Kvalitní hutní materiál od certifikovaného výrobce

Kvalitní hutní materiál od certifikovaného výrobce

Společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná je specialistou na hutní materiál. Zaměřuje se především na výrobu a prodej otevřených i uzavřených tenkostěnných ocelových profilů a ocelových svařovaných trubek. Nabízí trubky přesné a kalibrované, hladké i závitové. Zajišťuje také další služby v oblasti energetiky, dopravy a údržby.

STEELCOM CZ, a.s.

STEELCOM CZ, a.s.

Společnost STEELCOM CZ a.s. je firma z České republiky, která je zároveň členským státem Evropské unie, zabývající se nákupem a prodejem hutního materiálu - ocelových plechů válcovaných za tepla. Materiál přizpůsobuje konkrétním potřebám a požadavkům zákazníka. - hutní materiál - ocelové plechy - plechy pro ocelové konstrukce - plechy na ...

DEVIMEX s.r.o.

DEVIMEX s.r.o.

Velkoobchod s hutním materiálem: - za tepla i za studena válcované plechy - profilová ocel - tenko i silnostěnné jaklové profily - široká a pásová ocel - betonářská ocel - bezešvé, přesné i podélně svařované trubky - nástrojové a rychlořezné oceli, tvarové polotovary i finální - strojní a technologické díly - hotové výrobky, ...

SALVATOR STŘECHY s.r.o.

SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. působí na českém trhu jako významný dodavatel materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech. V současné době Vám na pobočce v Ostravě nabízí Plechy - pozinkované - v tabulích, ve svitku - hliníkové - v tabulích, ve svitku, lakované, izolační fólie - měděné - v tabulích, ve svitku - titanzinkové - v ...

KMT International, s.r.o.

KMT International, s.r.o.

Společnost KMT International, s.r.o. z Ostravy zajišťuje kompletní dodávky v oblasti - renovace kolejových svršků - hutního materiálu a polotovarů - technického poradenství ISO Provozuje velkoobchod s hutním materiálem, zprostředkovává strojírenské kooperace a nabízí technické a ekonomické poradenství.

RABEN OSTRAVA, s.r.o.

RABEN OSTRAVA, s.r.o.

Prodej, montáž, vekloobchod: -čerpadla -armatury -příslušenství. Dodávka: -hutní materiál

Felix steel a.s.

Felix steel a.s.

Velkoobchod, prodej: - nerezový hutní materiál - nerezová tyčová ocel tažená, válcovaná kruhová, plochá, čtvercová, šestihranná - válcovaný drát ve svitcích - bezešvé a svařované trubky.

TENDY s.r.o.

TENDY s.r.o.

Velkoobchod, prodej, dodávky: - střešní plechy - klepmířské prvky - taškové krytiny - hutní materiál.

Ferro - Centrum Ferona, a.s.

Ferro - Centrum Ferona, a.s.

Pobočka. Prodej, maloobchod: - hutní materiál - dráty, pletiva, rošty, řetězy, lana, svařovaná síta - neželezné kovy - spojovací materiál - kotevní technika - ruční nástroje a nářadí.

Ferona, a.s.

Ferona, a.s.

Velkoobchod - hutní materiál: - tyčový materiál - betonářská ocel - neželezné, barevné kovy.

HEMAT TRADE OSTRAVA, a.s.

HEMAT TRADE OSTRAVA, a.s.

Velkoobchod, prodej: - hutní materiály - úhelníky a KRU, PLO, 4HR tyče - HAE, HEB, HEM, IPE, UPE profily - kolejnice jeřábové, lehké i železniční + příslušenství - děrování kolejnic - strojní dělení profilů až do 600mm

K.K.L. AGRO MARKET s.r.o.

K.K.L. AGRO MARKET s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - hutní materiál - plechy válcované za tepla - profily - jeřábové a důlní kolejnice - ocelové trubky, bloky, sochory - plochá ocel. Dělení materiálu, tvarové vypalování.

FERST Vladimír Staš

FERST Vladimír Staš

Výroba: - výstavba - průmyslové kotle, krby, krbovny - ekonomizéry - přehříváky - tlakové komory - ocelové konstrukce. Velkoobchod: - hutní materiál - trubky, profily, jäkly.

ŽP Tažírny trub Svinov, spol. s r.o.

ŽP Tažírny trub Svinov, spol. s r.o.

Tažírny trub. Výroba - hutní materiál: - bezešvé ocelové přesné trubky tažené za studena - ocelové bezešvé navařovací oblouky.

SINARA Czech s.r.o.

SINARA Czech s.r.o.

Pobočka. Velkoobchodní prodej: - hutní materiál - trubky - trubkové oblouky.

ArcelorMittal Frýdek-Místek a.s.

ArcelorMittal Frýdek-Místek a.s.

Závod Válcovna za studena. Výroba: - pásová ocel - hlubokotažné, konstrukční, uhlíkové, legované oceli - ocelové vázací pásy - ocelové konstrukce. Služby: - moření - žíhání - podélné a příčné stříhání.

ORIES s.r.o.

ORIES s.r.o.

Dodávka: - pancéřový plech - speciálně konstruované součásti vozidel pro vojenské použití. - speciálně konstruované součásti koreb pro T-72, BVP apod. - střelecké etalony pro ověřování střel a střeliva.

DZIMAS Steel, a.s.

DZIMAS Steel, a.s.

Velkoobchod, prodej: - hutní materiál - ocel betonářská - hladká, žebírková - KARI sítě, trubky - plechy ocelové - válcované za studena, za tepla - plechy nerez - ocelové profily I, U, L, IPE, UPE, HEA, HEB - ocel plochá. Pobočky: - Olomouc, Holická 156/49, tel.: 585242105, 731614268 - Hořovice, Cintlovka 75, tel.: 311510589, ...

PEGASO Plus spol. s r. o.

PEGASO Plus spol. s r. o.

Prodej: -hutní materiál -ocelové plechy.

RAPTOR SE

RAPTOR SE

Hutní materiál. Stavební materiály. Obchodní logistika. Strojírenství.

STEELCOM CZ, a.s.

STEELCOM CZ, a.s.

Společnost STEELCOM CZ a.s. se zabývá nákupem a prodejem hutního materiálu - ocelových plechů válcovaných za tepla. Materiál přizpůsobuje konkrétním potřebám a požadavkům zákazníka. - hutní materiál - ocelové plechy - plechy pro ocelové konstrukce - plechy na mostní konstrukce - plechy z konstrukčních ocelí - plechy z ocelí pro ...

INVESTCOM a.s.

INVESTCOM a.s.

Prodej, velkoobchod: - hutní materiál - plechy - feroslitiny - ocelové profily.

KLEMAT Ostrava, výrobní družstvo

KLEMAT Ostrava, výrobní družstvo

Výroba, prodej: -trapézové plechy (tl. 0, 55-0, 80 mm) - povrchová úprava pozic nebo polyester, výška vlny 35 mm s použitím jako střešní krytina -opláštění hal a budov -ploty -ztracené bednění pro betonáž.

ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.

ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.

Výroba - hutní materiál: - trubky - bezešvé, naftové, přírubové, se šroubovicovým tvarem.

(záznamy 1/25 z 102)     strana 1 / 5