Psí salony, hotely a lázně

(záznamy 126/150 z 546)  strana 6 / 22

Hýčkejte své psí mazlíčky ve studiích, lázních a hotelech. Čeká je kompletní péče, ubytování, hlídání, pravidelné venčení, dlouhé procházky, stříhání, léčebné kůry, ošetření drápků, koupání, krmení dle zvyklostí, případné podávání léků a další aktivity.

Úprava psů Táňa Menžinská

Úprava psů Táňa Menžinská

Pokud hledáte salon, kde se postarají o krásu Vašeho pejska, pak jste zde správně. Úprava psů - Táňa Menžinská v Olomouci se zaměřuje na kompletní úpravu psů všech plemen. Úprava Vašich psích mazlíčků - malých, středních i velkých plemen včetně kříženců: - výstavní úprava - koupání - vyčesávání - trimování po dohodě - depilace ušních ...

Alena Audyová

Alena Audyová

Provádím kompletní úpravu psů a koček dle standardu, nebo přání majitele.

Simona Janečková

Simona Janečková

Psí salon: - úprava psů všech plemen, stříhání, koupání, rozčesávání, trimování, regenerační zábaly nebo masáže. Prodej - oblečky a kosmetika pro zvířata

Marcela Korešová

Marcela Korešová

Chovatelská stanice. Úprava - psi - kočky.

Milán Luňáček

Milán Luňáček

Činnost: - chovatelská stanice Německý Ovčák - výcvik psů - psí hotel, ubytování pro psy

Petra Tomšejová

Petra Tomšejová

Potřebujete, aby se o Vašeho pejska postaral někdo jiný? Náš psí hotel nabízí hlídání pejsků s individuálním přístupem. Náš tým se o Vašeho pejska postará a zabaví ho po dobu Vaší nepřítomnosti. Pejskové nejsou zavření v kotcích, ale jsou součástí naší smečky.

Jarmila Pešková

Jarmila Pešková

Salon Denis: - kompletní úprava psů - stříhání - praktické i výstavní - koupání psů - trimování (škubání) - stříhání drápků - ošetřování uší a análních kanálků - prodej krmiv, kosmetiky a ostatních psích potřeb.

Ivana Barešová

Ivana Barešová

Hotel rodinného typu pro psy, kočky a drobná zvířátka. Vaši mazlíčci se zde budou cítit jako doma. K Vašim zvířátkům přistupujeme zcela individuálně, dle Vašich požadavků a pokynů, pečujeme o ně jako o vlastní. Náš hotel je obklopen lesy, takže o krásné procházky v přírodě není nouze.

Eva Přenosilová

Eva Přenosilová

Činnost: - psí salon - salon pro psy

Prášilová Jaroslava

Prášilová Jaroslava

Psí salon: - stříhání psů - koupání psů

Peschelová Petra

Peschelová Petra

Internetový obchod, e-shop: - krmiva pro psy a kočky Služby: -hotel pro psy Maxcanin

Vendula Voračková

Vendula Voračková

Služby: - hotel pro psy, kočky - psí škola

Vratislav Karlovský

Vratislav Karlovský

psí salon Klatovy ÁŠA. Kompletní úprava psa: -stříhání, trimování -čištění anální žlázy -krácení drápků, poradenská činnost.

Psí salon Romana Mičková

Psí salon Romana Mičková

Stříhání a úprava pejsků: -stříhání psů všech plemen -koupání, sušení a vyčesávání -koupání a vyčesávání/bez střihu/ -trimování -stříhání drápků -depilace ušních chloupků -poradentství při chovu pejsků. Prodej: -kosmetiky, oblečků a doplňků.

Lucie Zichová Lucifér

Lucie Zichová Lucifér

Psí salón: -stříhání -koupání -vyčesávání -trimování -depilace ušních chloupků -stříhání drápků

Psí Salon MVDr.Zuzana Zemánková

Psí Salon MVDr.Zuzana Zemánková

Služby: -stříhání, koupání, úprava srsti: -psi (psů).

Helena Plíšková

Helena Plíšková

Služba: -psí salon -úpravna psů všech plemen -koupání, fénování, stříhání, vyčesávání, trimování -ošetření uší, očí a tlapek -odstranění klíšťat a blech -kompletní, levný a profesionální servis -bonusy a slevy -užítí speciální, značkové kosmetiky

Erika Havlová

Erika Havlová

Stříhání a úprava psů - SALON MATÝSEK -Stříhání a úprava psů za skvělou cenu. Profesionální péče a individuální přístup ke každému pejskovi. Provádíme veškeré služby spojené se stříháním (koupání, rozčesávání, stříhání drápů, čištění očí, uší..). Stříháme všechna plemena i křížence.

(záznamy 126/150 z 546)  strana 6 / 22