Obchodní centra, hypermarkety a supermarkety

(záznamy 1/25 z 49)  strana 1 / 2

Obchodní centra nabízí možnost nakoupit cokoliv pod jednou střechou. Najdete zde desítky obchodů s oblečením, drogerie, knihkupectví, obchody s bytovými doplňky, supermarkety, hypermarkety a restaurace. Nakupte si vše, co potřebujete, na jednom místě.Solid, a.s.

Solid, a.s.

Obchodní pasáž Černé růže: - pronájem obchodů, kanceláří, stánků, reklamních ploch.

Ladislava Rotšeidlová - AROK

Ladislava Rotšeidlová - AROK

Obchodní centrum. Drogerie, železářství, služby, interiéry a aranžování.

EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o.

EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o.

Obchodní centrum Europark slouží svým zákazníkům od roku 2002.

Jitka Hořavová

Jitka Hořavová

Nákupní galerie -dovoz ze zahraničí značkové oblečení pro děti

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. Můj obchod

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. Můj obchod

Můj obchod je síť prodejen s potravinami v ČR. V prodejnách nabízíme pestrý sortiment čerstvého zboží, výhodné ceny a potraviny značek ARO, Fine Food, Fine Life a ostatních. Na webu naleznete Vaši nejbližší pobočku a akční zboží.

Tesco Stores ČR a.s.

Tesco Stores ČR a.s.

Hypermarket, Obchodní domy. Maloobchod, prodej: -široká nabídka výrobků a zboží: Čerstvé potraviny: -pečivo -výsekové maso -drůbež -čerstvé ryby -ovoce, zelenina -lahůdky. Potraviny: -trvanlivé potraviny -dietní -uzené a mražené -nealkoholické nápoje -alkoholické nápoje. Drogerie. Kosmetika, parfumerie. Obuv.

Obchodní Centrum Letňany a.s.

Obchodní Centrum Letňany a.s.

V obchodním centru Letňany si každý zákazník může vybrat z rozmanité nabídky restaurací a kaváren a osvěžit se mezi nakupováním a zábavou. OC Letňany nabízí: - více než 200 obchodů - aquacentrum Letňany - hypermarket TESCO - zimní stadion - fontána Food Court - dětský koutek Letňánek - multiplex Palace Cinemas.

Ghemke s.r.o.

Ghemke s.r.o.

Obchodní dům Včelka, textilní zboží. Široké spectrum zboží pro celou vaši rodinu. Naše nabídka bude stále aktualizována a doplňována a tím u nás naleznete stále nové a nové věci. Nabízíme široké spektrum zboží pro celou rodinu: - vlna Schoeller - hračky - Puzzle - stavebnice - hry - plyšové hračky pro miminka, holky a kluky - ...

LAD International s.r.o.

LAD International s.r.o.

Dovoz, dodávka duty free zahraniční produkty osobám požívajícím Duty and Tax Free výhod. Obchodní centrum, služby Hevlín: -Travel Free Shop, tel.:515274399 -čerpací stanice AVANTI, tel.: 515274000 .

(záznamy 1/25 z 49)  strana 1 / 2