KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o.

KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o.

Prodej hutního materiálu: - ocelové trubky - profily - válcovaná a tažená ocel. Dělení materálu. Doprava materiálu po celé ČR.

PPL CZ s.r.o

PPL CZ s.r.o

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Martin Rob

Martin Rob

Služby: -výroba krmiv a krmných směsí pro hospodářská zvířata -nákup a prodej obilovin a ostatních zemědělských komodit -možnost dopravy krmiv -samostatná vnitrostátní autodoprava -individuální receptury.

LT & S spol.s r.o.

LT & S spol.s r.o.

Služby: -spedice -logistika -autodoprava -vnitrostátní autodoprava -expresní přeprava do 24 hodin -speciální přeprava -nadrozměrorné náklady.

Miroslav Lukáš

Miroslav Lukáš

Firma Miroslav Lukáš nabízí široký rozsah stavebně řemeslných prací. Provádíme práce: -tesařské, pokrývačské a klempířské -provádíme střechy na klíč -řemesla-pokrývač, tesař, klempíř, zámečník -rekonstrukce a opravy staré střechy, střecha -šikmé i ploché střechy -zhotovení nové střechy -dřevěné a ocelové konstrukce -střechy, haly, ...

Novák Petr

Novák Petr

Přeprava: - chladírenská - mrazírenská - spediční činnost.

Milan Svatek NAKLADAKSHR

Milan Svatek NAKLADAKSHR

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava s hydraulickou rukou stejná funkce hydraulické ruky jako autojeřáb pomoci navijáku přeprava stavebních buněk, kontejnerů, krovů, řeziva, paletového zboží, panelů, prefabrikátů, lešení, bednění, strojů nadrozměrná přeprava pronájem nákladního vozidla včetně řidiče možnost připojení vleku možnost pracovní ...

Autotransport Matuštík s.r.o.

Autotransport Matuštík s.r.o.

Autodoprava nákladní: -vnitrostátní. -mezinárodní -dodávková přeprava -přeprava nebezpečného odpadu.

Martin Mravec

Martin Mravec

Služby: -zajištění dopravy -dodávka do 3, 5 tuny, s hmotností nákladu 1500 kg -dodávka do 3, 5 tuny, s hmotností nákladu 1000 kg -platonový vlek délky 6, 1 metrů, hmotnost nákladu 1500 kg -osobní vozidlo -přeprava živých ryb ve speciální nádrži s kyslíkem -pojištění nákladu do 5 mil. Kč.

Silnice LK, a.s.

Silnice LK, a.s.

Údržba a opravy komunikací. Údržba zeleně a lesních porostů. Dopravní a pozemní stavby. Autodoprava.

RaMu - Plus s.r.o.

RaMu - Plus s.r.o.

Služby, prodej: -realizace kontaktních zateplovacích systémů -prodej, pronájem lešení a hliníkových věží -prodej materiálu -autodoprava -zajištění klempířských prací -poradenství (pracovní postupy a technologie) -rozpočty a kalkulace -zajištění projekční činnosti a financování.

Radim Váňa

Radim Váňa

Stěhování: - bytů, kanceláří - zahraniční, mezinárodní - i v noci. Doprava: - vnitrostátní přeprava nákladů.

Václav Jabornický

Václav Jabornický

Autolakovna: -lakování -karosářské práce -čištění interiérů automobilů -leštění karoserií a světlometů -mechanické práce -ochrana laku nanotechnologií. -oprava nerovností bez nutnosti lakování (technologie PDR) Smluvní partner České pojišťovny Autodoprava Avia do 7 tun. Smluvní opravna České pojišťovny. Oprava nerovností bez ...

Marek Bury

Marek Bury

Stěhování a různé přepravní služby, dodávkovou a osobní dopravu v rámci vnitrostátní a mezinárodní dopravy.

Pavel Jonásek

Pavel Jonásek

Taxislužba: - přeprava osob. Autodoprava: - stěhování, firem, bytů, zařízení rodinných domů - přeprava zásilek a kurýrní služby.

OPTILOG JM s.r.o.

OPTILOG JM s.r.o.

Služby: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - sběrná služba Itálie - skladování a logistika. Pronájem: - užitkové mikrobusy 8+1 na řidičský průkaz skupiny B - zatížení na závěs až 2, 5 tuny - mikrobus lze pronajmout i s řidičem.

Ainaks Presta, s.r.o.

Ainaks Presta, s.r.o.

Doprava: - sypkých hmot - písku, štěrku, stavební sutě, obilí, atd.. Půjčovna lešení. Mobilní tryskání, pískování.

Autodoprava Kroměříž s.r.o.

Autodoprava Kroměříž s.r.o.

Autodoprava. Pravidelný rozvoz zboží. Přímé kurýrní služby. Mezinárodní a expresní autodoprava.

Autodoprava Kroměříž Martin Weber - AV STUDIO

Autodoprava Kroměříž Martin Weber - AV STUDIO

Autodoprava,doprava,přeprava: -komplexní dopravní služby osobními a dodávkovými vozy s celkovou hmotností do 3,5 tuny: -expresní tuzemská (vnitrostátní) i zahraniční (mezinárodní) -přímá kurýrní služba -rozvoz zboží: -okresní -mezinárodní.

TRANSCENTRUM automotive logistics a.s.

TRANSCENTRUM automotive logistics a.s.

Služby: - nákladní autodoprava - doprava železniční, kontejnerová, letecká - speciální přeprava - skladování - logistika.

Vladimír Maxera

Vladimír Maxera

Autodoprava, odtahová služba vnitrostátní. - FORD Transit. Autoopravna, servis: -automobily osobní, dodávkové, nákladní, traktory, přívěsy -příprava na STK, emise -laserová geometrie náprav všech osobních a dodávkových automobilů.

Zdeněk Reiter

Zdeněk Reiter

Služby: - autoservis osobních a dodávkových vozidel - pneuservis osobních i nákladních vozidel - autodoprava dodávkovými vozy do 3, 5 t.

DACHKOMPLET, s.r.o.

DACHKOMPLET, s.r.o.

Stavební práce: -kompletní střešní konstrukce -rekonstrukce plochých střech -opravy teras, balkonů -zateplování fasád -montáž hromosvodů -tesařské -klempířské -pokrývačské -montáž střešních oken -montáž sádrokartonů. Pronájem: -lešení PERY. Prodej: -střešní krytiny všeho druhu (betonové, pálené, živičné) -střešní ...

Jiří Bezděk - Dektrans

Jiří Bezděk - Dektrans

Autodoprava: -vnitrostátní a mezinárodní.

Karel Buček KB Taxi

Karel Buček KB Taxi

Taxislužba. Autodoprava. Stěhování. Montáž: - akvária.

(záznamy 426/450 z 1592)     strana 18 / 64