Automaty

(záznamy 1/8 z 8)  strana 1 / 1

Ať už hledáte automaty na kávu, cukrovinky, bagety, cigarety, mléčné výrobky, nápoje či drobné občerstvení, hodí se do každé školy, firmy či veřejného prostoru. Pro radost z hazardu je nabídka automatů výherních i hracích s hrami jako ruleta nebo joker.

ELVIN TRADING s.r.o.

ELVIN TRADING s.r.o.

Pronájem zábavné techniky - výherní automaty - elektronické šipky - kvízery. E-shop sportovního oblečení.

Automaty Servis Selecta s.r.o.

Automaty Servis Selecta s.r.o.

Prodej, provozování, pronájem: - automaty: - automaty na teplé a studené nápoje - office servis (stolní automaty na kávu) - pitný režim (výdejníky vody, sodobary) - prodejní automaty na balené zboží a jídlo (potravinové automaty). Sídlo společnosti: - U Pergamenky 12, Praha 7 - Holešovice.

JASO, s.r.o.

JASO, s.r.o.

Provoz, servis, prodej, náhradní díly: -nápojové automaty -kusové automaty -náplně do automatů (kapučíno, čokoláda, polévky, káva, čaj).

SIELAFF Bohemia, s.r.o.

SIELAFF Bohemia, s.r.o.

Prodej a servis: -prodejní automaty-lahvové, nápojové, cigaretové, cukrovinkové, hygienické. -výdejní automaty - toolboxy -třidičky a počítačky mincí. Zastoupení firmy NESTLÉ: -distribuce instantních ingrediencí. Kovovýroba: -pískování-povrchová úprava nerez materiálů -tváření a střihání -svařování i nerez.

L CAFE VENDING s.r.o.

L CAFE VENDING s.r.o.

Prodej, pronájem: -nápojové a prodejní automaty -zařízení na přípravu pitné vody.

Roman Prášil

Roman Prášil

Práce a konstrukce s elektrikou, vzduchem, párou a průmyslovým řízením: -měření plynných a kapalných médií a tlaků vzduchu -technologické vážení -regulace pohonů, motorů, dopravníků -doprava materiálu (písek, cement) -výroba technologických přípravků dle potřeby (dopravníky, skladače, rozkladače, kartonovačky, baličky) ...

(záznamy 1/8 z 8)  strana 1 / 1