Zdravá Kavárna Zdeněk a Helena Grůzovi

Zdravá Kavárna Zdeněk a Helena Grůzovi

Provozujeme nevšední romantickou a útulnou Zdravou Kavárnu ve městě Mikulov na jižní Moravě. Tato kavárna se nachází v historickém domě, kde máme bohatou nabídku káv, sypaných, porcovaných a čerstvých čajů a spoustu dalšího sortimentu. Služby, které u nás poskytujeme: -zdravá kavárna -široký výběr káv -ubytování. Zdravá kavárna ...

Kavárna Dolce Vita Opava

Kavárna Dolce Vita Opava

Kavárna Dolce Vita Opava je nekuřácká kavárna v centru Opavy, kde si můžete vybrat z velkého množství kvalitních káv. Nabízí venkovní posezení na zahrádce, snídaně ve formě menu. Dolce Vita je kavárna, restaurace a cukrárna v jednom. Přijďte ochutnat skvělé dezerty a francouzské bagety. V nabídce kavárny naleznete - kvalitní kávy z pražírny ...

Rodak - úklidová firma Břeclav Dagmar Galbová

Rodak - úklidová firma Břeclav Dagmar Galbová

Úklidová firma, služba, úklidové práce (služby, firmy): -generální úklid domácností, budov, kanceláří, firmy, rodinné domy, dům, RD, byty, průmyslové objekty, restaurace, hotely, penziony, ubytovací zařízení, ubytovny, salónky, obchody, ordinace, sklady, veřejné prostory, čekárny, nemocnice -mytí oken, okna, dveří, rámů, parapetů, podhledů a ...

Epupa Café Epupa s.r.o.

Epupa Café Epupa s.r.o.

Kavárna v centru Zlína: -nekuřácké prostředí -káva, čaj, koktejly, víno, pivo -Lavazza -v OC Zlín vedle marketu Tesco.

Kafírna Zlaté zrnko

Kafírna Zlaté zrnko

Nekuřácká kavárna: -čerstvá káva 100% arabica, čerstvě pražená -sypané čaje -domácí dezerty, dorty.

NWO stand s.r.o. Bar Nový svět

NWO stand s.r.o. Bar Nový svět

Jsme netradiční kavárna/bar v centru Zlína. Náš program si určují samí hosté.Můžete zde uskutečnit cokoli, ať už se jedná o: - hudební vystoupení - přednášku - herecké vystoupení - workshop - výstavu - ochutnávku jídel. Podporujeme také ekologické myšlenky a zamezujeme plýtvání .

PERFECT CATERING s.r.o.

PERFECT CATERING s.r.o.

Perfect restaurant je třípatrový prostor - restaurace, kavárna a club. Nabízí svým hostům to nejlepší z metropolitních kuchyní celého světa např. netradiční Singapurské chicken rice, úžasné snídaňové sety jako New York, Londýn, Paříž, či Stockholm, ale také pravý český guláš a netradičně servírovanou kachnu či vepřové koleno.

Oxy Invest s.r.o.

Oxy Invest s.r.o.

Provozujeme cukrárnu nedaleko metra Stodůlky a v OC Oaza Kladno. Nabízíme široký sortiment zákusků, včetně šlehačkových z pravé šlehačky, dorty na objednávku, chlebíčky. Připravujeme výbornou kávu z čerstvě pražených zrn, zmrzlinové poháry, mléčné koktejly, cukrovinky. Dále prodáváme vynikající italskou zmrzlinu a ledovou tříšť

VESELÁ KAVÁRNA

VESELÁ KAVÁRNA

Provozovatelem je firma VesKa, s.r.o. Dětská (baby) kavárna: -herní kout, bazén s kuličkami, přebalovací pult, hračky -káva, nápoje a teplá jídla -polední menu -koktejly, čerstvé džusy, zmrzlinové poháry, zákusky -alkoholické nápoje.

Manklic Trade, s.r.o.

Manklic Trade, s.r.o.

Nekuřácký café, klub, nekuřácký i kuřácký salonek.

Lagardere Food Services, a.s.

Lagardere Food Services, a.s.

Provoz: - kaváren, restaurace, rychlého občerstvení na letišti Václava Havla

Čajovna & kavárna Pohoda

Čajovna & kavárna Pohoda

Nabízíme nejkvalitnější čaje, podávané stylově, výbornou kávu, Moravské víno, novinku zvanou bubble tea a mnohé další. Přijďte nás navštívit a pochutnat si na tom nejlepším.

Restaurace KANAS

Restaurace KANAS

Restaurace. Jídelna: -VIP karty -denní menu -rozvoz jídel. Kavárna: po-pá 9-14

Jan Baránek Cafe Bulldog

Jan Baránek Cafe Bulldog

Provozujeme kavárnu a máme pro Vás širokou nabídku vybraných kvalitních káv. Naší hlavní specializací jsou whisky nápoje destilované z obilovin a zrající v dřevěných sudech.

Fabrica de café s.r.o.

Fabrica de café s.r.o.

Provozujeme pražírnu kávy. Přijďte si k nám posedět do naší kavárny a ochutnat lahodnou čerstvě praženou kávu z různých zemí. Ke kávě Vám rádi nabídneme domácí moučníky. Zrnka lahodné kávy Vám prodáme i domů. Děláme kávu sebou.

Peace Cafe, s.r.o.

Peace Cafe, s.r.o.

Kavárna: - káva HAUSBRANDT - studená mísa - klimatizace.

(záznamy 1/25 z 1179)  strana 1 / 48