>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Nový Jičín
Autokemp, autocamp: Ubytování: -15 chatek, chatky (z toho dvě chaty pro vozíčkáře) -místo pro návštěvníky se stany a přívěsy. Vybavenost objektu: -vybavenost chatky-4 lůžka, WC, sprchový kout, kuchyňka s vybavením -ohniště -dětské hřiště. Areál se nachází v těsné blízkosti nového Aquaparku Frenštát.

Menu Rozvoz CZ, s.r.o. provozuje restauraci s nabídkou české a mezinárodní kuchyně.

Ubytování - 1 třílůžkový poko - samostatný vchod - vhodné pro rodiny s dětmi - zahrada s posezením a venkovním krbem - vlastní vaření

Penzion - 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj - vybavená kuchyně - vlastní sociální zařízení - fitness koutek - uložení kol - parkování u penzionu

Stravování, pohostinství: -restaurace -kavárna. -teplá, studená kuchyně. Herna, salónek. Ubytování: -penzion. Autosalón veteránů.

Stravování: -restaurace. Ubytování: -penzion. Služby: -pořádání rodinných oslav, svateb, seminářů, školení.

Ubytování v soukromí - kapacita 6 lůžek a 2 přistýlky

Veterinární a farmaceutická univerzita (VFU) Brno Školní zemědělský podnik (ŠZP) Nový Jičín. Ubytovací služby v Kuníně: -ubytovna pro pracovníky -turistická ubytovna -celoroční ubytování pro jednotlivce i kolektivy -kapacita ubytování je 98 míst ve třech vedle sebe se nacházejících budovách -dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje ...

Zámek. Informační centrum Regionu Poodří. Ubytování v zámku: -penzion -54 míst ve dvou, tří, čtyř a pěti lůžkových pokojích -v zámku je obřadní síň, při konání svateb zajišťujeme kompletní servis -reprezentativní prostory pro pořádání slavnostních hostin, seminářů a školení.

Rodinný hotel je v těsné blízkosti Nového Jičína. Ubytování: - 6 pokojů - 7 apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny: - vlastní sociální zařízení - televize - digitální satelitní přijímač - telefon - minibar - pracovní stůl - vysokorychlostní připojení (i bezdrátové) na internet, je na každém pokoji. Jeden apartmán je v ceně ...

Penzion: - stylové ubytování ve Štramberku - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje - společenská místnost - pokoje s vlastním sociálním zařízením, tv, wi-fi, varná konvice, lednice - parkoviště - vinárna.

Ubytování: - hotel s kapacitou 36 osob nebo v chatkách se 120 lůžky - restaurace - společenská místnost pro 60 osob - venkovní hřiště, volejbalové a fotbalové hřiště - pořádání oslav, rodinné a školní setkání.

Ubytování v soukromí v 1 třílůžkovém a 1 čtyřlůžkovém pokoji. K dispozici kuchyň, koupelna, balkon, venkovní posezení s ohništěm, WIFI připojení, parkování na uzamčeném pozemku úschovna kol.

Stravování: - restaurace-ubytovaní Sídlo firmy: - Petřvald 1-Petřvald 446.

Restaurace: - stravování - lokál-25 míst - krytá terasa s krbem-26 míst - letní zahrádka-15 míst - venkovní krytá dřevěná pergola s dubovými stoly 22 míst - dětský koutek s televizí - pořádání svateb, rodinných oslav. Ubytování: - apartmá pro 5 osob a 4 dvoulůžkové pokoje, smart tv, wi-fi, klimatizace, sociální zařízení, ve dvou ...

ubytování v penzionu ve jednolůžkových až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyni. Mimo penzion, ale také v centru města nabízíme ubytování pro pracovníky. Cena dohodou dle délky pobytu.

Sportovní zařízení: -kuželkářská dráha (kuželky, kuželna). Stravování: -restaurace -bar. Ubytování pro 14 lidí: -penzion -dvoulůžkový pokoj -apartmán.

Hotel - kapacita 30 míst - jedno a dvoulůžkové pokoje

Motel Zafír, Příbor, Novojičínsko: -ubytování -apartmá -jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem. Stravování: -restaurace (kapacita 90 míst) -pizzerie, pizza -v letních měsících posezení na terase -salónek (kapacita 30 míst). Možnost pořádání: -společenské, odinné oslavy, svatby, ...

Ubytování, ubytovna. Kapacita 2 pokoje po 7 lůžkách.

Ubytování: -turistická ubytovna -možnost celodenního stravování. Služby: -ubytovnu je možno využít k pořádání sportovních soustředění, rekreací, školení, škol v přírodě, školních výletů, kurzů -tělocvična -stolní tenis -fotbalové hřiště -tenisové kurty -krytý bazén -kuželna, kuželky -sauna.