Poštovní služby

(záznamy 1/25 z 2146)  strana 1 / 86

Poštovní služby zahrnují doručování nejrůznějších zásilek. Letáky, dopisy, tiskoviny, sampling, selektivní distribuce, závěsky na schránky a také door mailing. Pomocí zásilkových služeb je však možné doručovat i balíky, a to jak klasické, tak ty nadměrné.

Česká distribuční a.s.

Česká distribuční a.s.

Společnost Česká distribuční a.s. působí již od roku 1991 jako alternativní poštovní operátor s centrálou v Ostravě a zastoupením v Praze. Specializujeme se na roznos letáků do schránek, doručování reklamních zásilek, distribuci adresnou i neadresnou. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitně odváděné práci se řadíme mezi ty nejlepší především v ...

Česká pošta s.p.

Česká pošta s.p.

Česká pošta Hulín. Služby: -zasilatelství -obchodní balíky -Express Mail Service (EMS*) -roznos, rozvoz, roznáška, donáška: -letáky. Informace o službách České pošty: -tel.:800104410.

Ilona Bagarová

Ilona Bagarová

Služby: - poštovní - doručovatelské.

Post Optimal, s.r.o.

Post Optimal, s.r.o.

Služby: - optimalizace nákladů na poštovné a přepravné - vyzvednutí a třídění zásilek - odeslání zásilky u jednotlivých poštovních operátorů nebo přepravců.

Pavel Trbušek

Pavel Trbušek

Služby: - vyzvedávání denní pošty formou svozu

Mirabee s.r.o.

Mirabee s.r.o.

Marketingová agentura: - webdesign - grafické práce - tisk - distribuce tiskovin - inzerce v tisku a rádiu - outsourcing - optimalizace nákladů.

MEDIA Central ČR s.r.o.

MEDIA Central ČR s.r.o.

Mediální agentura - distribuce letáků - vytvoření, tisk a doručení reklamních tiskovin do schránky.

Magaziny CZ, s.r.o.

Magaziny CZ, s.r.o.

Služby - předplatné časopisů a novin - doručování přímo do schránky.

L.A. Fuel print & fulfillment, s.r.o.

L.A. Fuel print & fulfillment, s.r.o.

Služby - ofsetový a digitální tisk - grafický design - distribuce tiskovin - personalizace dokumentů.

YASHICA  s.r.o.

YASHICA s.r.o.

Služby: -komplexní reklama, reklamní kampaně -mediální reklama "na klíč" -billboardy -plošné a světelné reklamy -firemní štíty -reklamy na automobily -plošné inzeráty -reklamní fotografie -reklamní předměty. Pronájem-reklamní plochy: -City light reklama na autobusy MAD reklama na sloupech veřejného osvětlení Distribuce: -letáky, ...

Ferda, s.r.o.

Ferda, s.r.o.

Služby: - doručování reklamních tiskovin po celé ČR - kompletace a dokončovací práce na tiskovinách - balení časopisů do fólií - výkup odpadních obalových fólií

INFAS a.s.

INFAS a.s.

Hlavní předmět činnosti: - rozesílání hromadných zásilek (dopisů a balíků) - skladování a expedice reklamních materiálů - pořizování a zpracování adres včetně statistik - strojní obálkování. Ostatní činnosti: - celní služby - tiskové služby - zásilkový prodej - zasílání peněz.

Česká pošta, s.p.

Česká pošta, s.p.

Česká pošta. Doprava Východní Čechy: -mistr dopravy, autodílna, tel.:493531274 Pošta Jičín 1: -vedoucí pošty Jičín, tel.:493585171 -poštovní provoz, tel.:493585181 -balíková přepážka, tel.:493585173 -peněžní přepážka, tel.:493585182 -listovní přepážka, tel.:493585174 Obvod Jičín, provozní ředitelství: -sekretariát ředitele, ...

Advia Consulting, s.r.o.

Advia Consulting, s.r.o.

Právní poradenství. Služby pro zadavatele veřejných zakázek. Finanční poradenství - účetní služby, vedení daňové evidence a mzdová agendy. Služby virtální kanceláře - poštovní služby - telekomunikační a datové služby - pronájem jednací místnosti - správa datových schránek.

Mediaservis, s.r.o.

Mediaservis, s.r.o.

Komplexní služby v oblasti mediální logistiky, poštovních služeb a telemarketingu. MEDIAPRESS: - ranní doručování předplatného novin a časopisů formou pravidelné roznášky od pondělí do soboty. MEDIALOG: - kompletace tištěných zásilek - personifikace dopisů a obálek - polepování zásilek štítky, popř. injekt adresy - ruční ...

Novinová a poštovní s.r.o.

Novinová a poštovní s.r.o.

Alternativní poštovní operátor - pošta s vlastní doručovací sítí pokrývá všechny domácnosti a firmy v ČR. Doručujeme adresný direct mail: - obálky, katalogy, klientské magazíny, vzorky zboží, letáky, pošta, předplatné. Telemarketingové služby.

Mediaservis s.r.o.

Mediaservis s.r.o.

Reklamní agentura: - reklama, reklamní služby. Služby: - mediální logistika - poštovní služby - telemarketing. Telemarketingové služby a zákaznický servis.

MEDIASERVIS s.r.o.

MEDIASERVIS s.r.o.

Služby: -distribuce, doručování předplaceného tisku.

Mediaservis, s r.o.

Mediaservis, s r.o.

Distribuce: - noviny - časopisy - předplatné.

Mediaservis s.r.o.

Mediaservis s.r.o.

Největší alternativní poštovní operátor - pošta s vlastní doručovací sítí pokrývá všechny domácnosti a firmy v ČR. Doporučujeme adresný direct mail: -obálky -katalogy -klientské magazíny -vzorky zboží -letáky, pošta, předplatné. Telemarketingové služby.

(záznamy 1/25 z 2146)  strana 1 / 86