex +
DALŠÍ
FOTKY
Přední světový dodavatel všech typů přírodního kaučuku a latexu, a to nejen ze zemí jihovýchodní Asie (Thajsko, Malajsie, Vietnam, Idonesie, Sri Lanka, Papua-Nová Guinea, Filipíny, Indie), ale taktéž i z Afriky (Pobřeží Slonoviny, Ghana, Nigerie, Kamerun, Liberie), či dokonce i ze Střední a Jižní Ameriky (Guatemala).

V současné době je Centrotrade Deutschland GmbH významným dodavatelem přírodního kaučuku pro všechny hlavní světové výrobce pneumatik (mj. pro skupinu Continental, a to včetně Barum, Matador, Semperit, aj).

Na českém trhu je jedním z hlavních dodavatelů kačuku skupině ČGS (Mitas, Rubena) a taktéž patří i mezi významné dodavatele největší ryze české obchodní společnosti s přírodním kaučukem a latexem, firmy Stema Otrokovice spol. s r.o.,

Kromě zmíněného je Centrotrade Deutschland GmbH též dodavatelem předvulkanizovaných přírodních latexů Revertex a Vitex a jakož i syntetických kaučuků (SKI 3, SKD, SBR, EPDM a dalších).

Díky členství v hlavních světových asociacích společností, zabývajících se obchodem s přírodním kaučukem - RTAE (Rubber Trade Association of Europe), RTANA (Rubber Trade Association of North America), jakož i v hlavních světových burzách obchodujících s přírodním kaučukem - TOCOM (Tokyo Commodity Exchange), MRE (Malaysian Rubber Exchange), SICOM (Singapore Commodity Exchange) jsou společnosti skupiny Centrotrade dodavateli kvalitních surovin s možností realizace dlouhodobých kontraktů (LTC).

K vlastnímu nákupu surovin byly založeny dceřinné společnosti v Singapuru (Centrotrade Singapore Pte. Ltd.) a Kuale Lumpur (Centrotrade Commodities Malaysia Sdn. Bhd.), a taktéž i zastoupitelská síť ve Vietnamu a v Indonesii.

Centrotrade GmbH má sídlo v Eschbornu (u Franfurktu n/M) a pobočku v Hamburku. Je součástí skupiny Halcyon Agri Co.Ltd. se sídlem v Singapuru.

Centrotrade GmbH je držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA Centrotrade Deutschland GmbH Přírodní kaučuk a latex

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Centrotrade Deutschland GmbH Přírodní kaučuk a latex

http://www.halcyonagri.com

Centrotrade Deutschland GmbH
Přírodní kaučuk a latex

Českolipská 47
Dubá
472 01

Telefon:
+420 603 822 777
Email:
email
Web:
IČ: 68860951
DIČ: CZ6605310591
Okres: Česká Lípa
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Ing. Richard Rangl
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Centrotrade Deutschland GmbH Přírodní kaučuk a latex


Centrotrade Deutschland GmbH Přírodní kaučuk a latex