Železné a neželezné kovy

(záznamy 76/100 z 613)  strana 4 / 25

Výroba, zpracování, prodej a zpětný výkup železných a neželezných lehkých i těžkých kovů jako jsou čisté kovy a slitiny. Uhlíkové oceli, litiny, hliníkové slitiny, mosazi, bronzy nebo ušlechtilé kovy najdete v nabídkách výrobců i poptávkách sběrných dvorů.VPCH - Kovohutě, s.r.o.

VPCH - Kovohutě, s.r.o.

Zabýváme se nakládáním s odpady neželezných kovů a výrobou neželezných polotovarů.

FEROPOL s.r.o.

FEROPOL s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - slitiny hliníku, mědi, mosaz a bronz - hliníkové plechy, desky a přířezy - CNC obrábění, frézování a soustružení

Rex Rotary, a.s.

Rex Rotary, a.s.

Pronájem - průmyslové nemovitosti Tepelné zpracování kovů - kalení - žíhání - cementace

Commexim Group a.s.

Commexim Group a.s.

Dodávka: -suroviny pro hutní průmysl: -feroslitiny. -neželezné kovy

Hutnictví železa a.s.

Hutnictví železa a.s.

Hutnictví železa, a.s. (HŽ) je jedinou ocelářskou asociací sdružující podniky v České republice a na Slovensku. Jejími členy jsou hlavní české a slovenské ocelářské podniky a podniky, jejichž činnost s ocelářstvím bezprostředně souvisí.

Prakov, s.r.o.

Prakov, s.r.o.

Provoz velkoobchodu s barevnými kovy a surovinami.

JMB-STEEL s.r.o.

JMB-STEEL s.r.o.

Výroba, velkoobchodní prodej: - nerezové a žáruvzdorné materiály - ostatní nerezové a speciální plechy - speciální hutní materiál - feritické žáruvzorné tyče.

Metal Recycling, s.r.o.

Metal Recycling, s.r.o.

Velkoobchodní prodej - slitiny - nástrojové oceli - feroslitiny - barevné kovy - železo

Výrobní D+D Metal group, a.s.

Výrobní D+D Metal group, a.s.

Výroba hliníkových, bronzových a mosazných odlitků a hliníkových slitin pro slévárny. Stavební činnost. Výroba hliníkových slitin.

Stavokov, spol. s r.o.

Stavokov, spol. s r.o.

Prodej hutního materiálu: - ocelové trubky - silniční svodidla pozinkovaná - spirálově svařované trubky - podélně svařované trubky - použité ocelové trubky - profilová ocel - svařované sítě - betonářská ocel.

KARLA spol. s r.o.

KARLA spol. s r.o.

Prodej: - hutní materiál - ocelové plechy. Výroba: - hydraulické válce Výkup: - kovový odpad.

Miroslav Fleisner

Miroslav Fleisner

Velkoobchod: -neželezné kovy pro technické účely -elektrovodná měď -slitiny těžkých kovů. Strojírenské kooperace: -obrábění -výpalky z plechů -zámečnické práce. Autodoprava do 1, 5 tuny. Výkup: -kovový odpad.

Q - ELEKTRIK a.s.

Q - ELEKTRIK a.s.

Velkoobchod, prodej: - elektrotechnika - elektroinstalační materiál - neželezné kovy, meď, hliník - klimatizace LG. Elektromontáže - vysoké i nízké napětí. Servis elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu.

První plzeňská galvanovna s.r.o.

První plzeňská galvanovna s.r.o.

Výroba odlitků z šedé litiny GG15-25 o rozměrech do 1000x1000mm a hmotnosti do cca 100kg. Strojní litina: -pojezdová kola, řemenice, díly převodovek, čerpadel, zemědělských strojů, kladky, závaží aj. Kamnová litina: -rošty, krbové vložky, díly různých topidel, pláty, rámy, dvířka. Ozdobná litina: -pro městský mobiliář ...

HENKE METAL s.r.o.

HENKE METAL s.r.o.

Nákup, prodej, export, import: -hliníkové odlitky lité do pískové formy, lití do kokil, tlakové lití -šedá litina -zápustkové výkovky -ocelové svařence -tvárná litina -kompletní mechanické zpracování, soustružnení, frézování -povrchová úprava všeho druhu. Výroba, export, import zboží pro následující obory: -tepelná ...

PCC MORAVA - CHEM s.r.o.

PCC MORAVA - CHEM s.r.o.

Nákup, prodej, export, import, velkoobchod: -chemikálie, chemie -uhlí, koks -odlitky, ingoty, výkovky - chemické suroviny - slévárenská železa - elektrická energie.

Lentus, spol.s r.o.

Lentus, spol.s r.o.

Dodávka: - nástrojová ocel obroušená, zaúhlovaná - grafitové elektrody.

Mi-King s.r.o.

Mi-King s.r.o.

Provoz servisního ocelářského centra nabízejícího zpracování a dodávky ocelových svitků.

Steel Center Europe, s.r.o.

Steel Center Europe, s.r.o.

Služby: -zajištění vstupní suroviny od různých hutí -dělení ocelových plechů na zakázku.

KORESTA TRADE s.r.o.

KORESTA TRADE s.r.o.

Dodávky, velkoobchod, prodej: - surové železo - feroslitiny - barevné kovy - chrom, nikl, zinek, cín, měď, hliník - komodity pro hutnický (metalurgický) průmysl. Sídlo firmy: - Štrossova 354, Pardubice.

VŠEKOV s.r.o.

VŠEKOV s.r.o.

Práce, výroba: -kovoobráběčství -zámečnictví -ocelové konstrukce. Výroba: -válečky pro dopravní pásy -segmentové stěrače -násypky a zásobníky hranatých tvarů -válečkové stolice (2 a 3 - válečkové) -rámy sít pro třídiče -široký sortiment hřídelů, řemenice, vaznice, vazníky, ocelové haly, skladové přístřešky - vše dle ...

FERT a.s.

FERT a.s.

Zakázková výroba výztuží pro stavebnictví, tažení drátu za studena, betonářská ocel: -výztuže -tyče -rovná výztuž z betonářské oceli -třmínky -tvarovaná výztuž z betonářské oceli -betonářská ocel -drát tažený za studena ve svitcích -tvárnice příčková -tvárnice šalovací.

Form-Thermit, spol. s r.o.

Form-Thermit, spol. s r.o.

Služby: -aluminotermické svařování. Dodávka: -materiál pro železnice.

ALBO SCHLENK s.r.o.

ALBO SCHLENK s.r.o.

Dceřinná firma německé společnosti CARL SCHLENK AG. Výroba, prodej, distribuce: -hliníkové, bronzové a měděné prášky (prachy) -hliníkové a bronzové pasty.

(záznamy 76/100 z 613)  strana 4 / 25