Jiří Nejedlý STAV-CAR

Jiří Nejedlý STAV-CAR

Autodoprava: -přeprava, dodávka sypkých materiálů (kamene, písku atd.) -dovoz recyklátů, písku a hutnících materiálů (sutě, zeminy, balené) -odvoz a uložení sutě, zeminy, živice, betonu -dovoz a odvoz drceného kameniva a jiných materiálů (uhlí, zemědělské produkty). Zemní práce: -hrubé terénní práce -základy a práce spojené s ...

Švandrlík a.s.

Švandrlík a.s.

Silniční autodoprava a logistika.

IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

První česká soukromá kurýrní a spediční služba. Služby: - doručování zboží - mezinárodní spedice - ostatní činnosti související se spedicí.

Havykont, s.r.o.

Havykont, s.r.o.

Služby: Přistavení kontejneru na odpad. Odvoz kontejneru s odpadem. Likvidace odpadů. Přeprava materiálu na paletách. Přeprava písku, štěrku, kameniva, recyklátu, zeminy a td.

Lukáš Holuša

Lukáš Holuša

služby: -stěhovací -autodoprava -levné stěhovací služby rodinných domů, bytů, dílen, kanceláří -možnost objednat auto s řidičem -služby si můžete objednat i v sobotu, v neděli, ale i o svátcích a to bez jakéhokoliv příplatku -stěhování po celé ČR -vyklízecí práce -likvidace -rozvozy z obchodních domů, jednotlivé kusy zboží ze stavebnin a ...

Spedice Praha s.r.o.

Spedice Praha s.r.o.

Mezinárodní nákladní doprava - EU Vnitrostátní silniční doprava. Přeprava nákladů po železnici. Přeprava nebezpečných nákladů.

SPA Zdeněk Špaček

SPA Zdeněk Špaček

Autodoprava, doprava: -nákladní přeprava -vnitrostátní, tuzemská -dodávkové, užikové vozy. Výroba, prodej: -plechové blatníky na jízdní kola -řídítka na jízdní kola, koloběžky.

Transped-SOC spol. s r.o.

Transped-SOC spol. s r.o.

Přeprava, doprava z domu do domu, zasilatelství: - tuzemská (vnitrostátní) i zahraniční (mezinárodní) kusového zboží, dodání zásilek - silniční nákladní doprava - letecká doprava - třídění zásilek a jejich dodání dle časových dispozic zákazníka - celní deklarace a zastupování v celním řízení.

Preisler Jiří

Preisler Jiří

- Jeřábnické práce - Montáž ocelových konstrukcí - Usazování panelů - Překládka strojů - Překládka stavebních buněk - Montáž betonových desek - Usazování bazénů v dosahu až 25 m - Adrenalinové sporty - skákání na laně (bandži džamping) - Vyprošťování havarovaných vozidel - Přeprava stavebního materiálu do 3, 5 tuny - Pronájem ...

Geis Parcel CZ s.r.o. Depo 70

Geis Parcel CZ s.r.o. Depo 70

Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. Expresní přeprava zásilek. Expresní balíková služba. Přeprava: - paletová - balíková - celovozová - letecká a námořní. Logistika.

Libor Spáčil Autodoprava

Libor Spáčil Autodoprava

Služby: -autodoprava -půjčovna dodávek -nafukovací čluny s motorem do 5 HP.

Miroslav Vytásek

Miroslav Vytásek

Veškeré zemní a výkopové práce, demolice. Odvoz a uložení sutě, zeminy, betonu, terénní úpravy, autodoprava. Nákladní a kontejnerová doprava, velkoobjemové přesuny zeminy, kameniva a jiné. Prodej písku, štěrku. Strojní pokládka krajnic.

Hanna Dědková

Hanna Dědková

-komplexní úklidový servis -autodoprava

CentrExpress, s.r.o.

CentrExpress, s.r.o.

Přeprava malých a středně malých nákladů. Zajištění mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy a spedice..

Hák Karel

Hák Karel

Autodoprava: -vnitrostátní, mezinárodní: -kamionová. -autobusová. -expresní dodávková doprava.

GE FOREST CZ s.r.o.

GE FOREST CZ s.r.o.

Autodoprava. Nákup, prodej: -peletky -dřevěné brikety -štěpky, kůra, piliny.

GASTONS s.r.o.

GASTONS s.r.o.

Doprava: - vnitrostátní a mezinárodní spediční činnost nejen v rámci EU - námořní a letecká přeprava, kontejnerová přeprava - skladování, logistické služby - celovozové a dokládkové zásilky, expresní přeprava - nadrozměrná přeprava po tuzemsku i v zahraničí - speciální přeprava (transp.teplota, přep.v režimu ADR, ...

Leoš Škrha

Leoš Škrha

Autodoprava: - osob - tuzemská i mezinárodní Fordem tranzit pro 8 osob - nákladní - Ford tranzit + vlek.

CARGOTOM s.r.o.

CARGOTOM s.r.o.

Spedice, zasílatelství. Pneuservis. Autoservis. Autodoprava.

Spedimex spol.s r.o.

Spedimex spol.s r.o.

Doprava. Spedice. Zasilatelství. Přeprava: -mezinárodní -vnitrostátní -kusové zásilky. Vytěžování: -vozidel-vozidla. Vyřizování: -celní formality, deklarace. Doprava: -kamiony-kamionová -AVIA -dodávková Prodej pneumatik.

Olga Valentová silesia security

Olga Valentová silesia security

Ochrana objektů a osob, bezpečností poradenství, pořadatelské služby a zebezpečení akcí, autodoprava, catering, úklidové práce.

(záznamy 426/450 z 1278)     strana 18 / 52