Chovatelské potřeby

(záznamy 1/25 z 230)  strana 1 / 10

Bohatý sortiment krmiv a doplňků stravy pro kočky, psy, malá zvířata, ptáky anebo hospodářská zvířata, akvarijní i terarijní potřeby, přepravky pro menší i větší zvířata, misky, napajedla, krmítka a mnohé další chovatelské potřeby na jednom místě.
ZIPR s.r.o.

ZIPR s.r.o.

Práce pouze v regionu Kolín. Naší hlavní činností je provozování vodovodů a kanalizací. Zajišťujeme Výstavbu vodovodních a kanalizačních sítí. Opravujeme havárie na vodovodním a kanalizačním potrubí. Čištíme kanalizační potrubí tlakovým vozem, prohlídky potrubí kamerou, vyvážení žump a septiků. Řežeme živice a beton. Provádíme zemní ...

SELKO Praha, s.r.o.

SELKO Praha, s.r.o.

Zabýváme se dovozem dodávkami potřeb a přístrojů pro chov prasat, skotu, ovcí, koní, drůbeže, hlodavců, psů a koček. Výroba: - klimaboxy pro uskladnění inseminačních dávek - výroba chovatelských pomůcek. Veterinární pomůcky: - ultrazvukové scannery k diagnostice březosti - injekční aplikátory a jehly - rukavice - teploměry.

Václav Donát

Václav Donát

Dodávka - chovatelské a akvaristické potřeby - akvária a terária na zakázku - rybičky, plazi, ptáci a hlodavci.

RepasAntik s.r.o.

RepasAntik s.r.o.

Včelařské potřeby, e-shop - úly, rojáky - příslušenství úlů - ochranné pomůcky - krmení - vosk - medomety - nádoby a obaly na med.

Zemědělské zásobování a nákup v Mělníku, a.s.

Zemědělské zásobování a nákup v Mělníku, a.s.

Výroba: - kompletní a doplňkové krmné směsi sypké, granulované - minerální přísady - výroba jateční drůbeže. Zprostředkování, distribuce: - vitamínové a minerální doplňky - chemické prostředky pro správnou výživu a ochranu rostlin.

Pavel Fér Včelín

Pavel Fér Včelín

Prodej, e-shop - včelařské potřeby a pomůcky - rámky a příslušenství - ochranné pomůcky - medové pochutiny.

Heap Co 2000, s.r.o.

Heap Co 2000, s.r.o.

Prodej potřeb pro chovatele dobytka a vlastní výrobu: -reprodukce -potřeby pro odchov telat -odrohování a kastrace -fixační pomůcky -krmná koryta a žlaby -napájecí systémy -pastevní zvonce -péče o paznehty -mulcové zábrany -čištění zvířat -stříhání zvířat -stájové váhy a míry -značení zvířat -farmářské ...

PET - SERVIS s.r.o.

PET - SERVIS s.r.o.

Dovoz, distribuce: - veterinární přípravky od zahraničních firem.

ZIPR s.r.o.

ZIPR s.r.o.

Hobby: Chovatelské potřeby. Rybářské potřeby. Zboží pro volný čas.

LUKAFARM-Lucie Kraifová

LUKAFARM-Lucie Kraifová

Prodej: -jezdecké potřeby. Nabídka ustájení koní a vyjížděk na koních.

PROFIZOO s.r.o.

PROFIZOO s.r.o.

Nakupte vše pro své domácí mazlíčky z pohodlí domova. Zbavíte se tahání těžkých pytlů granulí a jiných chovatelských potřeb nejen pro psy, ale i kočky, hlodavce a ptáky. Nezapomínáme ani na akvaristiku a teraristiku. Na Profizoo seženete zboží, po kterém byste v kamenných zverimexech marně pátrali. Zkrátka obrovský výběr za výhodné ceny. Navíc ...

Robi Maus Robert Javorský

Robi Maus Robert Javorský

Zverimex. Maloobchod, prodej: - živá zvířata - krmiva - chovatelské potřeby: - klece - kompletní zařizování a údržba akvárií a terárií - potřeby pro psy - chovatelská literatura. On-line obchod.

Iva Šmrhová

Iva Šmrhová

Internetový obchod, e-shop: - chovatelské potřeby - krmiva pro psy, kočky, hlodavce, ježky, ptáky, kozy - hračky pro zvířata.

Marine Aquatics, s.r.o.

Marine Aquatics, s.r.o.

Dovozce značkových potřeb pro akvaristiku. E-shop - chovatelské potřeby a pomůcky pro akvaristiku - akvária - filtrace - osvětlení - krmiva a vitamíny - skály, písky.

Eva Slivanská

Eva Slivanská

Stříhání a trimování psů, u kříženců střih dle přání, rozčesávání, depilace chloupků v uších a další. Krátké objednací lhůty. Prodej krmiv pro psy a kočky, věrnostní knížky + krmivo zdarma s tím související od firmy fitmin, poradenství ohledně problémového chování psů, výživové poradenství, výcvikové hodiny v nádherném prostředí lesa psích duší ...

Jiří Brabenec

Jiří Brabenec

Činnost: - včelařství Výroba: - včelí úly

DŘEVOHIT s.r.o.

DŘEVOHIT s.r.o.

Včelařské potřeby a včelí produkty, dřevopostele z přírodního masivu.

Ilona Hrubá

Ilona Hrubá

Prodej - chovatelské potřeby - akvária - terária - akvarijní osvětlení, kamínky a technika.

EXO-EKO.cz s.r.o.

EXO-EKO.cz s.r.o.

Maloobchod, e-shop: - chovatelské potřeby - akvaristika - teraristika - rybářské potřeby.

Green Pets, s.r.o.

Green Pets, s.r.o.

Internetový obchod, e-shop: - chovatelské potřeby - teraristika - akvaristika.

(záznamy 1/25 z 230)  strana 1 / 10