Investorská činnost

(záznamy 1/18 z 18)  strana 1 / 1

Investiční činnost v řízení profesionální investiční společnosti zahrnuje přípravu investice, posouzení investičních projektů, vodní hospodářství, stavební a územní řízení, aktivní vyhledávání investorů, průzkum trhu a investorské činnosti.

MARKUSBERG spol s.r.o.

MARKUSBERG spol s.r.o.

Dopravní a inženýrské stavitelství. Stavební činnost.Stavební firma. Kompletní výstavba inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch, chodníků, zastávek atp. Prodeje stavební materiály, stavebniny. Stavební práce: -opravy výtluků a vozovky, poruch na vozovce -rekonstrukce komunikací, zpevněných ploch -výstavba a rekonstrukce ...

Ing. Libor Dobrý

Ing. Libor Dobrý

Činnost: - zastoupení Generali Investments CEE.

Drfg, a.s.

Drfg, a.s.

Služby: - investiční skupina - investice do nemovitostí, zdravotnictví, finančních služeb a telekomunikací

ARJA REAL INVEST, s.r.o.

ARJA REAL INVEST, s.r.o.

Činnost: - investiční společnost

TYMET real estate s.r.o.

TYMET real estate s.r.o.

Prodej: - pozemky. Výstavba inženýrských sítí, investorská činnost.

Ing. Stanislav Sládek

Ing. Stanislav Sládek

Služby: - komplexní investorská činnost - stavební dozor - kontrola stevebního zadání - zpracování zadání stavby i kontrola převzetí hotové stavby - výpočty a dozor nad realizací stavby z pohledu tepelně technických požadavků na budovu - odborné poradenství.

Skylux a.G. CZ, s.r.o.

Skylux a.G. CZ, s.r.o.

Kapitálové investice - investiční činnost.

PROXENTA, s.r.o.

PROXENTA, s.r.o.

Specializace na VIP klientelu a omezený počet vybraných zájemců. Nabídka: -možnost zúčastnit se na zajímavých investičních projektech. Jde většinou o private equity projekty, nebo-li o získání akcionářského podílu v perspektivních soukromých podnicích nebo speciálních fondech. PROXENTA s.r.o. dělá průzkum trhu a vyhledává vhodné zájemce, kteří ...

IFM GROUP a.s.

IFM GROUP a.s.

Stavební projekty, stavebnictví, komplexní inženýrská, developerská (developer), investorská činnost, realizace staveb.

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Stavební, developerská společnost s nemovitostmi. Stavební činnost: -nové stavby -rodinné domy -byty, bytová zástavba -stavby na klíč -občanská výstavba včetně komunikací (silnice, chodníky) -inženýrské sítě -investorská činnost.

ZONE INVEST, a.s.

ZONE INVEST, a.s.

Developerská činnost. Prodej, pronájem: - byty - kanceláře. Investiční činnost ve výstavbě.

DIAMATIS, spol. s r.o.

DIAMATIS, spol. s r.o.

Fotovoltaika, poradenství: -návrh technického řešení elektrárny, propočet finančních výnosů investice -vypracování projektu elektrárny -legislativní a úřední záležitosti ohledně stavby -provedeme procesem stavby -elektrárnu připojíme do sítě. Investorská příprava: -povolení z hledisek územního a stavebního řízení, připojení elektrárny do ...

SIVOP, s.r.o.

SIVOP, s.r.o.

Prodej funkčních společnosti

SOLAR GLOBAL a.s.

SOLAR GLOBAL a.s.

Společnost SOLAR GLOBAL a.s. je finanční skupina specializující se na investice do obnovitelných zdrojů energie. Projekt, výstavba, systémová integrace, příprava, realizace a provoz FVE. FVE - fotovoltaická elektrárna pro investory i obce.

Jet Investment, a.s.

Jet Investment, a.s.

Poradenská a investorská skupina zaměřená na kapitálový trh v ČR. Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců. Poradenství: -ekonomické -finanční -organizační -ekonomické.

HOS-PPZ, s.r.o.

HOS-PPZ, s.r.o.

Služby: -projektová činnost ve výstavbě -organizace výběrových řízení -investorská a inženýrská činnost ve výstavbě.

(záznamy 1/18 z 18)  strana 1 / 1