Lyžařské vybavení

(záznamy 76/100 z 622)  strana 4 / 25

Žádný profesionální ani rekreační lyžař se neobejde bez sjezdových nebo skialpinistických lyží, lyžařských bot, vázání, hůlek, přilby, chráničů, lyžařských brýlí, vosku a dalšího příslušenství. S kvalitním lyžařským vybavením bude lyžování bezpečnější.
Mgr. Zdeněk Mazal, Dis. Exilshop.cz

Mgr. Zdeněk Mazal, Dis. Exilshop.cz

EXILSHOP je skateshop, longboard shop, snowboard shop, vše na jednom místě. Nabízíme ti on-line nakupování 24 hodin denně z pohodlí tvého domova, práce či školy. Zaměřujeme se na snowboarding, longboarding a vůbec na vše, co k tomu patří. Vybavení, chrániče a doplňky. Pro všechny milovníky bílé stopy přinášíme ty nejlepší značky na trhu - Armada, ...

Ski Sport Kasárna, s.r.o.

Ski Sport Kasárna, s.r.o.

-Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Pronájem a půjčování věcí movitých -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování tělovýchovných a ...

Skipp trading, s.r.o.

Skipp trading, s.r.o.

Lyžařská půjčovna Lyžařská školička pro MŠ Bruslení pro MŠ Lyžařský oddíl NORDICA Příměstské sportovní tábory

Filsport, s.r.o.

Filsport, s.r.o.

Prodej, e-shop, bazar, půjčovna, oprava, servis: - lyže - snowboardy

Ski servis Hofman Petr Hofman

Ski servis Hofman Petr Hofman

Maloobchod, prodej, servis, půjčovna, půjčování: -lyže, lyží, běžky, snowboardy. Maloobchod, prodej: -lyžařské doplňky -kompletní lyžařské + snowboardové zboží -široká nabídka nového i použitého zboží.

Gorin & Gorin, s.r.o.

Gorin & Gorin, s.r.o.

E-shop: - dámské a pánské oblečení - lyže a lyžařské vybavení

Ing. Jiří Suchánek

Ing. Jiří Suchánek

Maloobchod, e-shop: - lyže, lyží - lyžařské vybavení.

Bayo s.r.o. Online-sport.cz

Bayo s.r.o. Online-sport.cz

Internetový prodej, e-shop, sportovní potřeby: -outdoor - spacáky, stany -fitness -jízdní kola -kolečkové brusle -sportovní obuv -snowboardy, lyže, běžky -tenis, squash, badminton.

AVEXSKI Zlín

AVEXSKI Zlín

Profesionální servis lyží, snowboardů a běžek.

NET-Market.CZ, s.r.o.

NET-Market.CZ, s.r.o.

Internetový prodej, e-shop: - sportovní potřeby pro letní i zimní sporty, obuv, hračky, chovatelské potřeby a dětského zboží.

Hana Jandová

Hana Jandová

Půjčovna, oprava, servis: - dětské lyže - lyže

Dagmar Kožíšková

Dagmar Kožíšková

E-shop: - vosky na lyže - skluzné, stoupací vosky - čističe - servisní vybavení

JP Bikes Jaroslav Povalač

JP Bikes Jaroslav Povalač

Cykloservis. Sestavení kol na míru. Prodej: - jízdní kola - Ghost Bikes, Apache Bikes, Lapierre Bikes, Electra Bicycle - elelktrokola Apache E-Bicycles - cyklovybavení, díly a potřeby. Prodej, pujčovna, servis: - lyží a snowboardů.

Daniel Šulc Swixshop

Daniel Šulc Swixshop

Prodej, e-shop - kolečkové lyže a hole - sjezdové lyže - trekingové hole - sportovní oblečení - batohy.

Petr Mizera

Petr Mizera

Petr Mizera provozuje internetový obchod Snowboard-lyze-shop.cz, který nabízí vybavení na sjezdové lyže, běžky, snowboardy a další sportovní vybavení. Eshop je specializovaný na kvalitní značku Fischer. Využít můžete i kamenné prodejny na Rudolfovské ulici v Českých Budějovicích.

Mgr. Radek Baloun

Mgr. Radek Baloun

Bazar-výkup, prodej: -sportovní zboží -rybářské vybavení -lyžařské vybavení -lyžáky, brusle -hokejky, tenisové rakety -jízdní kola -dětské autosedačky -nádobí -elektrické nářadí -elektronika -repasované elektrospotřebiče. -nářadí.

Zbyněk Kovařík

Zbyněk Kovařík

Prodej: - nové i použité sportovní zboží - lyže - snowboardy - běžky - brusle - kola horská, trekingová, dětská, dámská. Servis jízdních kol. Bazar, komisní prodej, výkup sportovních potřeb.

Ing. Jan Trtík

Ing. Jan Trtík

Prodej lyžařských potřeb, ski a snowboard servis Winterstteiger. Sjezdové lyžování: -lyže -vázání -lyžařské boty -lyžařské hůlky. Běžecké lyžování: -běžky -běžecká obuv. SNB: -snowboardy -snowboard boty -snowboard vázání. Oblečení: -lyžařské oblečení -termoprádlo -sálová obuv. Doplňky: -lyžařské brýle -lyžařské ...

Bohumil Flegl

Bohumil Flegl

Prodej - lyže - snowboardy - lyžáky - přilby, helmy.

SKISPORT Janoušek Jaroslav Janoušek

SKISPORT Janoušek Jaroslav Janoušek

Kancelář se sportovním zaměřením: -zájezdy pobytové a poznávací - Rakousko, Francie, USA, Slovensko, Chorvatsko, Itálie, Norsko, Švýcarsko -zájezdy lyžařské: -tuzemsko -zahraničí - Rakousko, Francie, Itálie -jednodenní i pobytové Cykloturistika: -Rakousko, Norsko, ČR, Slovensko, Švýcarsko. Servis, montáž: -lyže, hrany ...

Václav Otčenášek

Václav Otčenášek

Prodej i na splátky - jízdní kola - sportovní potřeby Servis Montáž - vázání běžeckých lyží

Lyžařský svah Zlín Areál Josefa Šperky s.r.o.

Lyžařský svah Zlín Areál Josefa Šperky s.r.o.

Lyžařský svah ve Zlíně: -délka umělého svahu je 290 m - snowpark s překážkami - dětský park dva dětské vleky - -převýšení 46 m. Ski servis Montana - Svatopluk Kovář: -oprava - lyže, snowboardy tel.: 577589113. Lyžařská škola - www.skipingi.cz . výuka dětí a dospělých. Apre ski BAR -možnost pronájmu svahu firmám ...

Blitz  & Flitz, s.r.o.

Blitz & Flitz, s.r.o.

Kamenná prodejna a internetový obchod s cyklistickými potřebami, jízdními koly, elektrickými koly, koloběžkami a značkovými lyžemi a odrážedly.

LIP distribution s.r.o.

LIP distribution s.r.o.

Prodejna snowboard skateboard zboží, skateshop a snowboardshop, půjčovna a velkoobchod. Prodáváme SK8 a SNB vybavení, snowboardy a skateboardy, vázání, boty, oblečení, trička, kalhoty. Nabízíme skejtové a snowboardové potřeby, kola BMX a fashion.

(záznamy 76/100 z 622)  strana 4 / 25