Nástrojářské práce

(záznamy 51/75 z 1484)  strana 3 / 60

Nástrojářské služby zahrnují soustružení, řezání, frézování, měření, broušení, ostření a jiné úkony. Součástí služeb je i výroba nástrojů potřebných ve výrobě a průmyslu, jako je měřící technika, střižné nástroje, vrtací zařízení a ohýbací nástroje.ZBIROVIA, a.s.

ZBIROVIA, a.s.

Výroba: -ruční řemeslnické nářadí: -kladiva, kleště, hasáky, palice, sekery, skoby -nástrojářská výroba: -drátořez, frézování, elekroerozivní hloubení -zápustkové výkovky do cc 10 kg hmotnosti.

CANAVA, s.r.o.

CANAVA, s.r.o.

Výroba nástrojů pro přesné vystružování děr a speciálních upínačů

ServisLaser, s.r.o.

ServisLaser, s.r.o.

Činnost: - laserové navařování - laserové gravírování - mikrořezání laserem - oprava forem, nástrojů.

Suityou s.r.o.

Suityou s.r.o.

Strojní zámečnictví, zámečnické práce. Nástrojářství. Výroba: - štípacích nožů, nože na štípání kůže z vysoce jakostních zušlechtěných rakouských a německých ocelí: - pro koželužský průmysl, koželužny - pro obuvnický průmysl. Export, vývoz, prodej: - Evropa, Asie, Jižní a Střední Amerika.

ORPA plastic s.r.o.

ORPA plastic s.r.o.

Nástrojárna, lisovna. Výroba, prodej: - výlisky z plastů (lisování-plast) - vlastí výrobky - krabice pro síťové zdroje - výlisky na zakázku - produkce na moderních vstřikovacích lisech s uzavírací silou do 600 tun - zpracovávaný materiál: - zejména PA, PC, ABS, POM, PP - technické výlisky - formy na vstřikování plastů ...

Profesmetal, s.r.o.

Profesmetal, s.r.o.

Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství výroba a distribuce závlaček

MERITOOLS, s.r.o.

MERITOOLS, s.r.o.

Renovace, opravy a úpravy obráběcích nástrojů s vyměnitelnými pájenými břitovými destičkami pro CNC stroje. Výroba speciálních nástrojů.

Tyrolit CEE, k.s.

Tyrolit CEE, k.s.

Dodávka. - nástroje na míru - brusné, rozbrušovací, řezné, vrtací a orovnávací nástroje - nástroje a stroje pro stavební průmysl - brusivo.

Modynas, s.r.o.

Modynas, s.r.o.

Výroba, práce: - formy pro lisování plastů do velikosti 600×600 mm - střižné nástroje - přesné strojní součásti - konstrukční celky - kovovýroba - obrábění, frézování - sváření - broušení - povrchové úpravy (černění, eloxování, nikl, chrom)

KOVO HB, s.r.o.

KOVO HB, s.r.o.

Výroba: -domácí potřeby -obor kuchyňka (formičky, zavařovací hrnce, louskáčky) -lisované plechové díly -nástroje na stříhání, ohýbání a tažení plechu -svařované ocelové a nerezové konstrukce -tryskání nerezových povrchů (BALOTINA) -lakování práškovými barvami (KOMAXIT).

Pavel Leier

Pavel Leier

Zámečnictví, nástrojářství. Výroba historických replik zbraní a zbroje.

V.M.Kovo, s.r.o.

V.M.Kovo, s.r.o.

-Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství Opravy silničních vozidel

VBF s.r.o. VBF – výroba vyfukovacích forem

VBF s.r.o. VBF – výroba vyfukovacích forem

Výroba nástrojů a forem, formy na vyfukování plastů. Formy na výrobu z předlisku (prefomy): -rotační vyfukovací automaty-SIDEL, KRONES, KRUPP, SMI.. -lineární vyfukovací automaty-ADS, KOSME, SIPA, SIDE, MAG PLASTIC... -poloautomaty-STECA, FAST, NATEX.. Formy pro výrobu vstřikováním: -vstřikovací formy-AOKI, NISSEL.. Formy pro technologi ...

MESgroup Czech s.r.o.

MESgroup Czech s.r.o.

Zajišťujeme včasné a kvalitní dodávky strojírenských výrobků pro naše tuzemské i zahraniční obchodní partnery. Zaměřujeme se na frézování, soustružení, vrtání, řezání a tváření závitů, řezání a popisování CO2 Laserem, CNC děrování, stříhání a niblování plechů, ohýbání, ohraňování a lisování plechů, gravírování, řezání a zpracování Al profilů, ...

Nástroje Praha s.r.o.

Nástroje Praha s.r.o.

Nástrojárna je zaměřena na výrobu: - lisovacích nástrojů na plech - forem na vstřikování plastů - forem na tlakové lití hliníku a zinku - přípravků - jednoúčelových zařízení.

SORVE CZ s.r.o.

SORVE CZ s.r.o.

Kovoobrábění, kovovýroba. Nástrojárna. Výroba: - plastových a pryžových výrobků - vstřikovací formy - střižné nástroje - CNC obrábění - montážní přípravky, díly.

PILANA NÁSTROJÁRNA, spol. s r.o.

PILANA NÁSTROJÁRNA, spol. s r.o.

Konstrukce a výroba: - speciální nástroje na kov a plasty - extruzních nástrojů na plasty. Extruze plastů. Výroba: - konstrukce a výroba vstřikovacích forem. Práce: -soustružení, frézování a broušení kovů.

Radim Šuráň

Radim Šuráň

Nástrojárna, výroba: - formy pro vstřikování plastů a pryže - nástroje pro zpracování plechů - strojní součásti Provádíme opravy forem a nástrojů.

MEZ, a.s.

MEZ, a.s.

Návrh, vývoj, konstrukce, výroba, dodávky, rozvoz, servis, opravy, repase: -elektromotory, pohony pro výtahové, obráběcí stroje, válečkové tratě -generátory (civilní, vojenské, elektrocentrály) -pohon plyn nebo benzin), civilní i vojenská -kalová čerpadla, kalová míchadla (např. pro ČOV*, kejdu, k homogenizaci tekutin, ...

WASTRO strojírenská s.r.o.

WASTRO strojírenská s.r.o.

Strojírny - lisování kovů za studena, frézování CNC (řízení počítačem), - svařování - nástrojářská výroba.

VSP-KOVO s.r.o.

VSP-KOVO s.r.o.

Výroba: -strojírenská -stroje a přípravky -kovoobrábění, nástrojářství.

KOVOSREAL s.r.o.

KOVOSREAL s.r.o.

Práce: -výroba CNC -zpracování plechů -výroba polotovarů -prášková lakovna -nástrojárna

Martin Chramosta

Martin Chramosta

Pronájem plošin Pardubice Zabýváme se pronájmem vysokozdvižných (montážních) plošin Provádíme kompletní servis venkovní reklamy Dále provádíme za pomocí plošin: montáž a údržbu veřejného osvětlení, vánoční výzdoby, natěračské práce, řezání stromů, shazování sněhu ze střech budov a jiné

IPMA Česko s.r.o.

IPMA Česko s.r.o.

Služby: - návrhy a vývoj v oblasti tváření plechových dílů v sektoru automobilového průmyslu - engineering - naplánování jednotlivých částí výrobního procesu - projektový management - konrola, koordinace výroby, zkoušky kvality - tooling - údržbářské práce, údržba nářadí - dodatečné práce na dílech - elektrotechnika.

(záznamy 51/75 z 1484)  strana 3 / 60