Hyppyrent Roman Spurný

Hyppyrent Roman Spurný

Provozujeme půjčovnu užitkových vozů typu Renault Master. Umožňujeme zapůjčení na několik hodin, dnů či na měsíc. Možnost zapůjčení vozu i s řidičem. Nabízíme služby autodopravy do 1, 5 tuny po celé České republice i Evropě.

Igor Veselský

Igor Veselský

přerušení: od: 1.7.2014 Přeprava - dodávkový vůz 14 m3.

Profi Cargo ONE, s.r.o.

Profi Cargo ONE, s.r.o.

Přepravní služby: - mezinárodní i vnitrostátní přepravy zboží.

ARV trans s.r.o.

ARV trans s.r.o.

Silniční motorová doprava - dodávková autodoprava. Přeprava velkokapacitními vozidly Ford Tranzit Jumbo.

DROPPA transport spol. s r.o.

DROPPA transport spol. s r.o.

Doprava a logistika: -doprava zboží v rámci celé Evropy -specializace na EU (především Německo, Belgie, Holandsko, Francie, Španělsko a Itálie) -vlastní vozový park – plachtové i skříňové návěsy 80-100 cbm -chladírenské návěsy (potraviny, citlivé zboží na mráz či přehřátí). Těžba a prodej písku.

Tatschl Transport spol. s r.o.

Tatschl Transport spol. s r.o.

Dopravní společnost. Služby přeprava: - automobilů - prefabrikovaných domů - mléčné produkty, cukrovinky, ovocné šťávy, počítače, fotomateriál. Distribuce a logistika: - zásobníkové nakladače i tekuté materiály - nákladní automobily se vzduchovým pérováním vozí velmi cenné isolační sklo až na místo stavby - průmyslová ...

Radek Olbort

Radek Olbort

Autodoprava: -dodávková autodoprava -osobní i nákladní přeprava -velký zakrytý vozík. Služby: -stěhování nábytku -přestěhování do nového bytu či domu -možnost pravidelného rozvozu zboží, materiálu i pro firmy -přeprava do školy, k lékaři, na akce a podobně. Zajišťujeme nízké ceny, které jsou přizpůsobeny individuálně každému ...

Radim Dubovič

Radim Dubovič

Autodoprava Stěhování bytů a kanceláří - vyklízení pozůstalostí

Pavel Vinkler

Pavel Vinkler

Autodoprava. Stěhování. Stěhování rodinných domů a bytů, vyklízení půd a sklepů s odvozem na sběrný dvůr. Přeprava menších nákladu do 1400kg vozidlem Mercedes Sprinter 15 m3.

DUBA, spol. s r.o.

DUBA, spol. s r.o.

Dopravní společnost. Nákladní silniční doprava - přeprava potravin v rámci celé ČR: - chladírenské vozy do hmotnosti 3t - nápojové vozy do hmotnosti 3t. Vozový park: - nákladní vozy značek DAF, Mercedes, Scania, Man, Volvo od 3, 5 do 25 tun.

Klempířství Jan Garčic

Klempířství Jan Garčic

Klempířství, klempířské práce, klempířská činnost, klempíř. Práce na střeše, střecha. Veškeré pokrývačské a klempířské práce. Opravy, rekonstrukce střechy, střecha. Montáž a pokládka střešní krytiny. Nátěry střech, klempířských prvků. Výroba-klempířské prvky. Okapy, okapový systém. Autodoprava do 3, 5t.

Antonín Dvořák AD plus

Antonín Dvořák AD plus

Výstavba telekomunikačních sítí, výstavba optických sítí, opravy telefonních kabelů. Strukturovaná kabeláž, elektromontážní práce. Autodoprava nákladní: - přeprava sypkých materiálů - přistavení kontejneru Montáž: - domácí čistírny odpadních vod. Drobné stavební práce: - zpevňování ploch - uložení bazénů - výstavba ...

AUTODOPRAVA A AUTOPŮJČOVNA Renata Dobejvalová

AUTODOPRAVA A AUTOPŮJČOVNA Renata Dobejvalová

Autodoprava a dodávkové služby: -nákladní doprava tuzemská i zahraniční -doprava do 3, 5t, nad 3, 5t i kamionová -pojištění nákladu -přeprava osob. Půjčovna užitkových vozů, přívěsů.

Miroslav Jurman

Miroslav Jurman

Stavebniny, stavební práce, zedník, zednictví Znojmo -dodávka, prodej, velkoobchod stavební materiál pro soukromníky, stavební i obchodní firmy. Kompletní sortiment stavební materiály všech známých dodavatelů (KNAUF, ČESKOMORAVSKÝ CEMENT, YTONG, WIENERBERGER, BEST, KB-BLOK, ROCKWOOL, SCHIEDEL, VELUX a jiné). Prodej stavebního ...

Verve Invest, a.s.

Verve Invest, a.s.

Doprava a spedice: -mezinárodní a vnitrostátní přeprava -přeprava osobních a lehkých užitkových vozidel..

VERVE-INVEST, a.s.

VERVE-INVEST, a.s.

Skupina Verve Invest, a.s. byla založena v roce 1989 a v dnešní době zahrnuje celou škálu činností, zaměřených na dopravu, služby motoristům a vydavatelskou činnost. Od roku 2000 splňuje naše společnost Evropské kvalitativní normy ISO 9001.

Frigo Trade, s.r.o.

Frigo Trade, s.r.o.

Nákladní doprava - dodávky - skříňové vozy do 4t - přeprava masa.

RAMIS, s.r.o

RAMIS, s.r.o

Výroba, prodej: -školní nábytek -kancelářský nábytek. Distribuce CASIO, CANON: -digitální diáře -paměťové karty -interface -kopírovací pera -tiskárny samolepících štítků -kalkulátory s tiskem.

KENDY Transport s.r.o.

KENDY Transport s.r.o.

Nákladní autodoprava do 3, 5 tuny: - mezinárodní, zahraniční - vnitrostátní, tuzemská. Služby: - přeprava, transport zásilek, zboží. Zasilatelství a zastupování v celním řízení

Marek Spak

Marek Spak

Expresní přeprava - zásilky Doprava - transfer na letiště přeprava osob 7 + 1 Doprava - do 3, 5t - vnitrostátní, mezinárodní - vozy RENOLT TRAFKA, OPEL VIVARO - expresní přeprava nákladů (dodávkovými vozy) Stěhovací služby (menší náklady) Osobní doprava- přeprava osob.

Dušan Balický

Dušan Balický

Autoelektrikářské práce Drobné autoklempířské práce Servis - užitková vozidla (dodávky) Autoservis - opravy všech typů osobních automobilů (především CITROEN) - příprava na STK a emise - stříkání spodků a dutin vozidel Pneuservis STK - emise - - vnitrostátní a mezinárodní autodoprava do 3, 5t ...

Miroslav Marada

Miroslav Marada

Autodoprava do i nad 3, 5 tuny vozy Renault Master a Daf 45.

(záznamy 426/450 z 1364)  strana 18 / 55