Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenství

(záznamy 426/450 z 4190)  strana 18 / 168

Elektronická zabezpečovací signalizace, uzavřené kamerové okruhy, elektronická požární signalizace, systémy na ochranu zboží a kontroly vstupů do objektu – to jsou zařízení, která pomohou ochránit váš majetek před nežádoucím vstupem a jiným nebezpečím.
Ivo Novák

Ivo Novák

Dodávka, montáž: - kamery - zabezpečovací technika - antény Tvorba webové stránky.

Idct network, s.r.o. FajNnet.cz - zákaznické centrum

Idct network, s.r.o. FajNnet.cz - zákaznické centrum

Služby - servis výpočetní techniky, počítačů, notebooků - připojení k internetu - webdesign - montáž, instalace kamerových a zabezpečovacích systémů.

DaZa, s.r.o.

DaZa, s.r.o.

Protipožární zabezpečení, protipožární prostupy, zámečnická činnost, elektromontáže, projekční činnost, výškové práce.

PORTABELL, s.r.o.

PORTABELL, s.r.o.

Návrhy, projektování, montáž, servis i pozáruční, údržba: -zabezpečovací a další slaboproudá technika -systémy pro ochranu majetku a osob pro malé, střední a velké objekty -další slaboproudá zařízení spojená s návrhy a projekcí: -EZS - elektronická zabezpečovací signalizace -EPS - elektronická požární signalizace -PCO - pult ...

iHocek, s.r.o.

iHocek, s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop - elektronická požární signalizace - anténní a satelitní technika - domácí automatizace - automobilová elektronika - kamerové systémy - aktivní síťové prvky - optické sítě - LED osvětlení.

Data 3000, s.r.o.

Data 3000, s.r.o.

Dodávka - zabezpečovací systémy pro zabezpečení budov a domácností JABLOTRON, PARADOX Dodávka - pokladní terminály Tvorba - databázové systémy - software pro zpracování dat Prodej - software Realizace a správa - počítačové sítě

S.O.S. ochranná služba, s.r.o.

S.O.S. ochranná služba, s.r.o.

Bezpečnostní agentura, ochranná služba: - ochrana majetku a osob - zabezpečení kulturních a sportovních akcí - požární příprava a havarijní připravenost Dodávka, montáž, servis: - elektronické a mechanické zabezpečení objektů

Ing. Jan Jiskra

Ing. Jan Jiskra

Projektování - zabezpečovací systémy - systémy kontroly vstupu - kamerové systémy - požární signalizace.

Telekom Plus, s.r.o.

Telekom Plus, s.r.o.

Návrhy, dodávky, montáž a servis: -slaboproudých zařízení, slaboproudé rozvody -zabezpečovací a požární systémy, EZS, EPS -zabezpečení zboží proti krádeži -kamerové systémy, digitální záznamy -telefonní ústředny, ISDN, ADSL, telefony, faxy -strukturovaná kabeláž -kontrola přístupu a docházky -domácí telefony, audio, videotelefony ...

MICROTECH CZ s.r.o.

MICROTECH CZ s.r.o.

Slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace. Elektrická zabezpečovací signalizace.

DEZAM v.o.s.

DEZAM v.o.s.

Návrh, dodávka, montáž, instalace, servis: -elektronické zabezpečovací zařízení -elektroinstalace -kamerové systémy -protipožární elektronická ochrana, požární signalizace -telekomunikační technika.

VETA Security Systems v.o.s.

VETA Security Systems v.o.s.

Zabezpečovací systémy, autofólie, okenní fólie.

František Hartl

František Hartl

Činnost: - úsporná LED světla a osvětlení - regulace vytápění - zabezpečení - GSM

BSTS BSTS Fire & Security, s.r.o.

BSTS BSTS Fire & Security, s.r.o.

Nabízíme řešení v oblasti aktivní i pasivní ochrany před požárem - plynové hasící zařízení, požární ucpávky, požární ochrana, požární signalizace apod. Dále také elektronické bezpečnostní systémy jako EZS, PZTS, CCTV, ACCES a další.

IT-Max, s.r.o.

IT-Max, s.r.o.

Návrh, prodej, e-shop, instalace, servis - kamerové systémy. Služby - správa počítačové sítě - správa serverů.

Ing. Šárka Bartková

Ing. Šárka Bartková

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Poskytování technických služeb k ochraně ...

Jaroslav Stejskal

Jaroslav Stejskal

Maloobchod a velkoobchod - zabezpečovací elektronika elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, přístupové systémy. Maloobchod a velkoobchod domácí telefony, videotelefony.

Tomáš Koníček, s.r.o.

Tomáš Koníček, s.r.o.

Projekce, prodej, servis a montáž značkové klimatizace FUJITSU, LG, Sinclair a další. Montáže do bytu, rodinného domu, kanceláře, firmy, výrobní haly, restaurace. Další obory: - kamerové systémy - zabezpečovací a docházkové systémy - videotelefony. Na trhu působíme od roku 1993.

Geniel.cz

Geniel.cz

Návrhy, montáže, servis slaboproudých systémů v panelových domech: - společná televizní anténa STA / SAT - domovní telefony DT - kamerové systémy CCTV - zabezpečovací systémy.

SISTEL INTERNATIONAL s.r.o.

SISTEL INTERNATIONAL s.r.o.

Bezpečnostní služba: - elektrická zabezpečovací signalizace - kontrola vstupu a evidence docházky - systémy průmyslové televize - ozvučení - elektrická požární signalizace - stabilní hasící zařízení - ruční hasící přístroje - perimetrická ochrana - pult centralizované ochrany - zásahové skupiny - fyzická ochrana ...

Ing. Aleš Toman

Ing. Aleš Toman

Dodávka, montáž: - elektronické zabezpečovací systémy - detektory

Ing. Ivo Poul

Ing. Ivo Poul

Prodej, montáž - elektronické zabezpečovací systémy.

Ing. Miroslav Svidenský

Ing. Miroslav Svidenský

Montáž, revize: - elektronické zabezpečovací systémy - přístupové systémy - GSM ovládání - kamerové systémy - silnoproudé a slaboproudé rozvody Elektroinstalace.

Ing. Ludvík Milfait

Ing. Ludvík Milfait

Montáž: - bezpečnostní systémy - inteligentní ovládání objektů

Jakub Trasoň

Jakub Trasoň

Elektroinstalace, elektroinstalační práce - montáž rozvodů - montáž, opravy, revize hromosvodů - montáž bezpečnostních systémů, alarmů.

(záznamy 426/450 z 4190)  strana 18 / 168