Psí salony, hotely a lázně

(záznamy 126/150 z 551)  strana 6 / 23

Hýčkejte své psí mazlíčky ve studiích, lázních a hotelech. Čeká je kompletní péče, ubytování, hlídání, pravidelné venčení, dlouhé procházky, stříhání, léčebné kůry, ošetření drápků, koupání, krmení dle zvyklostí, případné podávání léků a další aktivity.

Sabina Neckářová

Sabina Neckářová

Zajištění venčení, hlídání i výcviku psů. Pořádání zkoušek a výstav. Prodej krmiva a výcvikových.

Pavlína Odvárková

Pavlína Odvárková

Stříhání a úpravy srsti psů a koček s možností provedení u zákazníka doma. Služby - stříhání zvířat, psů, koček - stříhání králíků a morčat - trimování - koupání - stříhání drápků - vytahování klíšťat.

Buriánková Dana

Buriánková Dana

Salon Viki. Služby: - stříhání, úprava psů - trimování

Jitka Čermáková

Jitka Čermáková

Salon pro psy a kočky - stříhání, trimování další úpravy

Tereza Lisner

Tereza Lisner

Psí salon Chico Kompletní péče o Vaše miláčky. Každá pátá návštěva ZDARMA Stříhání dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování, ošetření srsti balzámem a kondicionérem.

Úprava psů Táňa Menžinská

Úprava psů Táňa Menžinská

Pokud hledáte salon, kde se postarají o krásu Vašeho pejska, pak jste zde správně. Úprava psů - Táňa Menžinská v Olomouci se zaměřuje na kompletní úpravu psů všech plemen. Úprava Vašich psích mazlíčků - malých, středních i velkých plemen včetně kříženců: - výstavní úprava - koupání - vyčesávání - trimování po dohodě - depilace ušních ...

Alena Audyová

Alena Audyová

Provádím kompletní úpravu psů a koček dle standardu, nebo přání majitele.

Simona Janečková

Simona Janečková

Psí salon: - úprava psů všech plemen, stříhání, koupání, rozčesávání, trimování, regenerační zábaly nebo masáže. Prodej - oblečky a kosmetika pro zvířata

Marcela Korešová

Marcela Korešová

Chovatelská stanice. Úprava - psi - kočky.

Milán Luňáček

Milán Luňáček

Činnost: - chovatelská stanice Německý Ovčák - výcvik psů - psí hotel, ubytování pro psy

Petra Tomšejová

Petra Tomšejová

Potřebujete, aby se o Vašeho pejska postaral někdo jiný? Náš psí hotel nabízí hlídání pejsků s individuálním přístupem. Náš tým se o Vašeho pejska postará a zabaví ho po dobu Vaší nepřítomnosti. Pejskové nejsou zavření v kotcích, ale jsou součástí naší smečky.

Jarmila Pešková

Jarmila Pešková

Salon Denis: - kompletní úprava psů - stříhání - praktické i výstavní - koupání psů - trimování (škubání) - stříhání drápků - ošetřování uší a análních kanálků - prodej krmiv, kosmetiky a ostatních psích potřeb.

Ivana Barešová

Ivana Barešová

Hotel rodinného typu pro psy, kočky a drobná zvířátka. Vaši mazlíčci se zde budou cítit jako doma. K Vašim zvířátkům přistupujeme zcela individuálně, dle Vašich požadavků a pokynů, pečujeme o ně jako o vlastní. Náš hotel je obklopen lesy, takže o krásné procházky v přírodě není nouze.

Eva Přenosilová

Eva Přenosilová

Činnost: - psí salon - salon pro psy

Prášilová Jaroslava

Prášilová Jaroslava

Psí salon: - stříhání psů - koupání psů

Peschelová Petra

Peschelová Petra

Internetový obchod, e-shop: - krmiva pro psy a kočky Služby: -hotel pro psy Maxcanin

(záznamy 126/150 z 551)  strana 6 / 23