Nástrojářské práce

(záznamy 101/125 z 1482)  strana 5 / 60

Nástrojářské služby zahrnují soustružení, řezání, frézování, měření, broušení, ostření a jiné úkony. Součástí služeb je i výroba nástrojů potřebných ve výrobě a průmyslu, jako je měřící technika, střižné nástroje, vrtací zařízení a ohýbací nástroje.Ing. Karel Mašek

Ing. Karel Mašek

Zámečnictví, nástrojářství, obráběčství.

SB-STROJÍRNA BOHEMIA, spol.s.r.o.

SB-STROJÍRNA BOHEMIA, spol.s.r.o.

Zámečnictví, zakružování profilů. Stavba strojů s mechanickým pohonem. Výroba: - nástroje a lisovací formy pro gumu. Kovoobrábění-zakázková výroba, výroba jednoúčelových specielních strojů na výrobu kabelů. Výroba linek (zařízení) pro převíjení a rozměřování kabelů.

AP nástrojárna s.r.o.

AP nástrojárna s.r.o.

Výroba, strojírenská výroba, nástrojárna: - kovodělných výrobků - strojů a zařízení - vulkanizační a lisovací formy - střižné, vysekávací nástroje na plech - postupové nástroje.

KAPA ZLÍN, spol. s r.o.

KAPA ZLÍN, spol. s r.o.

Společnost KAPA Zlín, spol. s r.o. se věnuje vývoji a výrobě forem pro zpracování PUR pěny a galvanoforem. Výroba je zaměřena např. na maskovací šablony pro světlomety a různé díly z kompozitních materiálů na zakázku. Podstatnou část produkce tvoří kancelářský, sedací nábytek a komponenty na konferenční a pracovní židle i kancelářská ...

KITZMETAL TRADE s.r.o.

KITZMETAL TRADE s.r.o.

Tvarové pálení plamenem na zakázku - různé tvar. Pálení plamenem tlustých plechů a výroba výpalků. Nákup a prodej hutního materiálu. Výroba: -forem pro automobilový průmysl. Sídlo: - Kunovice, Pekařská 757.

Miloslav Hubený

Miloslav Hubený

Kovoobrábění - zámečnické práce - nástrojářská výroba.

PWO Czech Republic a.s.

PWO Czech Republic a.s.

PWO UNITOOLS CZ a.s. Valašské Meziříčí. Výroba: - nástrojárna - nástroje, plechové výlisky a montované sestavy pro automobilový průmysl - měřící přípravky - lisovací nástroje pro stříhání, lisování a tažení plechu - postupové a transferové nástroje - lisované díly pro automobilový průmysl.

Petr Kovář

Petr Kovář

Zámečnictví, nástrojářství Kovovýroba - ocelové konstrukce (stavební a atypické dle přání zákazníka) - drobná kovovýroba - zábradlí, ploty, brány, branky (možno i kombinací dřeva či skla) - balkóny, pódia, schody - výlohy, portály, regály, pulty, mříže Možnost provedení různých povrchových úprav: žárové zinkovaní, ...

Mabr, s.r.o.

Mabr, s.r.o.

Činnost: - nástrojářství - kovoobrábění - broušení a ostření (pro řemeslníky, gastronomii a domácnosti)

GUKON KONSTRUKCE s.r.o.

GUKON KONSTRUKCE s.r.o.

Zámečnické práce, zámečnictví. Nástrojářské práce, nástrojářství. Zámečnická výroba, montáže, instalace: - ocelové konstrukce a prvky pro zařízení skladů: - konzolové regály, skladové regály - pojízdné regálové systémy - plošiny - zábradlí - schodiště. Sídlo: - Uherský Brod, U Korečnice 2293.

Miroslav Stoklasa

Miroslav Stoklasa

-Grafické práce a kresličské práce Zámečnictví, nástrojářství

KOVO Mík s.r.o.

KOVO Mík s.r.o.

Výroba strojních dílů. Činnost - nástrojárna - CNC frézování - elektroerozivní obrábění - rovinné a profilové broušení - programování a modelování.

MONET-V s.r.o.

MONET-V s.r.o.

Řemeslnické práce: -nástrojářské -kovoobráběčské. Výroba: -lisovací nástroje -formy pro plasty -jednoúčelové stroje. Zakázkové kovoobrábění: -soustružení, vrtání, frézování, vyvrtávání, broušení.

LUKOV Plast spol. s r.o.

LUKOV Plast spol. s r.o.

Výroba: - plastové díly - sluneční clony - elektro sestavy Nástrojárna - výroba nástrojů pro vstřikování termoplastů

NHKZ Steel s r.o.

NHKZ Steel s r.o.

Kovovýroba i na zakázku: - CNC obrábění. - nástrojárna - výroba lisovacích nástrojů - konstrukce a výroba.

KOVOVÝROBA HOFFMANN, s.r.o.

KOVOVÝROBA HOFFMANN, s.r.o.

Kovovýroba. Výroba: - lisovací a tvářecí nástroje - karosářské díly pro automobily.

Vladislav Lenker

Vladislav Lenker

Zámečnictví, nástrojářství

KEY ONE, s.r.o.

KEY ONE, s.r.o.

Opravy silničních vozidel Zámečnictví, nástrojářství -koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej /obchodní činnost/ -Provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy

Jiří Kala

Jiří Kala

Zámečnictví, nástrojářství

M-N TOOLS s.r.o.

M-N TOOLS s.r.o.

Výroba nástrojů a náhradních dílů pro automobilový průmysl. Kovoobrábění: - Elektroerozivní obrábění, CNC obrábění, bodové a tvarové broušení s vysokou přesností.

Pronext, a.s.

Pronext, a.s.

Výroba forem. Strojírenská výroba. Prodej hutního materiálu.

Karel Vošahlík

Karel Vošahlík

Služby: - konstrukční činnost v oboru strojírenství - tvorba 3D modelů - výkresová dokumentace - výroba dřevěných a plastových dílů na laseru - výroba skrýší pro geocaching

Dudr Tools s.r.o.

Dudr Tools s.r.o.

Nástrojářství: -zakázková výroba pilových pásů, kotoučů a katrových listů na dřevo. Servis, oprava: -pásových pil, pásové pily: -servis pilových pásů -svařování pásů -broušení, stelitování. Poradenství.

ORPA plastic s.r.o.

ORPA plastic s.r.o.

Nástrojárna, lisovna. Výroba, prodej: - výlisky z plastů (lisování-plast) - vlastí výrobky - krabice pro síťové zdroje - výlisky na zakázku - produkce na moderních vstřikovacích lisech s uzavírací silou do 600 tun - zpracovávaný materiál: - zejména PA, PC, ABS, POM, PP - technické výlisky - formy na vstřikování plastů ...

(záznamy 101/125 z 1482)  strana 5 / 60