Česká distribuční a.s.

Česká distribuční a.s.

Společnost Česká distribuční a.s. působí již od roku 1991 jako alternativní poštovní operátor s centrálou v Ostravě a zastoupením v Praze. Specializujeme se na roznos letáků do schránek, doručování reklamních zásilek, distribuci adresnou i neadresnou. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitně odváděné práci se řadíme mezi ty nejlepší především v ...

Advia Consulting, s.r.o.

Advia Consulting, s.r.o.

Právní poradenství. Služby pro zadavatele veřejných zakázek. Finanční poradenství - účetní služby, vedení daňové evidence a mzdová agendy. Služby virtální kanceláře - poštovní služby - telekomunikační a datové služby - pronájem jednací místnosti - správa datových schránek.

Mediaservis, s.r.o.

Mediaservis, s.r.o.

Komplexní služby v oblasti mediální logistiky, poštovních služeb a telemarketingu. MEDIAPRESS: - ranní doručování předplatného novin a časopisů formou pravidelné roznášky od pondělí do soboty. MEDIALOG: - kompletace tištěných zásilek - personifikace dopisů a obálek - polepování zásilek štítky, popř. injekt adresy - ruční ...

Mediaservis s.r.o.

Mediaservis s.r.o.

Reklamní agentura: - reklama, reklamní služby. Služby: - mediální logistika - poštovní služby - telemarketing. Telemarketingové služby a zákaznický servis.

Novinová a poštovní s.r.o.

Novinová a poštovní s.r.o.

Alternativní poštovní operátor - pošta s vlastní doručovací sítí pokrývá všechny domácnosti a firmy v ČR. Doručujeme adresný direct mail: - obálky, katalogy, klientské magazíny, vzorky zboží, letáky, pošta, předplatné. Telemarketingové služby.

MEDIASERVIS s.r.o.

MEDIASERVIS s.r.o.

Služby: -distribuce, doručování předplaceného tisku.

Mediaservis, s r.o.

Mediaservis, s r.o.

Distribuce: - noviny - časopisy - předplatné.

Mediaservis s.r.o.

Mediaservis s.r.o.

Největší alternativní poštovní operátor - pošta s vlastní doručovací sítí pokrývá všechny domácnosti a firmy v ČR. Doporučujeme adresný direct mail: -obálky -katalogy -klientské magazíny -vzorky zboží -letáky, pošta, předplatné. Telemarketingové služby.

(záznamy 1/25 z 2137)  strana 1 / 86