>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Jeseník
E -shop, výroba: - kreativní hračky pro děti - kartonové modely CALAFANT. Nákup a prodej, velkoobchod: - kreativní hračky pro dětidistribuce - kartonové modely CALAFANT.

Stavební firma. Práce: - zednické, zednictví - zemní a výkopové - přípravné práce pro stavby. Realizace: - kanalizace - zámková dlažba. Autodoprava, nákladní kontejnerová doprava do 3, 5t - AVIA.

Projektová a inženýrská činnost ve výstavbě - projektové dokumentace pro ohlášení stavby - studie stavby - vizualizace - průkaz energetické náročnosti budov. Truhlářská výroba - přístřešky, pergoly, altány, zahradní domky - dveře, okna, zábradlí. Zámečnická výroba - brány křídlové a posuvné, branky, oplocení - ocelové konstrukce - ...

Vodo - topo - vodoinstalatérské práce - topenářské práce.

Montáže opláštění a střech průmyslových budov - montáž obvodových opláštění včetně všech souvisejících prvků montovaných fasád - izolace střech. Školení BOZP

Stavební činnost - zednické práce - obkladačské práce - rekonstrukce domů a bytů - opravy fasád a zateplování - montáž oken.

Autoškola - výuka řízení a získání oprávnění řídit osobní automobil nebo motocykl.

Praktický lékař pro děti a dorost. MUDr. Věra Ondrušíková MUDr. Věra Ondrušíková

Obchodní zástupce Českomoravské stavební spořitelny ČMSS - sjednávání stavebního spoření, úvěrů na bydlení a pojištění.

Činnost - tesařské práce - pokrývačské práce - klempířské práce - malířské práce - natěračské práce. Výstavba - pergoly a suchá stání.

Kosmetika a vizážistika v Jeseníku - ošetření pleti, kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu, mikromasáž očního okolí, depilace, úprava obočí, barvení obočí a řas, zážitkové líčení s focením, svatební, denní, večerní líčení, poradenství v oblasti kosmetiky a líčení, přírodní kosmetika.

Pálenice, pálení ovocného kvasu. Lihovar. Výroba strojů a zařízení pro zemědělství. Dopravní technika pro zemědělství. Ubytování - 2x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Výroba ocelových hal.

Výroba: - lyžařské hole (běžecké, sjezdové, teleskopické, dětské).

Služby: - masáže. Provozovna: studio ProVitty Šemberova 3 779 00 Olomouc

E-shop s širokou nabídkou dentálních a chirurgických nástrojů pro stomatologické ordinace a dentální laboratoře. Nástroje od německého výrobce HLW Dental pro implantologii, mikrochirurgii, endodoncii a jiné obory.

Práce, služby: - izolace - zateplování

Práce, služby: - zedník, zednické - izolace - pronájem lešení

E-shop: - drahé kameny - diamanty - spinely - safíry - zirkony

Zubní, stomalologická ordinace. Pobočka: - Dukelská 456/13, Jeseník.