Jetix Logistic, s.r.o.

Jetix Logistic, s.r.o.

Expresní přepravy dodávkovým vozem. Nákladní autodoprava - mezinárodní - vnitrostátní - do 3, 5t - rozvoz zboží dodávkovým vozem.

Miloslava Koutňáková SKZ trans

Miloslava Koutňáková SKZ trans

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, přeprava kusových a paletových zásilek, přeprava nebezpečných látek (ADR), logistické a spediční služby.

UPS-United Parcel Service Czech Republic, s.r.o.

UPS-United Parcel Service Czech Republic, s.r.o.

UPS* - United Parcel Service: - mezinárodní expresní kurýrní služba - celosvětová působnost - letecká přeprava dokumentů a zbožových balíků - pozemní přeprava dokumentů a zbožových zásilek - kompletní celní servis - doručení ze stolu na stůl (DOOR TO DOOR) - garantovaná doba doručení - do vybraných měst Evropy a USA* doručení do ...

Ladislav Mixtaj

Ladislav Mixtaj

Obchodně dopravní a zprostředkovatelská společnost. Autoopravna + Autodoprava: -oprava osobních a užitkových vozidel -generální opravy motorů a převodovek -výměna olejů -prodej použitých náhradních dílů Škoda, Lada -zajištění emisí + STK -drobné karosářské práce -doprava zboží 500-1200 kg. Zdarma prohlídky vozidel před STK.

Forest Profi Technik Jaroslav Koreš

Forest Profi Technik Jaroslav Koreš

Autodoprava, doprava, přeprava: -silniční nákladní: -mezinárodní (zahraniční), vnitrostátní (tuzemská) vozy MERCEDES, FORD, RENAULT.

Václav Tůma AUTODOPRAVA VÁCLAV TŮMA

Václav Tůma AUTODOPRAVA VÁCLAV TŮMA

Plánujete stěhování a nemáte odvoz? Potřebujete spolehlivého autodopravce? Naše firma AUTODOPRAVA VÁCLAV TŮMA je Vám k službám. Provozujeme nákladní autodopravu od 1 do 10 tun včetně dopravy s hydraulickou rukou. Pomůžeme při stěhování, zajistíme autodopravu. Zakázky přijímáme telefonicky na uvedených telefonních číslech.

Karel Vobůrka

Karel Vobůrka

autodoprava, výstavba, oprava komunikací, chodníků, výkopy bazénů, zahradních jezírek, jímek, sklepů, výkop základů rodinných i komerčních objektů, odvoz sutě, hlíny, domovního odpadu, sněhu - dovoz píseku, štěrku, kamene, stavebního materiálu - bourací a demoliční práce s odvozem - úklid a odvozy sněhu - pořez stromů - údržba zeleně - ...

Lukáš Permedla

Lukáš Permedla

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce. Provoz dodávkové dopravy.

Zemánek Mikulov, s.r.o.

Zemánek Mikulov, s.r.o.

Autodoprava. Přeprava zásilek od 1 kg do 26 tuny. Mezinárodní i vnitrostátní doprava. Přeprava kusové zásilky poskytujeme i přeprava expresní. Přeprava sypkých hmot, cisternové i sklápěcí návěsy. Specializace na příhraniční přepravy do a z Rakouska, ale také ostatní státy EU.

Otakar Bäuchel

Otakar Bäuchel

Doprava: - nákladní, dodávková, kamiónová - vnitrostátní, mezinárodní - spedice, zasilatelství - speciální pro přepravu chemikálií Práce: - izolace tepelná, zvuková TEMPELAN, INTELAN

ANTARES, s.r.o.

ANTARES, s.r.o.

Autodoprava, mezinárodní doprava a spedice, hostinská činnost, velkoobchod s hutním materiálem -nákladní silniční motorová doprava -mezinárodní, vnitrostátní -doprava nebezpečného zboží–ADR* -přeprava potravin, zboží hluboce mražené nebo choulostivé na mráz -kamiony, dodávkové vozy -spedice, spediční činnost -pojištěni proti ...

Hyppyrent Roman Spurný

Hyppyrent Roman Spurný

Provozujeme půjčovnu užitkových vozů typu Renault Master. Umožňujeme zapůjčení na několik hodin, dnů či na měsíc. Možnost zapůjčení vozu i s řidičem. Nabízíme služby autodopravy do 1, 5 tuny po celé České republice i Evropě.

Igor Veselský

Igor Veselský

přerušení: od: 1.7.2014 Přeprava - dodávkový vůz 14 m3.

Profi Cargo ONE, s.r.o.

Profi Cargo ONE, s.r.o.

Přepravní služby: - mezinárodní i vnitrostátní přepravy zboží.

ARV trans s.r.o.

ARV trans s.r.o.

Silniční motorová doprava - dodávková autodoprava. Přeprava velkokapacitními vozidly Ford Tranzit Jumbo.

DROPPA transport spol. s r.o.

DROPPA transport spol. s r.o.

Doprava a logistika: -doprava zboží v rámci celé Evropy -specializace na EU (především Německo, Belgie, Holandsko, Francie, Španělsko a Itálie) -vlastní vozový park – plachtové i skříňové návěsy 80-100 cbm -chladírenské návěsy (potraviny, citlivé zboží na mráz či přehřátí). Těžba a prodej písku.

Tatschl Transport spol. s r.o.

Tatschl Transport spol. s r.o.

Dopravní společnost. Služby přeprava: - automobilů - prefabrikovaných domů - mléčné produkty, cukrovinky, ovocné šťávy, počítače, fotomateriál. Distribuce a logistika: - zásobníkové nakladače i tekuté materiály - nákladní automobily se vzduchovým pérováním vozí velmi cenné isolační sklo až na místo stavby - průmyslová ...

Radek Olbort

Radek Olbort

Autodoprava: -dodávková autodoprava -osobní i nákladní přeprava -velký zakrytý vozík. Služby: -stěhování nábytku -přestěhování do nového bytu či domu -možnost pravidelného rozvozu zboží, materiálu i pro firmy -přeprava do školy, k lékaři, na akce a podobně. Zajišťujeme nízké ceny, které jsou přizpůsobeny individuálně každému ...

Radim Dubovič

Radim Dubovič

Autodoprava Stěhování bytů a kanceláří - vyklízení pozůstalostí

Pavel Vinkler

Pavel Vinkler

Autodoprava. Stěhování. Stěhování rodinných domů a bytů, vyklízení půd a sklepů s odvozem na sběrný dvůr. Přeprava menších nákladu do 1400kg vozidlem Mercedes Sprinter 15 m3.

DUBA, spol. s r.o.

DUBA, spol. s r.o.

Dopravní společnost. Nákladní silniční doprava - přeprava potravin v rámci celé ČR: - chladírenské vozy do hmotnosti 3t - nápojové vozy do hmotnosti 3t. Vozový park: - nákladní vozy značek DAF, Mercedes, Scania, Man, Volvo od 3, 5 do 25 tun.

Klempířství Jan Garčic

Klempířství Jan Garčic

Klempířství, klempířské práce, klempířská činnost, klempíř. Práce na střeše, střecha. Veškeré pokrývačské a klempířské práce. Opravy, rekonstrukce střechy, střecha. Montáž a pokládka střešní krytiny. Nátěry střech, klempířských prvků. Výroba-klempířské prvky. Okapy, okapový systém. Autodoprava do 3, 5t.

(záznamy 426/450 z 1368)  strana 18 / 55