Dajana Pet CZ, s.r.o.

Dajana Pet CZ, s.r.o.

Výroba: -krmiva pro akvarijní ryby -vločky, granuláty, prášky, tablety -přípravky na úpravu vody v akvárijích.

Marie Bušinová

Marie Bušinová

Internetový obchod - krmiva - chovatelské potřeby

PaedDr. Zdeněk Jančík - Galenit

PaedDr. Zdeněk Jančík - Galenit

Prodej: - nářadí a doplňky pro zlatníky - zirkony - nastřelovací náušnice - šperky - exotický hmyz - mořští živočichové - minerály.

Jaroslava Majerová

Jaroslava Majerová

Internetový obchod - krmiva pro psy a kočky - doplňky pro psy a kočky obojky, oblečky, vitamínové doplňky, vodítka, hračky, pelechy, kosmetika Prodej - krmiva pro psy a kočky - doplňky pro psy a kočky obojky, oblečky, vitamínové doplňky, vodítka, hračky, pelechy, kosmetika

Petr Černoch

Petr Černoch

Autožárovky: - Osram - denní svícení - servisní krabičky. Autokosmetika: - autošampóny - leštící pasty - péče kůži, kola. Prodejna CYR+ROMET: - chovatelské potřeby - kvalitní krmivo.

MVDr. Ivo Dupal Zvěrokruh

MVDr. Ivo Dupal Zvěrokruh

Prodej, maloobchod: -chovatelské ootřeby -živá zvířata -krmiva

VP-VELKOOBCHOD Zdeňka Koppová

VP-VELKOOBCHOD Zdeňka Koppová

Velkoobchod, maloobchod: - Včelařské potřeby - Včelí a přírodní produkty - Kosmetika - Eshop - zásilkový prodej pro ČR a SR. - Export do evropských a mimo evropských zemí

Ludmila Urbášková Mgr. Psihratky.cz

Ludmila Urbášková Mgr. Psihratky.cz

Zaměřujeme se na prodej a výrobu hraček a potřeb pro Vaše pejsky. Maloobchod, prodej, e-shop, výroba: - hračky a potřeby pro psy - frisbee, míčky, házedla - angility překážky - potřeby pro rekondiční cvičení - interaktivní hračky - nafukovací poštáře - pamlsky - vše pro velké i menší psy a štěňátka.

Jiří Šilha

Jiří Šilha

E-shop: - vybavení pro domácnost - nádobí - elektrospotřebiče - nábytek - chovatelské potřeby - zahradnické potřeby - hnojiva - zahradní nábytek - zahradní technika

Tomáš Král Hafa.cz

Tomáš Král Hafa.cz

Prodej: - krmiva pro psy a kočky, krmivo značek Earthborn Holistic, Royal Canin, Monge, Acana, H-Allergen HA +, Pro Pac, MISHA, Sportmix, SPECIAL DOG atd. Nabízíme granule, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky a zvířecí potřeby. Vlastní rozvoz zdarma - Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel a okolí těchto měst.

Josef Trunda

Josef Trunda

TRI-TOPS: - zahradní nářadí - ruční nářadí - elektro nářadí - sekery, rýče, zahradní nůžky, aku vrtačky, brusky, gola sady a klíče, vibrační a ponorná čerpadla, domácí vodárny, žebříky, poštovní schránky - krmivo pro psy.

Iveta Kargerová CHOVATEL - LITOVEL

Iveta Kargerová CHOVATEL - LITOVEL

Prodej -chovatelské a jezdecké potřeby -živá zvířata (rybičky, ještěři, hadi, papoušci, kanárci, morčata, králíčci) -antiparazitika, obojky, pipety, spreje, pinzety-proti klíštaům a blechám -jezdecké potřeby (sedla, uzdečky, ohlávky, vodítka, podkovy, el.ohradíky, deky, kartáče, rukavice, helmy, vitamíny) -spreje proji značkování, zákyzové ...

DH Baits s.r.o.

DH Baits s.r.o.

Firma Dalibora Hašpici se zabývá výrobou a prodejem kvalitních kaprových návnad a nástrah: - hotové boilies bez konzervantů - vakuované hotovky - pelety, base a method mixy, odpovídající dipy - aktivační liquidy (katalyzátory), pop-up, sirupy a mnohé další.

Bukefalos Ing. Martin Pospíšil

Bukefalos Ing. Martin Pospíšil

Prodej, e-shop: - jezdecké potřeby pro koně a chovatele koní - potřeby pro jezdce, westernové doplňky, třmeny, sedla, biče, rajtky, uzdění a ohlávky - pasování sedel na míru - praní jezdeckého vybavení.

Alena Tököly Hart

Alena Tököly Hart

Prodej: - krmivo pro psy a kočky - chovatelské potřeby.

AGRI Slatinice Květoslava Hlavíková

AGRI Slatinice Květoslava Hlavíková

Zahrádkářské, chovatelské a rybářské potřeby: - osiva, sadba, substráty, hnojiva, postřiky - nářadí, květináče keramické i plastové - sadba hub: hlíva ústřičná, žampiony a další - krmiva pro psy, kočky - e-shop - sadba šesneky, jahod, brambor - ovocné stromky a keře.

UNIVIT s.r.o.

UNIVIT s.r.o.

Výroba: -veterinární léčiva, premixy a doplňky pro domácí a hospodářská zvířata. Ekologická produkce krmiv Držitel certifikátu jakosti dle normy ISO 9001

Karel Buček KB Taxi

Karel Buček KB Taxi

Taxislužba. Autodoprava. Stěhování. Montáž: - akvária.

Vodní svět Petra Hurdálková

Vodní svět Petra Hurdálková

Výroba, prodej: - krmiva, steliva a chovatelské potřeby z vlastní produkce (mražená, sušená krmiva pro akvarijní ryby a ostatní vodní živočichy) - zrniny, šroty, krmné směsi (proso červené, žluté, šedé, slunečnice, loupaný oves) - krmiva pro psy a kočky (Kanada, USA) - kompletace akvárií a terarií. Prodejna: - ...

EQUIS TRADING s.r.o.

EQUIS TRADING s.r.o.

Jezdecké potřeby EQUIS Kompletní sortiment pro jezdce a koně: - jezdecká sedla, potřeby pro chov koní, otěže, uzdečky, udidla, postroje, oblečení pro jezdce, krmiva, stájové příslušenství, podkovy, elektrické ohradníky, western.

ATEXKOM s.r.o.

ATEXKOM s.r.o.

Prodej, eshop: - nářadí - zahrada - dlažba - sanita - stavebniny - elektro - barvy.

Zbyněk DUB Hookah shop

Zbyněk DUB Hookah shop

Nabízíme široký sortiment vybavení pro domy, byty, dílny, zahrady, kanceláře, firmy, volný čas atd...

Josef Hrabal

Josef Hrabal

Zverimex. Maloobchod, prodej: - akvarijní rybičky - akvarijní potřeby.

KAMÍR a Co spol. s r.o.

KAMÍR a Co spol. s r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - elektrické ohradníky - stříhací strojky - dojírny, dojící technika - jezdecké potřeby.

(záznamy 1/25 z 36)  strana 1 / 2